GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Pursaklar gider açma Pursaklar 0536 859 85 05

Pursaklar gider açma firmamız Pursaklar ilçesinde tıkalı  su giderleri ve gider borularını kırmadan açma hizmeti veriyor. 

İşyerinde ve evde bulunan su tesisatında  her akan  musluğunun yada suyun mutlaka akan suyun  bir gidere ihtiyacı vardır.  Su giderleri ayrıca dış etkenlerle  biriken yada akan suyun tahliyesi amacı ile de teraslarda, balkonlarda, havuz kenarlarında ve açık ve kapalı otoparklarda  çeşitli şekilde gelen suların yapıya zarar vereden kanal tahliye olmasını sağlayan  ve yapılar için oldukça önemli  bir etkendir.

Zemin  giderleri:  Alanın yıkanması ve  temizliği amacıyla Zemine yerleştirilen gider türüdür. Bu gider genellikle yer süzgeci  bilir ve tabir ederiz. Zemine akan suyun süzgeç yardımı ile toplanması ve kanala ulaştırılması sağlanırken  süzgeç içindeki ayırıcı bölüm ise  kaba pislikleri toplar ve  gidere sadece suyu gönderir.

Makine gideri : Su ile çalışan  veya çalışma sırasında  buhar  ve ısı  üreten makineler akacak yada birikecek suyu boşaltma ihtiyacı için gider  tesisatına takılmaması gerekir  bu sayede su doldurma , su taşıma işlemine ihtiyaç kalmayacaktır ve üretim   esnasında yapılan iş  hızlanacaktır. 

Örnek olarak çamaşır kurutma makinesini bir su giderine takmaz iseniz  su haznesini  iki kullanımda bir kez boşalmak zorunda kalırsınız.

Çatı oluk gideri : Çatı oluk gideri yağış ile birlikte çatıya akan yağışın  oluklar ile  toplanması ve borularla gidere  akıtılması  ile  yapıda  su birikmesini engellemek ve suyun yapıya vereceği hasarı önlemek amacı ile dizayn edilir.

Çatı oluk giderleri  kuş pisliği ve tüyleri çatıdaki betonların deforme olması   ile rüzgarın çatıya taşıdığı yapraklar nedeni ile iniş borularında tıkanıklık oluşmasına neden olur.

Mutfak gideri : Mutfak gideri en fazla tıkanan  giderler arasında yer alır. Mutfaklarda kullanılan bulaşık makinesi ,su arıtma cihazı da lavabo giderine  eklenmesi neticesinde artan su akışı  ve lavaboya dökülen atıklar ile  birleştiğinde soğuk suyun etkisi ile  atıklar fiziksel olarak  genişler mutfak giderinde tıkanıklık meydana gelir.

Su giderleri neden  tıkanır ?

Sürekli kullandığımız su giderleri genellikle eski ve küçük çapta olması  yada eğimsiz dizayn edilmesi gibi nedenlerle  tıkanık yaparken en önemli etken ise  giderlerin temiz kullanılmaması, ve en az yılda bir kez  profesyonel  olarak gider temizliği yapılması gerektiği halde  gider temizliği bilincine  sahip olmadığımız ve gider temizliğine gereken önemi veremediğimiz den dolayı  gider tıkanıklığı sıkıntısı ile  zaman kaybetmek zorunda kalıyoruz.

Su gideri ise tıkanıklık oluşmasına müsait yapıdadır gidere düşen, atılan, sudaki yüzen atıklar  gider borularının sürekli daralmasına neden  olur daralan gider boruları ise önce suyu yavaş çekmeye sonrasında ise tıkanıklık oluşmasını sağlar.

Su giderinde oluşan tıkanıklık ise teknik ve donanım sahibi gider açma firmalarının tekniker elemanları tarafından bilinçli   ve deneyime dayalı olarak  yapılmalıdır.

Su gideri tıkanıklığı açma işi  yapan Remar insaat sertifikalı  tekniker eleman kadrosu, otomatik gider tıkanıklık açma makineleri ve  gider  görüntüleme kamerası ile gider temizleyici  maddeler kullanarak sizlere kaliteli gider tıkanıklığı açma hizmetini Pursaklar ilçesinde  vermeye devam ediyoruz. 

Ankara’nın Pursaklar ilçesindeki Abadan Mahallesi, Altınova Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kösrelik kızığı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Pursaklar Saray Cumhuriyet Mahallesi, Pursaklar Saray Fatih Mahallesi, Pursaklar Saray Gümüş oluk Mahallesi, Pursaklar Saray Osmangazi Mahallesi, Sirkeli Yeşilova Mahallesi, Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi, Tevfik İleri Mahallesi, Yeni Karaköy Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuva Mahallesi ve tüm bölgelerde bölgelerinde gider açma hizmetlerini firmamız gün boyunca özenle veriyoruz.

Call Now Button