GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Sincan Lavabo Tıkanıklığı açma

Sincan lavabo tıkanıklığı açma firmamız, tıkanmış mutfak ,banyo, tuvalet lavabolarınızı yeni ve modern cihazlar le  benzersiz ustalık teknikleri ile kırmadan açıyor, Lavabo tıkanıklığı gibi zahmet içeren kirli işlerden sizleri ve ailenizi kurtarıyoruz.

Sincan lavabo açma hizmetlerimizi , servis araçlarımız ve uzman personel kadromuz ile her gün gece ve gündüz farkı olmadan evlerinizde ve iş yerlerinde hızlı ve kaliteli hizmet fırsatı sunuyoruz. 

Lavabo tıkanıklığı ile karşılaşmak kullanıcı şahıslar açısından oldukça zor ve çileli bir durudur. Tıkanan lavabo gider yüzünden  lavaboda yapılması gereken bütün işler kalır yafa lavabo yapmak istediğiniz işler ilkel şartlarda yapmak ve kova kova su taşımak zorunda kalırsınız.

Lavabo tıkandığı an kullanıcıların ilk başvurduğu çare ise asit oranı yüksek kimyasal açıcılardır. Su ile dolu lavaboya  dökülen asit bazlı kimyasal açıcı maddeler tıkalı lavabo ve tuvalet giderlerine dökülmesi halinde  su ile reaksiyonu girer ve cildinizde ve ortamda tehlikeli durumlara yol açar ayrıca zararlı gazlar ortaya çıkarır. Lakin  asit bazlı lavabo açıcı kimyasallar tıkalı lavabo ve su dolu lavaboya birden uygulanmaz. Uygulama hataları nedeni ile tıkalı lavabo gideri ise asitli lavabo açıcılar  ile açılmaz.

Banyo ve mutfak lavabolarının giderleri zamanla biriken sabun artığı, kireç, kıl, tüy veya katılaşan maddeler yüzünden tıkanabilir. Lavabo giderinki tıkanıklık tiksindirici ve berbat kokulara sebep olabileceği gibi,  tıkanıklık sorunu çözülmediği taktirde lavabonuz taşarak kullanılamaz hale gelir.

Özellikle mutfak lavabolarının tıkanmasındaki en büyük etken çay ve yemek artıklarının lavabolara dökülmesi yüzündendir. Yemek artıklarındaki yağlı maddeler soğuk su ile katılaşarak diğer katı cisimlerinde yapışması ile hacmini büyütür ve gider deliğini tıkar. Bu gibi durumlarda bakkal veya marketinizden alacağınız kimyasal lavabo açıcıları sorununuzu şimdilik çözebilir. Ancak bazı durumlarda deliğe kaçan katı maddeleri ve kireçlenme gibi fiziksel oluşumları bu kimyasal maddeler tarafından açılmaz. İşte böyle bir durumda uzman bir ekibe ihtiyaç duyarsınız.

Sincan’da Lavabo Tıkanıklığı açma için  bizden destek alın !

Remar inşaat lavabo tıkanıklığı açma hizmeti ile Sincan genelinde ön planda olan firmadır. Sunduğumuz Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı çözüm odaklı çalışma ile lavabo tıkanıklığı açma alternatif çözümlerle  seçkin müşteri  kitlesine  kusursuz hizmet  vermektedir.

Rem-ar Insaat  geçmişin tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörümle ilgili dünyada gelişen teknolojileri yakından takip ediyor ve firmamızın  bünyesine  anında ekliyoruz. Sincan lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerinde gelişmiş teknolojinin çok sayıdaki faydalarından seçkin müşterilerimizin  yararlanmasını sağlıyoruz.

Teknolojik gelişmeler lavabo tıkanıklığı açma işinde büyük değişimlere sebep oldu ve olma devam ediyor. Eski zamanlarda tıkalı lavabo giderinin açılması lavabo  atık su borularının değişmesi ile ancak çözüm sağlanıyordu .Tıkalı olan bir lavabo giderini açma günler hatta haftalar sürüyordu. Lavabo tıkanıklığı ise tesisat ustalarının yapmaktan çekindiği ve uzak durduğu işlerin başında geliyordu.

Gelişen teknoloji insan  hayatındaki sorunların çözümü noktasında bizlere kolaylık ve zaman kazanma imkanın yanında ekonomik olarak bütçemizi de korumaktadır.

Lavabonun tıkanıklığındaki asıl sebebini araştırmak için kameralı robot teknolojisi kullanırız. Akıllı kameralı görüntüleme cihazlarıyla giderinizin içine girer ve lavabo tıkanıklığı sebebini size gösterir. Arzu ederseniz, ekibimiz bu tıkanıklığı mekanik yapıda olan çelik helezon yaylı cihazlar ile parçalama-püskürtme yöntemiyle giderinizden uzaklaştırır. Sorunsuz giderinizin temiz bir görüntüsünü de kameralı cihaz ile alıp size göstererek Remar inşaat yaptığı işi garanti eder.

Sincan Lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizi tüm mahallelerde vermekteyiz !

Sincan Sincan Sincan
29 Ekim Mahallesi Adalet Mahallesi Ahi Evran Mahallesi
Akçaören Mahallesi Akşemsettin Mah. Alagöz Mahallesi
Alcı Mahallesi Anayurt Mahallesi Andiçen Mahallesi
Atatürk Mahallesi Bacı Mahallesi Beyobası Mahallesi
Cumhuriyet Mah. Çiçektepe Mah. Çoğlu Mahallesi
Çokören Mah. Erkeksu Mah. Ertuğrulgazi Mah.
Esenler Mah. Fatih Mahallesi  Fevzi Çakmak Mah.
Gazi Mahallesi G.Osmanpaşa Mah Girmeç Mahallesi
Gökçek Mahallesi Hisarlıkaya Mah. Hürriyet Mahallesi
İlyakut Mahallesi İncirlik Mahallesi İstasyon Mahallesi
İstiklal Mahallesi Kesiktaş Mah. Malazgirt Mahallesi
Malıköy Mahallesi Maraşal Çakmak Mah. Menderes Mah.
Mevlana Mahallesi Mus.Kemal Mah. Mülk Mahallesi
Osmaniye Mah. Osmanlı Mahallesi Pınarbaşı Mahallesi
Plevne Mahallesi Polatlar Mahallesi Saraycık Mahallesi
Selçuklu Mahallesi Tandoğan Mahallesi Tatlar Mahallesi
Törekent Mahallesi Türkobası Mah. Ulubatlı Hasan Mah.
Ücret Mahallesi Yeniçimşit Mah. Yenihisar Mahallesi
Yenikayı Mahallesi Yenipeçenek Mah. Yunus Emre Mah.
Call Now Button