GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Yenimahalle Lavabo tıkanıklığı açma Yenimahalle

Yenimahalle ilçesi genelinde lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Yenimahalle ve Batıkent, te her çeşit lavabo tıkanıklığı açma işini itina ile yapıyoruz. Yenimahalle, de tüm mahallelerde ve semtlerde tıkanmış lavabolarınızı usta elemanlarımıza ve son teknoloji aletlerimiz ile açmaktayız. Yenimahalle ilçesinde tıkanmış  mutfak, banyo ile tuvalette tıkanan lavabonuzu açtırmak için bizi 24 saat tereddütsüz arayabilirsiniz. Yenimahalle, de Tıkanmış lavabo giderlerinizi özenle açan firmamız Remar inşaat kaftanın 7 günü sizlere hizmet veriyoruz.

Ankara Yenimahalle, de tıkalı lavabo gideri açma konusunda Yenimahalle, deki sakinlere her vakit hizmeti sunmayı amaçlıyoruz .Tıkalı lavabo gideri sorunu her an başımıza evimizde yada işyerimizde gelebilir Zamanında  bakımı yapılmayan lavabo plastik gider boruları  damar tıkanıklığına benzer bir sorun gibi tıkanıklık ortaya çıkarır. Tıpkı damarların içinin daraldığı gibi Plastik lavabo gider borusu her kullanımda biraz daha daralır ve sonunda lavabo gider borusu tıkanır.

Yenimahalle İlçesinde mutfak lavabosu tıkanıklığı istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Mutfak dolaplarının kabarması ve şişmesi, alt kata su akıntısı, bulaşık makinasının bozulması olmazsa olmaz uzun ve yorucu bir temizlik mesaisi ile Bunlar tıkalı yada su akışı az olan mutfak giderinin bir gün ciddi derece başınıza dert açmasıdır. Tıkalı olan mutfak gider borularını açtırmayı ihmal etmeyin tavsiyesinde bulunuyoruz.

Ankara Yenimahalle ilçesi 25 Mart Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aşağı Yahyalar Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Barış Mahallesi, Barış tepe Mahallesi, Batı Sitesi Mahallesi, Beştepe Mahallesi, Burç Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çiğdem tepe Mahallesi, Demet evler Mahallesi, Demet gül Mahallesi, Demet lale Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Er gazi Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gayret Mahallesi, Gazi Mahallesi, Güven tepe Mahallesi, Güzel yaka Mahallesi, İlk yerleşim Mahallesi, İnönü Mahallesi, Işınlar Mahallesi, İvedik Mahallesi, İvedik osb Mahallesi, Kale tepe Mahallesi, Karaca kaya Mahallesi, Kardelen Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kayalar Mahallesi, Kent koop Mahallesi, Kuzey Yıldızı Mahallesi, Macun Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Memlik Mahallesi, Mesut  evler Ostim Mahallesi, Ostim Osb Mahallesi, Öz evler Mahallesi, Pamuklar Mahallesi, Ragıp Tüzün Mahallesi, Serhat Mahallesi, Susuz Mahallesi, Tepe altı Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Uran kent mahallesi, Varlık Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yeni Batı Mahallesi, Yeniçağ Mahallesi, Yeşil evler Mahallesi, Yukarı Yahyalar Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuva köy Mahallesi ve Atlantis Macun köy toki, Park çiftlik toki, timko, Atb işyerleri tüm Yenimahalle, de Lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri veriyoruz.

Lavaboların günlük hayatımızda  gelişi güzel kullanılması .Bulaşıkların ise lavabonun içine sıyrılması, mutfak lavabosuna dökülen  atık yağlar. çay ve kahve posalarının lavabo içine dökülmesi , meyve ,sebze kabuklarının lavaboya boşaltılması ve lavaboların günlük temizliğin  aksatılması ile özellikle mutfak lavabolarında sıcak suyun kullanılmaması sizlerin lavabo tıkanıklığı ile karşılaşmanızı sağlar.

Lavabonun pissu tesisatını yapan ustaların mekanik tesisatta yaptığı  hatalar. Lavabo pissu borusunun 100 cm den uzun döşenmesi ,Lavabo atık   suyu için üç adetten fazla fazla dirsek kullanılması. Apartman ve  sitelerde ortak  Lavabo gider borularının  temizlenmemesi lavabo giderine gırtlak hortum kullanılması ile lavabo giderine makine  ve kombi drenaj  gideri ilave etmek gibi çeşitli  sebepler Lavabo tıkanıklığına yol açar.

Lavabo tıkanıklığı açma için  özel üretilen sağ ve sol yönlendirmeli, yüksek devirli, titreşim darbe özelliği dahil 50 metre  mesafeye kadar tıkanıklık açma kapasitesi bulunan makine sayesinde  artık tıkanıklıklar kusursuz şekilde açılmaktadır.

 Rothenberger Spiralli lavabo açma cihazı üstün Alman teknolojisi ile donatılmış, gelişmiş ülkelerde son derece yaygın, etkili, güvenilir, zararsız, zamandan ve paradan tasarruf edilmesine yarayan gider borularında sorun çıkarmayan bir cihazdır.

Lavabo açma makinası ile giderlerinize, mutfak döşemelerinize, halılarınıza, çelik mutfak malzemelerinize ve cebinize zarar vermez.

Lavabo tıkanıklığı açma işlemi için günümüzde en uygun yöntem lavabo açma cihazlar ile tıkanıklığı açmaktır.

Lavabo tıkanıklığının giderildiğini ve lavabonun sağlıklı bir şekilde çalıştığını, su giderinde oluşan girdaptan anlayabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı ile karşılaşmanız olası olduğundan günlük hayatta dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Eğer bu noktalara dikkat edilirse lavabo tıkanıklığı ile karşılaşma problemi yaşamanız daha düşük ihtimal olur.

Lavaboda bol miktarda su  ve temizleyici madde kullanılması.

Lavaboya bulaşık teli, çay çöpü, yemek artıkları atılmaması.
Düzenli lavabo açıcı kullanılması. Lavabo giderinde süzgeç kullanılması.
Boru içlerinde kalıntı oluşturacak kimyasal maddelerin kullanılmaması.
Lavabonun kullanım alanlarına dikkat edilmesi.

 

Call Now Button