GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Yenimahalle logar açma yenimahalle logar temizleme Hizmetleri

Yenimahalle,de logar temizleme,tıkalı logar açma,kanal borusu temizleme,tuvalet,banyo,mutfak,yemekhane giderleri temizliği ve yağ tutucu temizliği temizleme işlerinde uzman personeller ve gelişmiş teknolojiye sahip  ekipmanlarımız,hizmet araçlarımızla en kısa sürede kaliteli ve güvenilir kanal açma ve temizleme hizmeti veren firmayız.

Yenimahalle ilçesinde her bölgede haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermekle birlikte 24 saat ulaşılabilir firmayız.

Ankara,nın Yenimahalle ilçesi 25 Mart Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aşağı Yahyalar Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Barış Mahallesi, Barıştepe Mahallesi, Batı Sitesi Mahallesi, Beştepe Mahallesi, Burç Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çiğdemtepe Mahallesi, Demetevler Mahallesi, Demetgül Mahallesi, Demetlale Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Ergazi Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gayret Mahallesi, Gazi Mahallesi, Güventepe Mahallesi, Güzelyaka Mahallesi, İlkyerleşim Mahallesi, İnönü Mahallesi, Işınlar Mahallesi, İvedik Mahallesi, İvedikosb Mahallesi, Kaletepe Mahallesi, Karacakaya Mahallesi, Kardelen Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kayalar Mahallesi, Kentkoop Mahallesi, Kuzey Yıldızı Mahallesi, Macun Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Memlik Mahallesi,Mesut  evler Ostim Mahallesi, Ostim Osb Mahallesi, Özevler Mahallesi, Pamuklar Mahallesi, Ragıp Tüzün Mahallesi, Serhat Mahallesi, Susuz Mahallesi, Tepealtı Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi,Urankent mahallesi, Varlık Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yeni Batı Mahallesi, Yeniçağ Mahallesi, Yeşilevler Mahallesi, Yukarı Yahyalar Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuvaköy Mahallesi ve Atlantis Macunköy toki,timko,Atb işyerleri tüm Yenimahalle,de logar, kanal ve gider tıkanıklığı açma logar temizleme hizmetleri veriyoruz.

Logar; temizlenmesi ve temiz tutulması gereken bina atık sularını toplayan,katı atıklardan ayıran atık suları şehir kanalizasyonuna boşaltan ,yuvarlak ağır kapağı bulunan kuyudur  binanın ortak kullanım yapısı ve  alanıdır .İskan almış her binada  bir kanalizasyon ve bir adet yağmur suyu logarı olmalıdır.

Yenimahalle, de tıkanıklık oluşan logarı tecrübeli elemanlarımız ,yüksek teknoloji ürünü makineler yardımı ile  özenle açıyor. Tıkalı logar problemini yerinde kırım döküm olmadan çözüyoruz.

Kanalizasyonun sürekli çalışması  çalışması gereken toplu konut yaşamının  olmazsa  olmaz bir parçasıdır .kanalın  düzenli  çalışması için logarın  boş ve temiz olması icap eder insanların temizlik ve biyolojik ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getirsin .Logar  atıklar ve su ile dolmuş halde tıkanır ise bina kanalındaki su akışı şehir kanalizasyonuna  akmaz .Konutlarda kullanılan pis sular zemin süzgeçlerinden  taşmaya başlar.

Apartman site ve villalarda  kullanılan  katı ve sert atıkları kapladığı logarları  taban seviyesine kadar temizliyoruz çıkan atık ve pislikleri ise sızdırmaz ambalaj ile alandan yaşam alanından  uzaklaştırıyoruz ve temizlik işini dezenfektan ile  içini ve çevresini dezenfekte ediyoruz. Yağmur suyu logarında oluşan çamur ve kumları ise vakumlu vidanjör ile tank içinde topluyor logar basınçlı su ile temizleme işlemi yapıyoruz.

Yenimahalle,de kanal ve gider  borularınızı yüksek basınçlı su jeti makinesi ile dirsek, çatal gibi  kesişim noktasına kadar özenle temizliyoruz. Yatay gider boruları için ise devirli kanal temizliği cihazları kullanarak çelik spiral ve titreşim ve darbe  tekniği ile giderleri en ince noktasına  kadar etkin kanal temizliği işini itina ile yapıyoruz.

Yenimahalle ilçesinde bulunan binalarda  Vakum  sistemi kanal temizleme  yöntemi daha fazla uygulanmaktadır. Vakum makinesi ile temizlenen kanal içinde kum tanesi dahi kalmaz. Kanalda % 100 temizlik istiyorsanız  vakum  yöntemini  tercih edebilirsiniz.

Yenimahalle kanalizasyon temizliği firması olarak kanal ve gider boru  temizliği  yaptırmak, kanalizasyon sistemini uzun  süreli  sağlıklı kullanmak için şarttır. Kanallardaki pislik, herhangi bir sızıntı  ve taşma durumunda yaşadığımız çevreye ve insan sağlığına da çok ciddi zararlar verdiği gibi, kanalın taşması durumunda etrafa yayılacak ağır lağım kokular çok rahatsız edicidir. Ayrıca tifo gibi hastalık yayabilir. Kanalizasyonlar konutların alt yapısını oluşturduğu İçin  yaşantımızda büyük öneme sahiptirler. Altyapısı sağlam  ve temiz olmayan konutlar bozuk kanalizasyonun etkileri insanları olumsuz etkiler. Özellikle kış aylarında kar yağışı ile  ilkbahar  ve sonbahar yağmurlarının sağanak yağışların etkisiyle taşma yapan kanalizasyonlar içerisinde sıkışan ve biriken tüm pislikleri yüzeye taşır. Kanalizasyon temizleme işlemi aksatılması halinde  pisliğin ürettiği bakteriler, mantarlar, mikroplar ve bu bakterilerden beslenip büyüyen lağım faresi, hamam böceği gibi hayvanlar ürer. Tüm bu olumsuz koşullar insanlara önüne geçilmesi  bulaşıcı ve salgın hastalıklara yakalanmasına neden olur. 

Yenimahalle ilçesinde kanal boruları bina ilerisinde atık yağlar ve yemek posalarının yapışması neticesinde  kanal boruları  su geçişini tam kapasitede yapamaz. Bina içindeki yatay kanal borularda  tabaka oluşmaya başlar sonunda  oldukça sert bir madde haline gelir .Bu oluşumun sonucunda sürekli yaşanan kanal tıkanıklığı ve atık su taşmaları  yaşamak kaçınılmazdır. Kanal borularını her yıl temizleten apartman ve sitelerde kanalizasyonda ,tıkanıklık ,taşma, baskın, lağım kokusu karşınıza genellikle çıkmaz.

 

Call Now Button