GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Mamak Logar Temizleme Mamak logar açma hizmetleri

Mamak ilçesi logar temizleme şirketimiz.Mamak ilçe geneli tüm mahallelerde logar temizleme işini uzman ekipler,geniş araç fiolmuz. ve vidanjör araçlarımızla logar temizliği hizmeti veriyoruz.Loagar temizliği işi için gün boyu çalışıyoruz.
Mamak ilçesindeki tüm rögar temizliği işiniz için Remar,a sadece telefon etmeniz yeterli olacaktır. Mamak rögar temizleme firmamız kısa zamanda adresinizde gider ve rögar tıkanıklığı veya logar temizliği sorunlarınızı kaliteli temizleme işçiliği ile titiz çalışması sayesinde giderecektir. Mamak rögar temizleme firmamız, logar açma ve temizleme işlemlerinde kırım, yıkım ve sökme işlerine gerek duymadan, son teknoloji ekipmanlarımızı kullanını sayesinde sağlam çözümleri üretmektedir. Logar temizleme talepleriniz için bizi iletişim numaralarımızdan günün her saatinde arayabilir ve bilgi ve randevu alabilirsiniz

Mamak ilçesinde bulunan Abidinpaşa Mahallesi, Akdere Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Altıağaç Mahallesi, Altınevler Mahallesi, Anayurt Mahallesi, Araplar Mahallesi, Aşık Veysel Mahallesi, Bahçeleriçi Mahallesi, Bahçelerüstü Mahallesi, Balkiraz Mahallesi, Başak Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi, Bostancık Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Cengizhan Mahallesi, Çiğiltepe Mahallesi, Demirlibahçe Mahallesi, Derbent Mahallesi, Dostlar Mahallesi, Durali Alıç Mahallesi, Dutluk Mahallesi, Ege Mahallesi, Ekin Mahallesi, Fahri Korutürk Mahallesi, General Zeki Doğan Mahallesi, Gökçeyurt Mahallesi, Gülseren Mahallesi, Gülveren Mahallesi, Harman Mahallesi, Hürel Mahallesi, Hüseyingazi Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kayaş Mahallesi, Kazım Orbay Mahallesi, Kıbrıs Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Köstence Mahallesi, Küçük Kayaş Mahallesi, Kusunlar Mahallesi, Kutlu Mahallesi, Kutludüğün Mahallesi, Lalahan Mahallesi, Mehtap Mahallesi, Misket Mahallesi, Mutlu Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Peyami Sefa Mahallesi, Ptt Evleri Mahallesi, Şafaktepe Mahallesi, Şahap Gürler Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Saimekadın Mahallesi, Şehit Cengiz Topel Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Türközü Mahallesi, Tuzluçayır Mahallesi, Üreğil Mahallesi, Yeni Bayındır Mahallesi, Yeşilbayır Mahallesi, Yukarı İmrohor Mahallesi bölgelerine ve tüm yerleşim alanlarına kanalizasyon açma, kanal temizleme, tıkanıklık açma, rögar açma,son teknoloji cihazlarla kanal temizleme hizmetleri veriyoruz.

Logar kuyusu kanalizasyon sisteminde bulunan kapaklı, oval derin kuyu şeklinde içinde pimaş boruların toplandığı yabancı atıkları zeminde toplayan kapaklı bir yapıdır. Ev içinde kullanılan su ile birlikte kanalizasyona giden atıkları ve yabancı maddeleri zeminde süzen ve ayıran aynı zamanda temizleyici bir yapıda dizayn edilen sürekli su akışı sağlayan arıtma havuz gibidir.
Logar süzme haznesi kadar katı atık alır. Logarda biriken katı atıklar belirli zaman aralıkları ile logar temizleme işlemi ile tahliye edilir. Logarda biriken atıklar tahliyesi sağlanmaz, logar temizliği yapılmaz ise logar tıkanır. Kanalizasyon borularının bağlı olduğu kanal işlemini yerine getiremez ve pislik dolu sonuçlar karşınıza çıkabilir

Günümüzde gittikçe artan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,kağıt havlu, ped, ambalaj atıkları gibi tek kullanımlık temizlik ve hijyen malzemelerinin tuvalete atılması ile logar içinde birikmesi ve yemek atıkları gibi atıklarla bir araya gelmesi, sonucunda logarı doldurmakta ve malesef tıkanmalar ve su taşmalar yaşanmaktadır.
Logar temizliği yaptırmakla binanızdaki kanalizasyon şebekesinin zarar görmemesi için yabancı cisimler ve suda erimeyen maddeleri logardan temizleterek kanalizasyon şebekesinde tıkanmalara engel ulur.Kötü süprizlere karşı ise tedbir almış olursunuz.
Mamak ilçesinde Vidanjör ile yapılan logar temizliği sayesinde logar içindeki taş,kum,çamur, ile evsel atıkları temizleme ve tahliyesini sağlıyoruz.Çevre ve insan işimiz esnasında sağlığına önem veriyoruz

Logar temizliği yaptırmakla,bina mutfak ,lavabo,banyo,atık su gider borularının tam kapasite çalışması ve atık suların şehir kanalizasyonuna daha temiz, hızlı ve sorunsuz akması için mutlaka yılda bir kez yaptırmalısınız.
Yılda bir yada iki kez yaptıracağınız kanal temizliği sayesinde apartman yada sitenizde kanal tıkanmasını önler,Lağım kokusu oluşmasını engeller,atık su akışını hızlandırır ve fare, böcek,sinek gibi sorunlarınız olmaz.

Kanal temizliği yaptırmak atık su borularının ve kanalizasyon sisteminin verimli çalışmasını,performansının artmasını ve kullanım ömrünün uzun olması ile pahalı değiştirme ,kazı,yapım maliyetlerini ortadan kaldırmakla birlikte yaşanacak olumsuzlukları engeller. Gelişmiş ülkelerde kanalizasyon temizliği işi kısa süre ile sürekli yapılır ve ertelenmez.

Mamak ilçesinde, mutfak gider borularında yağın lavaboya dökülmesi sonucunda oluşan yağlanmalar ise her bölgede olduğu gibi büyük sorundur..Mutfak giderler borularının tıkanıklık sayısı her geçen gün fazla kullanılmakta su kullanmaya engel olmaktadır..Mutfak lavabolarından atılan yada dökülen yemek ve çay,kahve atıkları ise direk kanal borusuna yapışan maddelerdir.
Bina içinde ve dışında döşenen kanal borularında temizlik yapılmadığında tortu,daralma,ezilme ve ağırlıktan çökme gibi durumlar karşına muhakkak çıkar.Sonuçta akış azalır ve kanal tıkanıklık süresi azalır.

Mamak ilçesinde yer alan,apartman ve site içinde bulunan dairelerde kısa sürede tekrar tıkanan kanalizasyon ve gider borularını en etkin yöntemlerle temizleyerek kronikleşen tıkanıklıklara son veriyoruz bu işte oldukça tecrübeli hemde iddialıyız . ve sizlerin hayatında olumsuz etkileri olan mutfakta ,banyo,da ,tuvalette tıkandıkça ansızın taşan pis sulardan artık sıkıldıysanız Mamak,ta profesyönel kanalizayon temizleme hizmetleri veren firmamızı tercih ediniz.

Su jeti ile ustalarımız tarafından kanal temizliği yapılması Pimaş borularda birken atıkların,donan yağların su basıncı ile itme ve parçalama prensibi sayesinde kanal borusu içinde oluşan atıklar 200 bar sabit su basıncı ile temizlik nozülü sayesinde yuvarlak şekildeki boruların içerisinde ileri geri manevra yaparak tamamı temizlenir. Bina içinde bulunan atık su borularının yatay kısımları ve 45 ile 90 derce dirseklerde bu katmanlar daha fazla olur.

Mamak ilçesinde kanal boru temizliği işi yapma için sizlere düzenli hizmet sağlayan firmamız bina içinde ve bina dışında bulanan ve onarımı yada değişimi çok pahalı olan ile beton ,duvar,toprak içinde ve altında kalan kanalizasyon borularını boru temizliği cihazı kullanarak boru temizliği sistemi ile hizmetinde her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Call Now Button