GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Sincan tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma sincan

Sincan ilçemizde tuvalet  tıkanıklığı ile klozet tıkanıklığı robotla açma hizmetimiz mevcuttur. Sincan ,da tuvalet , klozet, wc tıkanıklıkları açtırmak için firmamıza sadece telefon açmanız yeterli olacaktır. Sincan tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma hizmetlerimizi  saat farkı olmadan vermekteyiz. Sincan ,da tüm mahallelere araçlarımız ile uzak yakın demeden hizmet veriyoruz.

 Sincan ilçesinde bulunan 29 Ekim Mahallesi, Adalet Mahallesi, Ahi Evran Mahallesi, Akça ören Mahallesi, Ak şemseddin Mahallesi, Alagöz Mahallesi, Alcı Mahallesi, Anayurt Mahallesi, Andiçen Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bacı Mahallesi, Bey obası Mahallesi, Çiçektepe Mahallesi, Çoğlu Mahallesi, Çokören Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Erkeksu Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gazi Osmanpaşa Mahallesi, Girmeç Mahallesi, Gökçek Mahallesi, Hisarlıkaya Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İlyakut Mahallesi, İncirlik Mahallesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kesiktaş Mahallesi, Malazgirt Mahallesi, Malıköy Mahallesi, Maraşal Çakmak Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mülk Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Plevne Mahallesi, Polatlar Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Selçuklu Mahallesi,Sincan osb, Tandoğan Mahallesi, Tatlar Mahallesi,Temeeli mahallesi, Törekent Mahallesi, Türkobası Mahallesi, Ücret Mahallesi, Ulubatlı Hasan Mahallesi, Yeniçimşit Mahallesi, Yenihisar Mahallesi, Yenikayı Mahallesi, Yenipeçenek Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve siğer bölgelerinde robot ile tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı açma hizmetlerini  Remar inşaat firmamız güvencesi ile vermekteyiz.

Sincan ilçemizde tuvaletiniz tıkanmış olabilir ve bu arızanın çözümü için uğraşıyorsunuz çeşitli şekilde çaba harcamış ve kendi imkanınız yetersiz kalmış sonuç olumsuz  dahi olsa firmamızdan profesyonel destek almak sizi bu zor ve pis durumdan sizleri anında kurtarır.

Tuvalet  tıkanıklığı nasıl oluşur 

Tuvalet tıkanıklığı hadisesi hemen her evde yada işyerinde görülen ciddi  ve sıkıntılı sorunlardan biridir. Özellikle, sifon çekime ile beraber taşma seviyesine gelen tuvalet tıkanıklığı ise istenmeyen iğrenç sonuçları açığa çıkarmaktadır. tuvaletteki taşma durumlarda direkt akla tuvalet pompası ile basınç uygulayarak tıkanıklık açma gelse de bu yöntem geçici, basit ve etkisiz bir çözümdür. 

Yaşanan  tuvalet Tıkanıklığı  hadisesi , tuvalete bir madde kaçması sonucunda oluşurken .Kasıtlı olarak  tuvalet giderine çeşitli cisimler ve bunun gibi malzemelerin atılması  sonucunda  oluşur .Tuvalet tıkanıklığı İnşaat ve tadilat kaynaklı  mevcut tuvaletin yer değiştirilmesi sonucunda  yada tuvalette kullanılan boru uzunluğunun  20 metreyi geçmesi  tuvalet tıkanıklığını oluştururken. Tuvalet pis su borusunun  eğimin % 2 den fazla olması katı maddelerin boruda kalması yada yapışması ile tıkanması, Yada pissu tuvalet gider borusunda eğimin  sıfır veya ters olması Tuvalet tıkanıklığı ile sizi çoğu sizi zaman  baş başa bırakır. Tabi ki unutmadan  birde şu nedeni hatırlatmak gerekir. Eline geçen ıslak mendil , temizlik bezi,   havlu, tuvalet kağıdını , çöpe atmak yerine tuvaletin deliğine atmak  her zaman tuvaletin tıkanması  anlamına gelir. Tuvalet tıkanıklığı ise bu tür nedenlerde  oluşmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılmalı?

Remar inşaat olarak yılların deneyimi ile profesyonel ekibimizle ve Avrupa’dan ithal etmiş olduğumuz özel imalat tuvalet açma makinesi ve kameralı cihazlar ile siz değerli müşterilerimize Sincan ve çevresinde Tuvalet tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı açma işleri için en kaliteli hizmeti uzun yıllar sunmaktayız.

Tıkanıklık açma talep ve istekleriniz doğrultusunda size en yakın servisimizi görevlendirmekle sorunlarınızı hızlı ve kalıcı bir şekilde çözüyoruz  Sincan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetleri veren firmamız için her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemlidir bu nedenle servis ekiplerimizde deneyimli ustalar kadrosu ile çalışmaktayız ve tıkanıklık sorunlarınızı bekletmeden çözebilmek için acil gece servisi ekibi oluşturduk bu sayede 7 gün 24 saat çalışma prensibi ile sizlerin  yanınızdayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için, güler yüzlü ekibimizle ve her koşulda kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, kullanmış olduğumuz özel ithal makine ve kameralı teçhizatlar ile evinizin ya da iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermeden kırıp dökmeden tamir ya da onarım işleri çıkarmadan tıkanan klozetinizi ve tuvaletinizi  ustalık ile açıyoruz. yapılan tıkanıklık açma   işinin garantisini veriyoruz

Sincan ilçesinde tuvalet tıkanıklığı açma  işinde uzman  ustalarımız titreşimli tuvalet borusu içinde  ilerleyen yaylı makine ile tuvalet borusunda oluşan tıkanıklık metrelerce uzakta da olsa zorlanmadan tuvalet tıkanıklığını açıyoruz. Kullanılan makine ve titreşimli teller sayesinde  tuvalet borusuna ve dirseklere asla zarar  vermiyoruz. Kullandığımız teknolojik sistem  uzun yıllar dünyada kullanılan geçerli ve kalıcı etkisi kanıtlanmış teknolojiye sahip tıkanıklık açma yöntemi. Robotik tıkanıklık açma  sistemi ile tıkanan tuvalet  artık sorun değil.

 

Call Now Button