GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Yenimahalle tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma

Yenimahalle ilçesinde tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı açma şirket güvencesi ile  tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz. Yenimahalle genelinde tuvalet  ve klozet  tıkanıklığı sorunuzu acil gideren firmamız gece gündüz farkı olmadan tıkanıklık açma çalışması yapmaktadır. Yenimahalle ilçesinde ekonomik fiyatlar ve güler yüzlü eleman kadromuz ile  uzmanlıkla tuvalet ve klozet tıkanıklığını  sorunsuz açıyor. 

 Tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı ile gelişen bir sektörde, en son tıkanıklık açma teknolojileri ve benzersiz teknikleriyle güncel kalmanın öneminin farkındayız. Ekibimiz, önümüze çıkan her türlü klozet tıkanıklığı sorununun üstesinden gelebilecek donanıma sahip olduğumuz ve  için sürekli kullandığımız teknoloji yeniliyoruz. Personel ve kadro değişimi yapmıyoruz. Kalite seviyemizi ise eğitimler ile  yükseltiyoruz.

Yenimahalle ilçesinde acil tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı açma işi için firmamızı 24 saat çekinmeden  arayabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle ilçesi 25 Mart Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aşağı Yahyalar Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Barış Mahallesi, Barış tepe Mahallesi, Batı Sitesi Mahallesi, Beştepe Mahallesi, Burç Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çiğdem tepe Mahallesi, Demet evler Mahallesi, Demet gül Mahallesi, Demet lale Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Er gazi Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gayret Mahallesi, Gazi Mahallesi, Güven tepe Mahallesi, Güzel yaka Mahallesi, İlk yerleşim Mahallesi, İnönü Mahallesi, Işınlar Mahallesi, İvedik Mahallesi, İvedik osb Mahallesi, Kale tepe Mahallesi, Karaca kaya Mahallesi, Kardelen Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kayalar Mahallesi, Kent koop Mahallesi, Kuzey Yıldızı Mahallesi, Macun Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Memlik Mahallesi, Mesut  evler Ostim Mahallesi, Ostim Osb Mahallesi, Öz evler Mahallesi, Pamuklar Mahallesi, Ragıp Tüzün Mahallesi, Serhat Mahallesi, Susuz Mahallesi, Tepe altı Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Uran kent mahallesi, Varlık Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yeni Batı Mahallesi, Yeniçağ Mahallesi, Yeşil evler Mahallesi, Yukarı Yahyalar Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuva köy Mahallesi ve Atlantis Macun köy toki, timko, Atb işyerleri tüm Yenimahalle, de Tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı  hizmetleri veriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı açmak için başlıca hatalardan birisi  tuvaletin içine kimyasal  dökmektir. kullanıcıların başvurduğu bu basit yöntem ile asit bazlı kimyasalı su dolu tuvalete dökmek asit ile kimyasal reaksiyona girdiğinde ise yüksek ısı ile tehlikeli sonuçlara neden olmakta ve insan bedenine zarar vermektedir. Fakat bilinçli müşteriler araştırmacı ve oluşacak sonucu ön görür halde bilmedikleri işleri yapmaz ve yaptırmazlar. Hangi iş olursa olsun işinde  uzman  kişi .kuruluş yada işini ehline etme prensibini ilk sıraya koyarlar.

İşimiz zor bilgi , tecrübe, kabiliyet, takım çalışması yüksek teknoloji ekipmanlara sahip otuz beş yıllık işimizde deneyim sahibi çok sayıda referanslı iş teslimi yapmış kurumsal  firmamızı tercih etmekle  kaliteli, kusursuz, garantili hizmet almak için bizimle çalışabilirsiniz. Tıkanmış tuvalet ve klozet  gider borularına en iyi çözüm üreten firmayız.

 Yenimahalle ilçesinde firmamız, tüm tuvalet tıkanıklıklarını, kırmadan, yıkmadan, dökmeden tadilat gerektirmeden, robot cihazlarla açmakta, kameralı görüntüleme cihazları ile tuvalet ve klozet  gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek yapısal  veya kullanım kaynaklı sorunları Remar inşaat  uzman ekibimizle tespit ediyoruz

Tıkanan tuvaleti en kolay ve en kesin olarak etkili yöntem robot makine ile açmaktır. Ofis, kafe veya evlerdeki yaşanılan önemli gider sorunlardan birisi, tuvaletin tıkanmasına yöneliktir. Herhangi bir yabacı objenin tuvalete veya klozete düşürülmesi ile zamanla gideri tıkayan partiküllerin birikmesi, tuvaletin ikide bir tıkanıklık oluşması tuvaletin kullanılması imkanını da elinizden alabilir. Bununla ilgili problemi hızlı ve verimli şekilde çözülmesi için uzman tesisatçılardan destek almalısınız. Çok kısa sürede yapılacak tuvalet tıkanıklık açma işleminden sonra tuvaletin yeniden kullanılabilir duruma gelmesi sağlanır. Ek tedbirler ve kişisel önlemlerle de, tuvalet giderin ikinci kez tıkanması kullanıcı hassasiyeti ile önlenebilir.

Basit tedbirler ile tuvalet tıkanıklığını önleyin!

% 100 selüloz  suda eriyen tuvalet kağıdı almaya ve kullanmaya dikkat edin.

Temizlik kovasını süzerek klozete dökmek klozet tıkanıklığını önlemenize yardımcı olur.

Bazı insanlar  fazla tuvalet kağıdı kullanır. Tuvalet kağıdını top haline getirmek ve tuvalet deliğine atmak, ilerleyen zamanla tuvaletin tıkanmasına sebep olabilir.

 Kadın Pedi ve hasta tamponu gibi kadın hijyen ürünlerini tuvalet yerine çöp kovasına atılmalıdır. Ayrıca ıslak mendiller ve bezlerde çöp kovasına atılmalıdır.

Kısacası kullandığımız tuvaleti ve klozeti dikkatli ve temiz kullanmak tıkanıklıkları büyük ölçüde önler.

Call Now Button