GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Pursaklar logar Temizleme Pursaklar kanal açma hizmetleri

Pursaklar İlçesi, kanal temizleme şirketimiz dеnеуіm ve alanında elemanlarımız іlе Pursaklar,Sakinleri için kanal temizliği hizmeti vеrmеye devam ediyoruz. Kanal temizliği ve tıkanıklık ѕоrunlаrınızı gіdеrmеk іçіn uуgun fіуаtla рrоfеѕуоnеl lоgаr tıkаnıklığı аçma logar temlieme ustalarımız ilr tеmіzlеmе çаlışmаlаrı уарıуоruz. Pursaklar kanalizasyon tеmіzlеmе fіrmаѕı оlаrаk еv, іş уеri ,apartman ve site içinde bulunan ve aktif kullаnılаn pis su tеѕіѕаtı іlе іlgіlі hеr türlü kanal уеnіlеmе, kanal tаdіlаt, kanal tаmіr vе lоgаr tеmіzlеmе ile kanal arıza hіzmеtlеrіnіde ѕunmаktауız. Ауrıса іnşааt hаlіndеkі еvlеrе ѕıfırdаn kanal döşеmе, logar yapımı hіzmеtіmіz dе bulunmаktаdır.

Ankara’nın Pursaklar ilçesine bağlı Abadan Mahallesi, Altınova Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kösrelikkızığı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Saray Cumhuriyet Mahallesi, Saray Fatih Mahallesi, Saray Gümüşoluk Mahallesi, Saray Osmangazi Mahallesi, Sirkeli Yeşilova Mahallesi, Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi, Tevfik İleri Mahallesi, Yeni Karaköy Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuva Mahallesi ve tüm yerleşim alanlarına kanal açma, kanal temizleme, tıkanıklık açma,logar temizlği ve logar açma, vidanjör ile kanal temizleme hizmetleri veriyoruz.
Logar temizliği işi sonrasında logar içi ve çevresi basınçlı su ile temizlenir daha sonra mikropların kırılması için kireç ve dezenfektan logar ve çevresine sıkıyoruz.

Logar içine kalan atıklar çökertilmesi ve birikmesi için atık su geliş ve gidiş arasında seviye farkı vardır.Bu seviye sürekli su ile dolu olmalıdır. Eğer su yerine bezler, tuvalet kağıtları ve taş kum varsa,koku ve tıkanıklık yapar ve kullanılan pis ise şehir kanalizasyonuna değil bina içine akmaya başlar.Çevreye yayılan pis sular iğrenç lağım kokuları ile sinek ve böcekler için bulunmaz bir fırsattır.

Kanal temizliği günümüzdeki modern şehir hayatının konforlu sürdürmesi için yaıpılacak son derece önemli sürekli bir iştir.Kanal temizliği ömür boyu kullanacağımız kanal şebekesinin seri çalışması,uzun ömürlü olması,Bozulma ve deforme olmasın,tıkanıklık yaşanmasın amacı ile koruyucu ve önleyici temizleme işidir.
Binanızda bulunan kanalizasyon günün her saati aktif olarak kullanıldığından ötürü dolar ve yıpranmaktadır. Aynı zamanda borulara atılan yabancı atık maddeler beraberinde kanalların tıkanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden kanalların ilk gün gibi tam kapasite çalışması için Kanal Temizleme işlemi oldukça önemlidir.Kanaldaki atıklar temizlik ile tahliye edilirse kapasite kaybı oluşmaz.
Pursaklar,da kanal temizliği ustalarımız özellikle bina içi ve bina çevresindeki kanal borularını temizliği işinde su jeti teknolojisi ile spiral sistemli kanal temizleme cihazları sayesinde küçük çaplı atık su ve gider borularının temizliği konusunda hizmet vermektedir. Büyük çaplı kanalizasyon temizliği işlerinde ise vidanjör aracımız devreye girmektedir Vidanjör sayesinde atıkların vakum ile temizliği,nakliyesi,tahliyesi hepsini aynı zamanda yapıyoruz..
Pursaklar kanalizasyon temizleme araçlarımız, villa,apartman ,işyeri,site , gibi bütün yapılarda kanal bağlantısı olan tuvalet ,mutfak, banyo, kanalizasyon borusu ve logar içinde oluşan katı ve sıvı atıkları ve çamurlaşma ile yağ tabakalarını kanalizasyondan temizliyoruz.kanalizasyon atıklarının tahliye ve nakliyesini ise uygun koşullarda olan ve araçlarımızla ile yapıyoruz.kanalizasyon temizliği modern toplumlarda bina alt yapının korunması ve sürekli çalışma sağlaması için düzenli olarak mutlaka temizlenir ve kanalizasyon taşmaları önlenir.
Pursaklar,da kanal boru temizliği işi firmamız profesyönel kanal temizliği işlemi yapmadan önce binanın yapısına göre bir değerlendirme sonrasında en uygun su jeti ile bina içinden yada dışından 180 bar sabit bar basınç ile ile boru içinde oluşan kalıntıları temizliği ardından bina içinde özel boru temizliği solosyon ile kanal borularını ilk günkü haline çeviriyoruz.

Pursaklar ilçesinde su jeti ile yaptığımız kanal temizliği çalışması ile uzun yıllar  mutfak,banyo ve tuvalet  kanallarında tıkanıklık oluşmaz.Lağım kokusu üreten bakteriler ise derinlemesine temizlenerek gider kokusu problemi yaşanmazken.İki de bir tıkanıklık yapan giderlerde tıkanıklıktan eder kalmaz.Ustalık ile yapılan logar ve kanal temizliği kullanıcılar açısından oldukça uzun  süre konfor sağlayan  mükemmel bir hizmettir.

Pursaklar ilçesinde kanal, logar temizliği Firmamız Kanalizasyon işleri ilgili sizlere geniş çaplı hizmet veriyoruz. Ayrıca temizliği yapılan kanalları kamera sistemi ile kontrol ediyor. Yaptığımız kanal temizliği işini kontrol ediyoruz.

 

Call Now Button