GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Pursaklar Lavabo tıkanıklığı açma Pursaklar

Pursaklar lavabo lavabo tıkanıklık işiniz işi için Remar inşaat daima hizmetinizde. Pursaklar ilçesi ve çevresinde  lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimiz gündüz  gece  demeden aralıksız süzmektedir. Pursaklar ilçesinde uzman ekipler ve modern lavabo tıkanıklık açma makineleri tıkanmış lavaboyu hızlı temiz çalışma ile açıyoruz. Pursaklar İlçesinde tıkanmış lavabo problemi yaşamaya aynı gün içinde son veriyoruz. Pursaklar ilçesinde  tıkalı lavabonuzu kaliteli ve güvenle açmak bizim işimiz.

Ankara’nın Pursaklar ilçesindeki Abadan Mahallesi, Altınova Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kösrelik kızığı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Pursaklar Saray Cumhuriyet Mahallesi, Pursaklar Saray Fatih Mahallesi, Pursaklar Saray Gümüş oluk Mahallesi, Pursaklar Saray Osmangazi Mahallesi, Sirkeli Yeşilova Mahallesi, Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi, Tevfik İleri Mahallesi, Yeni Karaköy Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuva Mahallesi ve tüm yerleşim yerlerinde lavabo tıkanıklığı açma ve lavabo açma açma hizmetlerini gün boyunca özenle veriyoruz.

Pursaklar ilçesinde lavabonuz yavaş akıyor ise tıkanmak üzere yada tıkanmış olabilir. Lavabo neden tıkanır? Lavabo nasıl açılır ? Lavabo tıkanıklığını kimler açmalı gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Lavabo tıkanıklığı açma basit ve önemsiz bir iş gibi anlaşılabilir. Aman ne olacak lavabo tıkanmış, tıkanmış lavaboyu evdeki aletler ile açarım, lavabo açmak için usta aramak ise en son çare, tıkalı lavabo açmayı ben yaparım uğraşları genellikle söylenir ve yaşanır Fakat  unuttuğunuz bir şeyler var siz lavabo açma ustası ve şirketi değilsiniz, Sizin lavabo tıkanıklığı açma makineniz yok, sizin iş ile alakalı bilginiz yok denecek kadar az tecrübeniz hiç yok, beceriniz var mı yok mu ? Lavabo tıkanıklığı açma işleminde bunlar  bir bütündür bir tanesi eksik olsa işlem yarım yada eksik kalır veya  tıkalı lavabo açayım derken hattı kilitleyerek içinden çıkılmaz bir duruma sokabilirsiniz. Hakkında bilgi ve beceri ile imkan sahibi olmadığınız bir işlemi mutlaka  işin ustasına yaptırın  keyfinize bakın  bizden söylemesi.

Lavabo tıkanıklığı nasıl oluşur ?

Lavabo giderlerinde biriken kir, saç ve  sabun kalıntıları ve yabancı cisimlerin lavaboya atılması nedeni ve mutfakta yiyecek, içecek , atıklarının lavaboya  dökülesi ile lavabo gider borusu su geçişine atıkların yapışması kapanır  ve lavabo tıkanıklığı oluşur. Bu tıkanıklıklar zamanla suyun lavabodan yavaşlayarak akmasına veya lavabonun ilerleyen zamanlarda tamamen tıkanmasına yol açar. Uzman ustalarımız, lavabo tıkanıklığı açma işlemi ile giderinden geri akan suyun tekrar  kanal yönüne hızlı şekilde akmasını sağlar.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Nedir nasıl yapılır?

 Lavabo tıkanıklığının Teşhisi: Uzman ekiplerimiz öncelikle tıkanıklığın nedenini ve nerede yoğunlaştığını belirlemek üzere gerekli ön bilgiyi alır incelemeyi yapar.

Lavabo tıkanıklığı tüketicilerin lavaboları temiz tutmamaları ve temiz kullanmamaları ile lavabo giderlerini bakımsız bırakmaları neticesinde tüketici kaynaklı bir sorun olarak ortaya çıkacağı gibi tesisatçı ustaların lavabo gider borularını döşerken yapılan mekanik tesisat hataları ile kronik bir sorun haline gelebilir. Lavabo gider borularının arka mutfak ile birleştirmek. Lavabo giderini uzatmak ve lavabo giderini keskin  virajlı şekilde döşemek ile Lavabo giderinde büyük yada küçük çaplı  boru kullanmak lavabolarda sürekli akıntı ve tıkanıklık gibi problemler yaşatır. Tüketiciler ise kullanım hataları ve tesisat sorunlarından kaynakla lavabo tıkanıklığı ile yaşamaya mücadele etmeye çalışırlar.

Lavabo tıkanıklığının kaynağı tespit edildikten sonra ustalarımız  tıkanıklığın tününe ve yerine göre gerekli profesyonel lavabo açma çalışmasını adım adım yerine getirirler
Mekanik robot Aletler: Hafif ,sert ve zor tıkanıklıklarda özel üretim mekanik robot aletler kullanılarak tıkanıklık açılır. Bu aletler, tıkanıklığı fiziksel olarak boru içinde parçalayıp çözerek suyun lavabo giderinden kanalizasyona akışını yeniden sağlar. Lavabo tıkanıklığı gider borusundaki atıkların katılaşmasından kaynaklanıyor ise yüksek basınçlı su jeti yardımı ile giderdeki atıkların küçük parçalar haline getirmeli lavabo gider borusu içinde en ufak atık kalmayacak şekilde temizlemek gerekir.

Lavabo tıkanıklığında, yağlanma ve yapışmanın yoğun ve olduğu durumlarda robot ile tıkanıklık açma işleminin ardından kimyasal çözücüler kullanılabilir. Bu ürünler, Lavabo giderindeki atıkları  eriterek giderin temizlenmesini  sağlar.

Lavabo tıkanıklığı açma, lavabo giderlerinde oluşan tıkanıklıkların profesyonel yöntemler kullanarak ve robot cihazlar ile birlikte lavabo gider borusunun tam kapasite açılması işlemidir. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi robot cihazla açıldıktan sonra sıcak suyu belirli bir süre lavabo giderine akıtmak ve test etmek tıkanıklığın tekrar oluşmasını engeller. Lavabo gideri açma işleminiz sonrasında  giderden kamera ile görüntü alınır ve Lavabo tıkanıklığı açma işi sonlandırılır.

 

 

Call Now Button