GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Sincan petek temizleme Sincan

Sincan petek temizleme ihtiyaçlarınızı Sincan genelinde  petek temizleme  servisimiz ile Sincan ilçesinde petek temizleme hizmetleri veriyoruz.

Kullanmakta olduğunuz kalorifer tesisatı ve peteklerin her yıl yıpranma güç kaybı ve bakımsızlık  ve temizlik eksiği gibi nedenlerle performansı düşer gün geçtikçe kalorifer ve peteklerde ilk kez  kullanım ile arasında önemli ölçekte  güç kaybı ve arızalar yakıt tüketimi artışı sıkıntıları ile kombide  bar düşmesi  ve su sızıntıları kullanım yılı ile arttıkça sorunlarda büyümeye, arka arkaya gelmeye devam eder.

Kalorifer tesisatı ve peteklerdeki su ise devir daimin durması ve ısının etkisi ise çamur veya balçık kıvamını alır oluşan çamur ve balçık ise peteklerde ve kalorifer tesisatında sıcak su transferini  engeller veya yavaşlatır  yada kalorifer tesisatında  belli bölgeleri ve kalorifer peteklerinde  tıkanıklık yapar.

Peteklerin  ısı dağılımı anormal hale gelir uzak mesafedeki petekler  ısınmaz hal alır takın ve büyük peteklerde ise  üst sıcak iken alt kısımlar buz gibi ve soğuk kalırken  peteklerden hava almak zorlaşır. Hava aldığınız halde kalorifer petekleri yine ısınmaz. Kombi  kalorifer sisteminde peteklerdeki suyu  filtreye toplanan tesisattaki pislikler yününden devir daim yaptırmaz ve gelen servis teknisyeni filtre söker ve çamur dolu filtreyi temizler gerekli görür ise  ısıtma eşenjörünü de temizlemek yada değiştirmek zorunda kalır sizlere petek temizliği yaptırmanız gerektiğini söyler. Bu arada kalorifer tesisatınız ve kalorifer peteklerinizin  tıkanmış olma riski ise çok yüksektir. 

Kombi ve kalorifer tesisatı kapalı devre ısıtma sistemidir. Kapalı devre ısıtma sistemlerindeki ve tasarruflu  şekilde  ısınmak için kalorifer tesisatı  ile petekler kış öncesi belirli zaman  performans kaybını önlemek , yaşanacak arızaları önlemek verimi artırmak için kalorifer petek temizleme işlemi yapılır.

Sincan ilçesinde kalorifer  petek temizleme işi ihtiyaçlarınızın eksiksiz ve güvenilir şekilde karşılamak için profesyonel petek temizleme çalışması yapan firmamız .Kalorifer ve kombi tesisatı alanında uzman ve deneyimli personeller ile ileri sevide üretilen cihazlarla donanımlı olarak  kalorifer  tesisatınızı ve peteklerinizi sökmeden ,ortamı pisletmeden ve kirletmeden kalorifer peteklerine ve ısıtma tesisatınıza zarar vermeden  Peteklerinizin temizliğini uzun yılların tecrübesi  ile yapıyoruz.ve mükemmel ısınma performansı yaşamanız için  çalışıyoruz.

Rothenberger ropuls  Kalorifer petek temizleme  makinası  ve termal kamera kullanmamız ile Petek temizliği sektöründe rakiplerimize fark atıyoruz. Tüketicilere ise kaliteli ve garantili petek temizleme hizmeti sağlıyoruz ve peteklerinizin ısı performansını hissedilir  derecede arttırıyoruz.

 Sincan Yerden ısıtma temizliği : Yerden ısıtma sistemleri tıpkı  kalorifer pekleri gibi temizlenmeli ve yerden ısıtma sisteminde kullanılan borularda tıkanıklık problemi ve  ısı verimsizliği sorunların  yaşanmaması ve yerden ısıtma sisteminin uzun  vadeli kullanılması amacı ile  yerden temizliğini  firmamız profesyonel ve garantili olarak yapmaktadır.

İyi bir temizlik işlemi yaklaşık 2 -3 saat sürer. Bu süre içerisinde yapılan işlemler öncellikle tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır. Bu yıkama işlemi makine yardımı ile yapılmaktadır. Yıkamanın ardından bu çamurlaşma ve tortuların tesisat borularının içinden tamamen atmak için kimyasal ve makine kullanılır.

 Sincan Petek Bakımı: Peteklerin düzenli bakımı, sistemdeki sorunların erken tespit edilmesini ve önlenmesini sağlar. Peteklerinizdeki hava alma vanalarından, termostatik başlıklara kadar her detayı özenle kontrol ediyoruz ve gerekli bakımı yapıyoruz. Böylece peteklerinizin ömrünü uzatır, daha verimli bir ısıtma sağlarsınız.

 Sincan Petek Tamiri Sincan: Eğer peteklerinizde su sızıntısı, ısıtmama veya diğer sorunlar yaşıyorsanız, uzman ekiplerimiz sorunu tespit eder ve hızlı bir şekilde çözüm sunar. Peteklerinizi tekrar çalışır duruma getirir ve konforlu bir ısınma sağlarız.

Petek değişimi Sincan  : Eski çürük, delik ve demode kalorifer peteklerinizi ve havlu radyatörlerinizi Şık, modern, estetik  görünümlü ve  tam 10 yıl garantili yeni nesil kalorifer petekleri ile anahtar teslimi yeniliyoruz.

 

Sincan Sincan Sincan
29 Ekim Mahallesi Adalet Mahallesi Ahi Evran Mahallesi
Akçaören Mahallesi Akşemsettin Mah. Alagöz Mahallesi
Alcı Mahallesi Anayurt Mahallesi Andiçen Mahallesi
Atatürk Mahallesi Bacı Mahallesi Beyobası Mahallesi
Cumhuriyet Mah. Çiçektepe Mah. Çoğlu Mahallesi
Çokören Mah. Erkeksu Mah. Ertuğrulgazi Mah.
Esenler Mah. Fatih Mahallesi  Fevzi Çakmak Mah.
Gazi Mahallesi G.Osmanpaşa Mah Girmeç Mahallesi
Gökçek Mahallesi Hisarlıkaya Mah. Hürriyet Mahallesi
İlyakut Mahallesi İncirlik Mahallesi İstasyon Mahallesi
İstiklal Mahallesi Kesiktaş Mah. Malazgirt Mahallesi
Malıköy Mahallesi Maraşal Çakmak Mah. Menderes Mah.
Mevlana Mahallesi Mus.Kemal Mah. Mülk Mahallesi
Osmaniye Mah. Osmanlı Mahallesi Pınarbaşı Mahallesi
Plevne Mahallesi Polatlar Mahallesi Saraycık Mahallesi
Selçuklu Mahallesi Tandoğan Mahallesi Tatlar Mahallesi
Törekent Mahallesi Türkobası Mah. Ulubatlı Hasan Mah.
Ücret Mahallesi Yeniçimşit Mah. Yenihisar Mahallesi
Yenikayı Mahallesi Yenipeçenek Mah. Yunus Emre Mah.

 

Call Now Button