GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Şirket Profili

Rem-ar İnşaat 1987 yılında kurulmuş olup inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurucumuz Mehmet Aydoğan olup, daha sonra oğulları ile sektörde ilerlemeye devam etmiştir. Firmamız zamanla beraber gelişen pazara paralel olarak çalışma sahasını genişletip inşaatla ilgili talep edilen hizmetleri bünyesinde bulundurmaya özen göstermiştir.

Hizmet politikamız ile kaliteli ve zamanında hizmet vermek yapılan işçilik sonrası garanti, yapılacak projeye göre tüketiciyi yönlendirme, yeni projeler sunma ve verilecek hizmetle ilgili her türlü ekip ve departmanı bünyesinde bulundurup, kombine çalışma yöntemi ile zamanında iş teslimatı doğaya ve insana duyarlı olarak tüketiciyi memnun etmek en temel esasımızdır.

Firmamız bünyesinde satış ve satış sonrası hizmet, tesisat, doğalgaz, pis su tesisatı, elektrik, elektronik, iç-dış dekorasyon, teknik hizmetlerinin yanı sıra halkla ilişkiler ve AR-GE birimleri yer almaktadır.

AR-GE
Genel anlamda çoğu şiretin bünyesinde barınan bu birim, şirketlerin faaliyetlerini sürdürebilmeleri ve işlerini devam ettirebilmeleri ile AR-GE personellerinin çalışması doğru orantılıdır. Şirketimiz de AR-GE birimi her şirkette olduğu gibi çok önemli bir konumdadır. Şirketimizde AR-GE birimi son derece profesyonel elemanlarla donatılmıştır. Şirketimizde SODEX fuarları, teknolojinin son cihazları ve son teknolojik yöntemleri takip etmekte ve kendi bünyesine almaktadır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
– Fırat Boru
– Rothenberger Germany
– TESTO Ölçüm Cihazları
– Pimpar plastik
– Quartz Kimya
– Mufmatik
– Gama

Bilgi – İşlem
Bizler Rem-ar ailesi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini sürdürebilmek için ve kanalizasyon, lavabo tıkanıklığı gibi problermlerinizin yada kanalizasyon borularınızda olan problemlerin, nereden müdahale edildiğini, çözüm işlemlerini, işlemde kullanılan malzemeleri vs. dijital ortamda kayıt altına almaktayız. Yaşadığınız bu problemlerin akabinde tekrar bir problem yaşadığınızda yapılacak işlemlerin daha sağlıklı ve düzenli bir şekilde, minimum zamanda yapabilmek için ön bilgi sahibi olmak ve sistemlerinizin zarar görmemesi adına, yaptığımız işlemleri kayıtlara bakarak gözden geçiririz.

Vizyonumuz
Uluslararası ölçekte üretim yapan, kalitenin başarı için şart olduğunu bilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çevreye ve insana saygılı bir oluşumun sürekli büyümesini sağlamaktır.

Misyonumuz
Amacımız, deneyimli kadromuz ile ürün alanlarımızda gelişen teknolojiyi yakından takip ederek tasarımda üretimde ve kalitede öncü olmak, müşteri isteklerini en iyi şekilde etüd edip ihtiyaçları en ekonomik biçimde mümkün olan en kısa sürede karşılayıp koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz, yapının güvenliği ve fonksiyonelliğini ön planda tutarak, görsel olarak da estetik ve kaliteli yapılar inşa etmektir.

Vazgeçilmez Değerlerimiz

GÜVENİLİRLİK
İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.

MÜŞTERİ ODAKLILIK
İç ve/veya dış müşterilerinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

SONUÇ ODAKLILIK
Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.

TAKIM ÇALIŞMASI
Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak.

SÜREKLİ GELİŞİM
Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.

İLETİŞİM
İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru bir biçimde iletmek.

ANALİTİK DÜŞÜNME
Problemlerin nedenlerini analiz ederken, çözüm önerilerini geliştirirken ve karar alırken doğru bilgiler, sayısal ölçütler ve göstergeler kullanmak.

STRES YÖNETİMİ
Karşılaştığı stresli durumlar karşısında olumlu bir tavır sergilemek ve bu durumları etkin bir şekilde yönetmek.

PLANLAMA
Sorumluluğundaki faaliyetleri plan dahilinde yürüterek işlerin sorunsuz, iç ve dış müşteriyi tatmin edecek seviyede gerçekleştirmek.

Bizim “Vazgeçilmez Değerlerimizdir”

REM-AR İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Call Now Button