GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Keçiören Lavabo tıkanıklığı açma keçiören

Keçiören İlçesinde lavabo tıkanıklığı açma işi yapan Keçiören merkezli firmamız tıkanmış lavabo giderinizi  ustalık ve son teknoloji ile üretilen makinelerle açıyoruz. Keçiören geneli tüm  mahallerde lavabo açma servisimiz vardır. Keçiören, de tıkalı lavabonuzu aynı gün açıyoruz. Keçiören ilçesinde en fazla lavabo gideri açan firmamız garantili lavabo açma işi yapmaktadır. Keçiören ve bağlum ,da lavabo açma işinizi güler yüzlü personel kadromuzla  seri, temiz, sorunsuz olarak gideriyoruz, Keçiören ilçesinde lavabo tıkanıklığı açma talebinizi tam anlamı ile karşılayan  firma Remar inşaat Keçiören ,de tek firma. 

Keçiören ilçesinde bulunan 19 Mayıs Mahallesi, 23 Nisan Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Aktepe Mahallesi, Aşağı Eğlence Mahallesi, Atapark Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Bademlik Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Bağlum, Güzelyurt Mahallesi, Basınevleri Mahallesi, Çaldıran Mahallesi, Çalseki Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Emrah Mahallesi, Esertepe Mahallesi, Etlik Mahallesi, Güçlükaya Mahallesi, Gümüşdere Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hasköy Mahallesi, Hisar Mahallesi, İncirli Mahallesi, Kafkas Mahallesi, Kalaba Mahallesi, Kamil Ocak Mahallesi, Kanuni Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Karargahtepe Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kavacık, Subayevleri Mahallesi, Köşk Mahallesi, Kösrelik Mahallesi, Kuşcağız Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Sarıbeyler Mahallesi, Şefkat Mahallesi, Şehit Kubilay Mahallesi, Şenlik Mahallesi, Şenyuva Mahallesi, Tepebaşı Mahallesi, Ufuktepe Mahallesi, Uyanış Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeşilöz Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yüksel tepe Mahallesi bölgelerine ve tüm yerleşim yerlerinde Keçiören Aktepe toki , Kuzey Ankara toki ve Keçiören kuşcağız toki de  lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri her gün veriyoruz.

Keçiören ilçesinde lavabo Tıkanıklığı Açma için bir çok amatörce açma denemesi yapabilir siniz Ama mutfak lavabonuzda kullandığınız yöntemler ile kesin sonuç alamayabilirsiniz.  ilk aklımıza gelen marketlerde ve nalburda satılan lavabo açıcı bu lavabo açıcılar sadece ufak çaplı tıkanıklıkları açar yani lavabo borularında sertleşen tıkanıklık için etkili değildir. Bu ürün sadece lavaboyu tıkayan yağ ve yemek atıkları ile buna benzer lavabo borularına yapışan yemek atıkları olduğunda kesin çözüm olmasa da bazen işe yarayabilir. Bir diğer kullandığınız yöntem ise tıkanan borunun içindeki cismi çıkartmak olacaktır. Bu da kesin çözüm değildir tıkanan kısım daha uzakta olabilir  yapılan işlemler cismi itmeye yönelik olur ve tıkanıklığı daha da zor bir duruma sokabilir. Bu tür tıkanıklıklara zayıf tıkanıklık diyoruz ve bunu sizlerde yapabilirsiniz kesin bir çözüm olmasa da tabi her zaman elimizdeki imkanları lavabo tıkanıklığını açmak denemek gerekir. Aşağıda birkaç tane lavabo tıkanıklığı açma için  yöntemleri bahsedebiliriz.

Lavabo giderime el sustası iterek lavabo tıkanıklığı açma

Lavaboya kaynar su dökerek lavabo açmaya çalışmak

Lavaboya yağ çözücü veya kireç çözücü , tuz dökmek .

Tel. hortum, kablo, şiş ve buna benzer çubuklarla lavabo açmaya  çalışmak. .

Pompa ile hava basıncı uygulanan  lavabo açma  yöntemi .

Tuz ile elma Sirkesi  kullanarak tıkanmış lavabo açma .

Sirke ve Kabartma tozu ile yapılan lavabo açma açma çalışması .

Yukarda belirttiğimiz üzere lavabo tıkanıklığı açma işleminde bir çok yöntem geliştirilmiştir. Fakat bunlardan çoğu eksik ya da geçici  ve yanlış yöntemlerdir. Lavabo tıkanıklığı açma işleminde en doğru, güvenilir ve etkili yöntem; bu işi için tasarlanmış spiralli lavabo açma cihazıdır.

 spiral lavabo tıkanıklığı açma cihazı üstün Alman teknolojisi ile tasarlanmış ve donatılmış, gelişmiş ülkelerde son derece yaygın, etkili, güvenilir, zararsız, zamandan ve paradan tasarruf edilmesine yarayan lavabo açıcı bir cihazdır. 

Lavabo giderlerinize, ve gider borularınıza  mutfak döşemelerinize, halılarınıza, çelik mutfak malzemelerinize ve cebinize zarar vermez. 

Lavabo tıkanıklığı açma işlemi için en uygun yöntem bu cihazlarla oluşan lavabodaki oluşan tıkanıklığı kusursuz açmaktır.

Keçiören ilçesinin neresinde olursanız olun .Lavabo tıkanıklığı sorunuzu tecrübe, teknoloji, uzman personeller ile açıyoruz. Tıkanan mutfak lavabo gider borusunda oluşan yağ ve organik katı atık plaklarını, helezonlu, titreşimli sistemlerle parçalıyoruz  ve açıyoruz. .Gider borunuzun içini temizleyerek  yaklaşık ilk günkü temiz haline getiriyoruz. Lavabo tıkanıklığını açarken gereksiz kırma, dökme ,dolap sökme tarzı maliyeti yüksek  işler çıkarmıyoruz. Ekonomik ve kısa zamanda tıkalı lavaboyu açtığımız gibi. Temizlik hijyen kurallarına titizlikle uyuyor çalışma alanını temiz aldığımız gibi temiz bir şekilde bırakıyoruz. Tıkalı lavabo açma işlemi sırasında boru ,dirsek ve ek parçalara zarar ve ziyan vermiyoruz Açtığımız lavabo tıkanıklığı kamera ile görüntülüyoruz. Keçiören ilçesinde  konut ve iş yerlerinde Sık sık tıkanan lavabo giderleri için özel lavabo açma işlemi uygulaması yapıyoruz.

Call Now Button