GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Sincan logar temizleme logar tıkanıklığı açma hizmetleri

Sincan,da logar temizleme hizmetlerimden, Sincan geneli  tüm mahalleller ,de yararlanabilirsiniz.Modern ekipmanlarımız ve kalifiye  elemanlarımızla Sincan genelinde logar açma  ve temizleme hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir.Uygun fiyatlı ve kaliteli logar temizleme hizmetlerimizi geçmişten  günümüze Sincan,da  istikrar ile şirketimiz sürdürüyor. Sincan genelinde ev,iş yeri,apartman,site,fabrikaların kanalizasyon açma ve temizleme işlerine kısa zamanda başlıyor ve tıkanan logarınızı  aktif hale getiriyoruz.

 Sincan ilçesinde bulunan 29 Ekim Mahallesi, Adalet Mahallesi, Ahi Evran Mahallesi, Akçaören Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alagöz Mahallesi, Alcı Mahallesi, Anayurt Mahallesi, Andiçen Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bacı Mahallesi, Beyobası Mahallesi, Çiçektepe Mahallesi, Çoğlu Mahallesi, Çokören Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Erkeksu Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gazi Osmanpaşa Mahallesi, Girmeç Mahallesi, Gökçek Mahallesi, Hisarlıkaya Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İlyakut Mahallesi, İncirlik Mahallesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kesiktaş Mahallesi, Malazgirt Mahallesi, Malıköy Mahallesi, Maraşal Çakmak Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mülk Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Plevne Mahallesi, Polatlar Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Selçuklu Mahallesi,Sincan osb, Tandoğan Mahallesi, Tatlar Mahallesi,Temeeli mahallesi, Törekent Mahallesi, Türkobası Mahallesi, Ücret Mahallesi, Ulubatlı Hasan Mahallesi, Yeniçimşit Mahallesi, Yenihisar Mahallesi, Yenikayı Mahallesi, Yenipeçenek Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve bürün yerleşim bölgelerinde  logar tıkanıklığı açmave logar temizleme hizmetleri vermekteyiz.

Modern  evinizde  çağdaş ve konforlu yaşam sürdürmek ve bedensel ve çevre  temizliği ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak için logar temizliği yaptırmayı  unutmayınız !

Yaşamın sürdüğü tüm binalarda temizlik, hijyen ve insan atıkları şehir  kanalizasyonu ile şehirden  çevre kirliliği oluşmadan arıtma  tesislerine uzaklaşır.Bu işlemden önce ise binada kullanılan  atıklar ve kullanılmış sular bina da bulunan  logarda  toplanır.Logarda toplanan   atıklar süzme  ve çökertme işlemden geçerek  şehir kanalizasyonuna ise sadece atıklardan temizlenmiş pis sular ulaşır. Binamızda logar temizliği yaptırmak semtimizin ve şehrimizin  temizliğine önem  vermiş oluyoruz.

Logar içinde toplanan çeşitli atıklar ise ilk bahar  ve son bahar aylarında mutlaka temizlenmeli.İnsanların  temizlik ve boşaltım  ihtiyaçları  aksama olmadan sağlanmalıdır. Temizliği yapılan  logar ve kanalizasyon şebekesi  bina sakinlerinin konforlu ve sürekli su kullanması amacıyla  titizlik yapılmalı ve logar temizliğinin takibi  ihmal edilmemesi gerekir.

Logar temizliği yapılmaması  durumunda ise logar tıkanır, evlerde  bulunan giderlerden akan sular çevreye akar.Tuvalet  ve lavabodan sular taşar.Yer süzgeçindeki sular ise kaynamaya devam eder.Lağım  kokusu ve lağım faresi ise bina içinde görülür.Zemin katlarda su baskını yaşanır.

Sincan,de logar temizliği  ve logar tıkanıklığı açma işi yapan şirketimiz sizlerin logar ve kanal problemi ile karşı karşıya kalmamanız için  gerekli tüm bakım,onarım ,temizlik ve tıkanıklık açma çalışmaları için profesyonel  hizmetler veriyor.

Logar içindeki yığılan  atıkları temizliyor.kanal borularındaki  tortuları su heti ve spiralli makinelerle temizliyoruz.Çıkan atıkları ise  bina çevresinden  temizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak  uzaklaştırıyoruz

Uzman  kadromuz  bina ve site logarınızı teknik aletler ve gelişmiş cihazları  kullanıyoruz .Bilgi birikimi ve yüksek tecrübemiz sayesinde  logar ve kanalınızı  % 110 aktif kullanmanızı sağlıyoruz. Oldukça pahalı ve ağır maliyete neden olan kanal sorunlarında logar temizliği yapmakla engelliyoruz.

Sincan kanal açma hizmetleri, Kanal tıkanıklığı sorunlarınız için hizmet veren ekibimiz sincan,da tüm mahalle ve  yerleşim alanlarında hizmet veriyor. Kanal açma servisimiz ertelenmez bir ihtiyaç  olan kanalizasyon kullanımınızı sekteye uğratmamak için gelişmiş cihazlar ile kırma,dökme yapmadan kanal açma işlerinizde acil hizmet veriyoruz.

Sincan Tıkanıklık açma hizmetleri,  Sincan tıkanıklık açma ve sincan tıkanıklık giderme işleriniz için tecrübeli ve donanımlı ekibimiz pis su gider tıkanıklıklarını bir çırpıda sorunsuz  ve temiz  işçilik garantisi ile  açıyoruz.Tıkanıklık sorunlarınıza doğru ve etkili yaptığımız tıkanıklık açma çalışması ile tıkanıklık sorununu tam  anlamı ile çözen firmayız.

Sincan kanalizasyon borusu açma, kanalizasyon borusu ve su giderleri pislik ve atık taşıdığı için dirsek ve çatal  gibi  eklerde tıkanma yapar.Kanalizasyon borularında tıkanıklık genel  kullanım  olduğu için sürekli oluşur ve  borulara ve su giderlerine  hasar vermeden açılması  gerekir.Kanal borularına ve giderler hasar vermeden tıkanıklıkları en iyi cihazlarla  açıyoruz. onarımı zor olan boru ve gideri itina ve dikkatle açıyoruz.

Sincan gider açma  servisi , Sincan,da her gün kullandığımız  ve bakımsız kalan giderde taşması ve suyun geri gelmesi  durumları oluşur.  Gider açma servisi tam bu durumda ihtiyacınızı gideren bir hizmettir,Tıkanmış ve kapanmış süzgeç balkon,su arıtma,çamaşır kurutma makinesi gibi su üreten ve su ile çalışan makinelerin giderleri   daima açık ve çalışır vaziyette olmalıdır  su giderleri hayatımızı kolaylaştıran makinelerin sorunsuz çalışması çalışması için olmazsa olmaz  ihtiyaçlardır.

 

Call Now Button