GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Pursaklar tuvalet ve klzoet tıkanıklığı açma Pursaklar

Pursaklar ilçemizde tuvalet tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı açma işi  yapıyoruz. Pursaklar, da tuvalet tıkanıklarına kesin çözümler üretiyor, tuvalet tıkanıklığını kalıcı olarak açıyoruz, Tıkanmış tuvalet ve klozet tıkanıklığı probleminizi en kısa gideriyoruz.

Pursaklar , da Tuvalet Tıkanıklığı Açma, İşinizde  en son teknoloji makineler, kameralı cihazlarla hizmet veren. Ekonomik  fiyat , güler yüzlü  personel ,temiz işçilik prensiplerimizden asla taviz vermiyoruz .Pursaklar, da tuvalet  açma firması olarak Remar inşaat sizlere son derece ilkeli, hızlı, sağlam  ve güvenli hizmet veriyor.

Ankara’nın Pursaklar ilçesindeki Abadan Mahallesi, Altınova Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kösrelik kızığı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Peçenek Mahallesi,  Pursaklar  Saray Cumhuriyet Mahallesi, Pursaklar Saray Fatih Mahallesi, Pursaklar Saray Gümüş oluk Mahallesi, Pursaklar Saray Osmangazi Mahallesi, Sirkeli Yeşilova Mahallesi, Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi, Tevfik İleri Mahallesi, Yeni Karaköy Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuva Mahallesi ve tüm yerleşim yerlerinde  tuvalet tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı açma hizmetlerini gün boyunca özenle veriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı  nasıl oluşur ?

Tuvalet Tıkanıklığı ; Tuvalet gider veya borusuna atılan yada kaçan erimeyen  cisimlerin boru içini kapatması ile oluşan fiziki durumdur. Tuvalet  tıkanıklığı bazen 100 mm ana borunun tıkanması ile tuvalet giderinden suyun taşması ilerde karşımıza çıkar. Bu durum ise acil  tıkanıklık açma işlemi gerektiren bir durumdur.

 Tıkanmış tuvalet problemi İnsan yaşamını  doğrudan olumsuz etkilemektedir Tuvalet tıkanması  tuvaleti kullanım dışı bırakan bir durumdur. Tuvalet olmayan ve kullanılmayan bir evde yaşam mümkün değildir. Pursaklar bölgesindeki tam donanımlı servis araçlarımız ile hızlı tıkanıklık açma imkanı sunan ilk firmayız.

Pursaklar  bölgesinde tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı sorunu ile sürekli karşılaşıyor sanız ? Pissu ve kanalizasyon tesisatınızı kamera ile görüntüleme yaparak sorunun nedeni araştırıp, bularak ,tuvalet tıkanıklığına sürekli neden olan arızalı bölgenin onarımı yapıyor. Tıkanan  tuvalet sorununa  son noktayı koyuyoruz.

Pursaklar ilçesi genelinde Tuvalet Tıkanıklığı Açma işi  için her ve zaman kaliteli hizmet vermeyi ön planda tutmakta ve hizmette süreklilik prensibi ile severek çalışmaktayız. Tıkanmış tuvalet giderini açma işinde kırma, sökme ,dökme işlemi ise yapmadan tıkanmış tuvaletinizi  ve klozeti açıyoruz .Tuvalet tıkanıklığını açmak için gerekirse hava basınçlı pompa veya spiral çelik teller vasıtasıyla  tıkanmış tuvalet borusu tıkanıklığını açma çalışması yapmaktayız. Bu sayede oluşan tuvalet tıkanıklığı  açılmadığı taktirde kanaldan  makine ile tıkanıklığa müdahale edip en zor tıkanıklıkları açma için tıkanıklık açma çalışması yapıyoruz.

Tıkanmış klozet  ve tıkanan tuvaletinizi amatör kişilere yada amatör yöntemler ile açmaya çalıştığınızda büyük çapta sorunlara davetiye çıkarma ihtimaliniz her zaman daha yüksektir işlerinde 

Tuvalet Tıkanıklığı açma çalışması esnasında tuvalet es sifonu ile deveboynu veya tuvalet gider borusuna  kaçan cisimleri çıkartmak, ve tuvalet borusundan atık suyu makine ile tahliye etme işlemi  sırasında giderdeki borulara, dirseklere ve pis su çatalına zarar vermeden ustalıkla yapmak ise en doğru seçimdir. Çünkü beton ve döşeme altından geçen boru ve dirseklerin ek yerinden çıkartmak, kırmak, çatlatmak, ise pis su tesisatına zarar vermek mümkündür.

 Pursaklar tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı açma işinde Neden Remar inşaatı tercih etmeli siniz ?

Tuvalet tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı giderme  işinde uzun yıllar tecrübe sahibi olmamız. Yerinde  ve doğru tespit ve doğru müdahale yapmamız. İşimizde ispatlı ve kanıtlı marka olmamız ve sayısız  referanslı müşterilerimizin tercih ve teveccühü ile müşteri odaklı çalışmamız  firmamızı seçmeniz açışından yeterli olacaktır.

 konut ve işyerinde Kullanmakta olduğunuz klozet ve tuvaletler gider borularındaki sorunlar yada kulanım hataları nedeni ile tıkanması gibi  bakımsızlık ve her türlü sebeplerden dolayı tıkanabilir. Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma işi acemi ve amatör  kişilerce yapılmaması gerekir. Tıkanıklık açma işi ise basit ve rastgele bir iş değildir. Tıkanıklık açma işinde bilgi birikimi yüksek, beceri ve tecrübesi yüksek, ileri seviyede  makineleri  ve cihazları  teknik ekipleri bulunan , referansı çok olan kurumsal firmalar her yerde ve her zaman ilk sırada tercih edilir ve kabul görür. Her sektör ve her işte işinin uzmanını aramak, bulmak, ve uzmanı ile çalışmak yaşanan sorunun çözümündeki en etkili ve akılcı iştir.

 
 
Call Now Button