GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Karapürçek Lavabo Tıkanıklığı Açma

Karapürçek  lavabo tıkanıklığı açma firmamız. Tıkalı lavabo gideri tıkanıklığı açmak için geniş çözümler üreten her türlü lavabo tıkanıklığı sorunuza yerinde kaliteli tıkanıklık açma çözümleri sunan ve tıkanıklık ihtiyaçlarınızı en kapsamlı tıkanıklık açma alternatifi  üreten yeniliklere açık firmayız                                      

  Lavabolarda tıkanıklık nedenleri

Şahsi cilt bakımı ve beden temizlik ihtiyaçları sonrasında ortaya çıkan  tırnak, kıl, tüy, deri, tırnak, saç, kaş ,sakal atıkları ile lavabo gider borusuna yapışan cilt temizleme ve makyaj malzemeleri zamanla suyunda etkisi ile yapışarak büyür ve banyo ,tuvalet ve genel temizlik için kullanılan topluma açık alanlardaki lavabolarda tıkanıklık meydana gelir.

Genel olarak mutfak lavabosunun tıkanmasındaki en büyük etken sebze ve meyveleri yıkarken üzerinde bulunan toprak parçaları, yemek hazırlığı yapılırken evye içinde sebze doğranması gibi nedenler gelmektedir. Bunun yanı sıra lavabonun atık gider borusunun eğitiminin hatalı olması, hatalı tesisat malzemelerinin kullanılması da lavabolarda tıkanıklığa neden olmaktadır  çay ve yemek artıklarının lavabolara dökülmesi yüzündendir. Yemek artıklarındaki yağlı maddeler soğuk su ile katılaşarak diğer katı cisimlerinde yapışması ile hacmini büyütür ve gider deliğini tıkar. Bu gibi durumlarda bakkal veya marketinizden alacağınız kimyasal lavabo açıcıları sorununuzu şimdilik çözebilir. Ancak bazı durumlarda deliğe kaçan katı maddeleri ve kireçlenme gibi fiziksel oluşumları bu kimyasal maddeler tarafından açılmaz. İşte böyle bir durumda uzman bir ekibe ihtiyaç duyarsınız.

Lavabo tıkanıklığın en bariz belirtileri ile başlayalım

Kullanmakta olduğunuz  tıkanmaya başlamış  lavabo gideri en başta oldukça kötü kokulara sebep oluyor ve bu koku çekilemez hale geliyor. Haliyle lavaboya döktünüz su çok yavaş gidiyor .Lavabo giderinden  ise bidona su doldurmaya benzer sesler geliyor. Lavabo su dolu olduğu halde süzülerek akıyor su sırada pompalama işlemi yapıyorsanız pompa yaparken lavabonun içine atıklar ve pislikler çıkıyorsa ,lavaboda kullandığınız su bulaşık makinesinin içine doluyor yada su arıtma cihazı giderinden şıpır şıpır damlama yapıyorsa geçmiş olsun lavabonuz tıkanmaya başlamış her an lavaboda kullandığınız sular ise lavabo giderinden geri  gelmek üzeredir..

Karapürçek lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri

Ankara Karapürçek bölgesindeki Başak, Beşik kaya , Hüseyin gazi, Ekin, Peçenek, Çamlık, Feridun Çelik, Tatlar, Alemdağ, Baş pınar, Battalgazi, Kızılca, Doğan tepe, Lala Deresi, Bostan cık, Önder, Ulubey tüm mahalle ve yerleşim  bölgelerinde lavabo tıkanıklığı  açma hizmetleri veriyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma ihtiyacı i için Makinası kullanımı:

Rem-ar Insaat  geçmişin tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörümle ilgili dünyada gelişen teknolojileri yakından takip ediyor ve firmamızın  bünyesine  anında ekliyoruz. Altındağ Karapürçek lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerinde gelişmiş teknolojinin çok sayıdaki faydalarından seçkin müşterilerimizin  yararlanmasını sağlıyoruz.

 Günümüzde lavabo tıkanıklığı açma ihtiyacımız için tıkanıklık açma  makinelerini kullanılması gerekir Makine özelliğinde bulunan sağ ve dola dönüş ile titreşim, darbe kademeleri sayesinde duvar ve zemin içindeki lavabo borusunda  yaşanan  tıkanıklık açılmasında son derece etkilidir.

Lavabo gider tıkanıklığı açılması  için lavabo açma makinesi kullanılır. 16-22 mm ölçüler aralığında çelik spiral helezonlar lavabo açmak için makine içerisinden geçirilerek makine kontağı açılır. Ardından kumanda kolu aşağı istikamette bastırılarak helezonların makine tarafından dakikada 220 devirde dönmesi sağlanır. Helezonların ucuna bağlanan parçalayıcı başlıklar ilave edilerek tıkanıklığa hücum ederek nesneleri parçalar ve ana kanalizasyon hattına gönderir. Böylelikle tıkanmalar açılmış olur. Makineler, gider hatlarına ve borulara herhangi bir şekilde asla zarar vermez.

Lavabo gideri borusu içindeki tıkanıklık yapmaktaki asıl sebebini araştırmak için kameralı robot teknolojisi kullanırız. Akıllı kameralı görüntüleme cihazlarıyla giderinizin içine girer ve lavabo tıkanıklığı sebebini size gösterir. Arzu ederseniz, ekibimiz bu tıkanıklığı mekanik yapıda olan çelik helezon yaylı cihazlar ile parçalama-püskürtme yöntemiyle giderinizden uzaklaştırır. Sorunsuz giderinizin temiz bir görüntüsünü de kameralı cihaz ile alıp size göstererek Remar inşaat yaptığı işi garanti eder.

 Lavabo gider borusu kameralar ile görüntülenip kayıtları alınır ve resimlenerek boru içerisinde sıkışan ve çıkmayan cisimlerin konumları ve yerleri tespit edilir. Buna bağlı olarak pis su hattı üzeri açılarak boruya müdahale edilir ve sıkışan sert cisim boru içerisinden çıkarılır. Böylelikle noktasal olarak tespit edilen tıkalı kısmın haricinde farklı yerlere gereksiz müdahalelere gerek kalmaz.

 

Call Now Button