GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Ankara Çekvalf Montajı

ankara çekvalf montajı

Ankara’da, kanalizasyon sistemleriniz için çekvalf montajı hizmeti sunuyoruz. Uzman ekibimiz, alanında deneyimli ve eğitimli profesyonellerden oluşmaktadır. Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve en güncel çözümleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

304 kalite paslanmaz çelik çekvalf, krom çekvalf ve ithal çekvalf montajı hizmetimiz bulunmaktadır. Çekvalf, kanalizasyon sistemlerinde önemli bir parçadır. Çekvalf, geriye doğru akışı engellemek için tasarlanmış bir valf türüdür. Yani, kanalizasyon sistemlerinde oluşabilecek geri akışları engelleyerek, çevreyi ve yaşam alanlarınızı korur.

Lağım ve su baskını önlemek için çekvalf

Çrkvalf basınç farkı sistemi ile çalışır, binada kullanılan su kapak açılarak çekvalfin içinde geçer ve kanalizasyona akar akış durunca çekvalfin kapağı kapanır. Şehir kanalında tıkanıklık  yada yağışlar nedeni ile oluşan taşkınlarda bina logarındaki çekvalf kapağı geri basıncı nedeni ile  kapalı olduğu için bina içine  girecek lağım ve yağmur sularına izin vermez. 

Çekvalf sadece ileri yönde su akışına izin verir ve sorunsuz çalışması için  ok yönünde montajı yapılır .

Çekvalf montajı ile  şehir kanalizasyonunda yaşanacak  olumsuzluklara karşı basit ,etkili, pratik ,sağlam , ekonomik ve mekanik çözümlerin hepsi bir arada ayrıca çekvalf bakım  ve onarım maliyeti olmayan ve uzun  ömürlü mekanizmadır. 

Lağımdan gelen fare için çekvalf

Binanızda yada evinizde  lağım faresi   mi gördünüz ? Fare ile ilgili endişeniz mi var ? Lağım faresi tehlikeli ve iğrenç bir havan türüdür. Çekvalf  olmayan bina kanalizasyonundan lağım fareleri  bina yada evlere sorunsuz girer  çıkarlar ve üreme gerçekleştirir.

Çekvalf montajı  ile  lağım farelerine  evinize  ve binanıza  girmesini  engelliyoruz. Lağım faresinin evinize ve binanıza vereceği zararlardan ve diğer kemirgenlerin yol açacağı hasardan ve mikrop  ve hastalıklardan çekvalf montajı ile koruyabilir ve  kalıcı tedbir alabilir siniz.

Lağım kokusu  önemek için çekvalf

Evinizde yada  binanızda lağım kokusundan  şikayet  ediyor ve çare arıyorsanız. Lağım kokusu ile yaşamak  yada lodos rüzgarı estiği zaman  evinize  lağım kokusu  dolmasını binanıza lağım kokusu  yayılmasını önlemek için kanalizasyona çekvalf takmalısınız.

Çekvalfi kanalında bulunan bina çıkış borusuna takıldığı zaman kullanıcı için bir çok fayda  sağlar, Şehir  kanalizasyonundan  rüzgar ile esen  ters hava akımı sayesinde şehir kanalizasyonundan ve logar dan gelen pis lağım  kokusunu keser. Logar içindeki pisliklerin  ve atıklardan oluşan  metan gazı yanıcı ve pis kokulu bir gazdır. Kanalizasyonda  Çekvalf kullanılması  pis kokulu metan gazının da giderlerde geçişinde engellemiş olursunuz.

Ankara çekvalf montajı ustası

Ankara çekvalf montajı ustası, Bina logarı içine yada  bina kanalizasyon borusuna Çekvalf montajı yapıyoruz. Kanalizasyonda  oluşabilecek arıza ve sorunlardan  binanıza  ve  evinize gelmesi kaçınılmaz doğal  ve çevresel risklere karşı alabileceğimiz  en iyi tedbiri  almanızı sağlıyoruz.

Giderden gelen sinek ve böcekleri engellemek için  çekvalf kullanın!

Kanalizasyon ve  logar  hamam böceği başta olmak üzere  bir çok haşerenin yaşamı için uygun alanlardır. Kanal ve logar da bulunan  böcekler  gider borularının  içinden geçerek mutfak , banyo lavabolarında ve tuvalette karşınıza çıkar. Çekvalf  bulunan   binalarda ve pis su giderlerinde Kanal tıkanıklığı ile binayı istila eden böceklerden ve sineklerden sizi korurken, İğrenç yoğun lağım kokusunu engelliyor. Böylece  yaşadığımız çevreyi zararlı canlılardan  koruyabiliyoruz.

Ankara’nın m yaşam alanlarında, kanalizasyon sistemleri hayati bir öneme sahiptir. Ancak, zaman zaman bu sistemlerde yaşanan sorunlar, çevresel ve sağlık açısından ciddi riskler oluşturabilir. İşte tam da bu noktada, profesyonel çözümler sunan ekibimiz devreye giriyor.

İşimizi ciddiye alıyor ve her adımda profesyonel bir yaklaşım sergiliyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve bilgi birikimimizle, size en etkili çözümleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik, önceliklerimiz arasındadır. Size hizmet verirken güvenilirlik ilkesine sıkı sıkıya bağlıyız.

Ankara’da kanalizasyon sisteminiz için çekvalf montajı ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. Size en uygun çözümler için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Profesyonel ekibimiz, sizin için en uygun çözümü sunmak için hazır.

Ankara çekvalf satışı

Aynı zamanda  Ankara, da kanalizasyon çekvalfi satışı da yapan firmamız. 50 mm den 300 çapa kadar tüm çaplarda çekvalf satışı yapmaktayız.

Yerli ve  ithal  kanalizasyon çekvalfi ürünlerimiz  ile  304 kalite paslanmaz krom çekvalfleri  bir arada bulabileceğiniz geniş  ürün yelpazesi  ile   tüm  kanalizasyon çekvalfi ihtiyaçlarınızı   kaliteli ve sorunsuz  ürünler ile sunuyoruz.

Ankara çekvalf  satışı firmamız talep  ettiğiniz  ürünleri Türkiye’nin 81 iline kargo ile  gönderim sağlamaktadır.

Call Now Button