GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Pursaklar Petek Temizleme Pursaklar

Pursaklar petek temizleme firmamız Pursaklar petek temizleme hizmeti ile Pursaklar ‘da petek temizliği  ihtiyacınızı deneyimli kadromuz ve teknolojik makinelerimizde kusursuz ve temiz servis hizmeti sunuyoruz.

Kalorifer tesisatı ve peteklerinizin temizlik işlemi için günümüzde  profesyonel firmalardan hizmet alımı yapılmaktadır. Petek temizleme ve kalorifer tesisatı ve filtre temizliği ise  kalorifer sisteminin sürekli ve sorunsuz çalışması için olmasa da olur diyebileceğimiz umursamazlık yapabileceğimiz bir kesinlikle değildir.

Kalorifer petekleri suda bulunan maddelerin ısı ile birleşmesi ve sistemdeki  metaller sayesinde peteklerde  bulunan ısıtma suyunda çamur ve  tortular oluşur. Kalorifer sisteminde   peteklerde  alt bölümünde yapışan çamur ve tortular ise ısıtma suyunun kombiye gidişini ve kombiden ısınan suyun peteklere hızla ulaşmasını engeller veya azaltır zamanla kaloriferdeki pislikler kombi ve kazan filtresinde tıkanıklık yapar ve sirkülasyonu tamamen durdurur.

Kalorifer tesisatı kalorifer petekleri ve filtre temizliği yaptırmadığınız takdir de ise  sizleri ısınma ihtiyaçlarınız konusunda bir çok bekliyor olacak.

Kombi pompası ve  ısıtma eşanjörü bozulması ile kombi ve kazanda meydana gelebilecek arızalar. Kalorifer peteklerinde  homojen olmayan ısı dağılımlar ve kalorifer ve yerden ısıtma sisteminde oluşacak tıkanıklıklar ve ısı derecesini yükselttiğiniz halde  ortamın ısınmaması ile başlayan çok sayıda ısıma sorununu yaşıyor olacak sınınız.

Kalorifer ve  kombi tesisatında  peteklerin  tam kapasite ısınması için tesisat kurulumu ve montajı kadar kalorifer petekleri ve filtrenin  temiz tutulması  konforlu ısınmanın  en önemli etkenlerindendir.

Kalorifer tesisatı ve kombinin kullandığınız peteklerin  ömrünü uzatmak ,yakıt tasarrufu sağlamak üst düzeyde ısı kalitesi sağlamak amacıyla  firmamız Mamak ilçesinde  petek temizliği ve yerden ısıtma temizliği hizmetini eğitimli ve deneyimli uzman personeller ve  yeni sistem cihazlar ile temizliyoruz. işlem sonunda ise yüksek ve verimli ısıtma rahatlığını peteklerinde hissetmenizi öz veri  ile sağlıyoruz.

Kombi petekleri belirli zamanlarda periyodik olarak temizlenmesi gereken ve ısıtma sisteminin en önemli parçalarından biridir. Ankara petek temizleme firmamız, uzman kadrosu ile modern ve teknolojik ekipmanlar kullanarak petek temizliği hizmeti vermektedir. Ankara petek temizleme firması olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile garantili olarak vermekteyiz.

Ankara’nın soğuk kış aylarında evlerinizi sıcak tutan kombi ve petek sistemleri, zamanla verimliliklerini kaybedebilir ve ısıtma sorunlarına yol açabilir. Bu sorunlarla başa çıkmak için güvenilir ve uzman bir petek temizleme hizmetine ihtiyacınız varsa, Ankara’nın önde gelen firması olarak sizin yanınızdayız.

 Mamak Yerden ısıtma temizliği : Yerden ısıtma sistemleri tıpkı  kalorifer pekleri gibi temizlenmeli ve yerden ısıtma sisteminde kullanılan borularda tıkanıklık problemi ve  ısı verimsizliği sorunların  yaşanmaması ve yerden ısıtma sisteminin uzun  vadeli kullanılması amacı ile  yerden temizliğini  firmamız profesyonel ve garantili olarak yapmaktadır.

İyi bir temizlik işlemi yaklaşık 2 -3 saat sürer. Bu süre içerisinde yapılan işlemler öncellikle tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır. Bu yıkama işlemi makine yardımı ile yapılmaktadır. Yıkamanın ardından bu çamurlaşma ve tortuların tesisat borularının içinden tamamen atmak için kimyasal ve makine kullanılır.

Petek değişimi Pursaklar  : Eski çürük, delik ve demode kalorifer peteklerinizi ve havlu radyatörlerinizi Şık, modern, estetik  görünümlü ve  tam 10 yıl garantili yeni nesil kalorifer petekleri ile anahtar teslimi yeniliyoruz.

 Pursaklar Petek Bakımı: Peteklerin düzenli bakımı, sistemdeki sorunların erken tespit edilmesini ve önlenmesini sağlar. Peteklerinizdeki hava alma vanalarından, termostatik başlıklara kadar her detayı özenle kontrol ediyoruz ve gerekli bakımı yapıyoruz. Böylece peteklerinizin ömrünü uzatır, daha verimli bir ısıtma sağlarsınız.

 Pursaklar Kalorifer  kombi tesisatı ve petek arıza tespiti

 Merkezi kalorifer ve kombi kullanılan ısıtma sistemlerinde  kurulum, montaj yada  bilinçsiz kullanım kaynaklı sorunlar  nedeni ile ısıma soruları yaşıyor ve  bu durumdan şikayet ediyor sorunuzun ısıtma sisteminizde nereden kaynaklandığını  merak ediyorsanız doğru  yerdesiniz  ısıtma sisteminizde bulunan sorunları termal kamera ile tek tek inceliyoruz. sorunun kaynak noktası tespit tespit ediyor ve kalıcı sağlam çözümler üretiyoruz.

ursaklar Pursaklar Pursaklar
Abadan Mahallesi Altınova Mahallesi Ayyıldız Mahallesi
Fatih Mahallesi Karaköy Mahallesi Karşıyaka Mahallesi
Kösrelikkızığı Mah. Merkez Mahallesi Mimar Sinan Mah.
Peçenek Mahallesi Saray Cumhuriyet Mah. Saray Fatih Mahallesi
Saray Gümüşoluk Mah. Saray Osmangazi Mah. Sirkeli Yeşilova Mah.
Sirkeli Yeşilyurt Mah. Tevfik İleri Mah. Yeni Karaköy Mah.
Yıldırım Beyazıt Mah. Yunus Emre Mah. Yuva Mahallesi

 

 

 

Call Now Button