GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Sincan gider tıkanıklık açma Sincan 0536 859 85 05

Sincan gider açma şirketimiz. Sincan  ilçesinde profesyonel su gideri tıkanıklığı açma işi yapıyor. Sincan genelinde tercih edilen gider açma gider açma  şirketimiz haftanın bütün günlerinde tıkalı gider açma çalışması yapıyoruz.

gider açma hizmetleri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. kullandığımız su giderlerinin yerleri ve çapları ile yaptıkları işlere göre farklı çaplarda ve uzunluklarda dizayn edilir.

Su gideri  tıkanıklıkları ise kullanılan su  giderinin türüne göre değişiklik gösterir. Tıkanan su giderinin  ise açılması için tıkanan giderin türüne  göre çeşitli cihazlar kullanmayı gerekli kılar.

50 mm  çamaşır makinası su gider tıkanıklığı açma için küçük  boyutlu bir cihaz kullanmak gerekirken 100 çapında bir yer süzgeci tıkanıklığı için ise   daha  büyük  boyutlu ve yüksek devirli bir gider açma makinesi ile tıkalı su gideri açılmalıdır.

Yemekhanede bulunan su giderleri genellikle bitkisel yağ ve yapışkan yemek atıklarının giderlere dökülmesi  nedeni ile tıkanıklık yaparken. Tuvalet giderleri  tuvalet kağıdı ve kolonyalı mendil veya kadın pedi atılması  nedeni ile tıkanır. Su giderlerinin kullanım farklılıkları dolayısı ile oluşan tıkanıklık farklı nedenlere bağlı oluşur ve  tıkanıklığını  boyutuna göre gider açma çalışması yapılır.

Evimizde ve çalışma alanımız içinde kullandığımız su giderlerin tıkanıklığı ise  oldukça sancılı ve yorucu  bir iştir. Her kullanımda  bizlere  konfor sunan  su gideri tıkandığı zaman ise zahmete katlanarak yaşamak gerektiğini  bizlere öğretir.

Su gideri tıkanmasın diye neler yapabiliriz ?

Hangi su gideri olursa olsun gider tıkanıklığı yaşamamak için  giderle bol su dökmekten kaçınmayın, Duş ve küvet gideri başta olmak üzere filtre yada süzgeç kullanın duştan sonra dökülen saçları mutlaka toplayın ve temizleyin. Evinizde kullandığınız giderleri yılda bir kere temizletin. Jel kıvamlı deterjanları arada bir su giderlerine dökün, bekleyin ardından kaynar su dökün  bu hususlara dikkat ettiğiniz takdirde gider tıkanıklığı ile karşılaşma ihtimaliniz yok

Su giderleri hangi nedenlerle tıkanır ?

Her zaman tereddütsüz ihtiyaç karşılayan su giderleri  bakımsızlık ve temizlik yapılmaması nedenleri başta olmak üzere  yapım ,oranım ve  çeşitli sebeplerle tıkanabilir .Su giderlerinin eski olması , küçük  çapta olması, gider borusunun  uzun ve dar olması ile gider tesisatının taşınması ve  su gideri döşenirken boruların  eğimine dikkat edilmemesi ve  bir gidere  birden çok  makine bağlamak ise Kullanmakta olduğumuz su giderlerinin sürekli tıkanmasına neden olacaktır.

Gider  tıkanıklığı açma işi nasıl yapılmalıdır ?

 Günümde  gider tıkanıklığı açma işlerinde uzman kişiler tarafından yardım alınması gerekir. Belli önlemleri alınmadan ve yanlış teşhis sonucunda yapılan gider açma olumsuz sonuçlar doğurur. 

Tıkalı giderlerin açılması ferdi gayretler ve eksik bilgi ile  yapılacak bir işlem  değildir.. Gider ve borulara yanlış yapılan   tıkanıklık açma  çalışması sizlere daha zor anlar  yaşatabilir.

Yapılan Gider açma işlemi ile gider aktif durunda olmalı eski haline getirilmesi gerekir. Böylece tıkanıklığın yaşandığı ev ya da işyerinde mağduriyet  gibi  bir eziyet yaşanmasının da önüne geçilir.

Gider açma çalışması otomatik makineler kullanılarak, teknik kabiliyet sahibi tesisat bilgisi  ve deneyimi  fazla olan gider açma şirketleri tarafından dikkatli ve kontrollü şekilde acele etmeden  aşama aşama yapılarak olumlu ve kalıcı sonuçlar alınabilir. İşlem sonrasında ise  kamera  ile gider borusundan görüntü alınmalı ve bol bol su kullanılarak tüketiciye teslim edilmelidir. 

Sincan’da profesyonel gider açma hizmetimizi tüm mahallelerde vermekteyiz !

Sincan Sincan Sincan
29 Ekim Mahallesi Adalet Mahallesi Ahi Evran Mahallesi
Akçaören Mahallesi Akşemsettin Mah. Alagöz Mahallesi
Alcı Mahallesi Anayurt Mahallesi Andiçen Mahallesi
Atatürk Mahallesi Bacı Mahallesi Beyobası Mahallesi
Cumhuriyet Mah. Çiçektepe Mah. Çoğlu Mahallesi
Çokören Mah. Erkeksu Mah. Ertuğrulgazi Mah.
Esenler Mah. Fatih Mahallesi  Fevzi Çakmak Mah.
Gazi Mahallesi G.Osmanpaşa Mah Girmeç Mahallesi
Gökçek Mahallesi Hisarlıkaya Mah. Hürriyet Mahallesi
İlyakut Mahallesi İncirlik Mahallesi İstasyon Mahallesi
İstiklal Mahallesi Kesiktaş Mah. Malazgirt Mahallesi
Malıköy Mahallesi Maraşal Çakmak Mah. Menderes Mah.
Mevlana Mahallesi Mus.Kemal Mah. Mülk Mahallesi
Osmaniye Mah. Osmanlı Mahallesi Pınarbaşı Mahallesi
Plevne Mahallesi Polatlar Mahallesi Saraycık Mahallesi
Selçuklu Mahallesi Tandoğan Mahallesi Tatlar Mahallesi
Törekent Mahallesi Türkobası Mah. Ulubatlı Hasan Mah.
Ücret Mahallesi Yeniçimşit Mah. Yenihisar Mahallesi
Yenikayı Mahallesi Yenipeçenek Mah. Yunus Emre Mah.
Call Now Button