GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Kahramankazan gider açma Kahramankazan 0536 859 85 05

Kahramankazan gider açma servisimiz ile Kahramankazan ‘da tıkalı gider açma  hizmetini uzmanlıkla. veriyor. Tıkalı gider sorunlarınıza etkin ve kalıcı su gider açma çözümleri  sunuyoruz.

Su giderleri kullanımım alanı olarak tıkanmaya en elverişli tesisat sistemidir. Gider suyu ile beraber boru içinde yüzerek kanala doğru ilerleyen  ve  fiziki olarak şişmeye ve takılmaya  uygun cisimler ile kimyasal yapısı itibarı ile yapışkan, öz kütle olarak sudan ağır atıkların gider borusunun dibine çözmesi sonucunda   su giderlerinde tıkanıklıklar her zaman oluşur.

Sürekli  kullanımda olan su giderlerinde istemli veya istem dışı olarak su gideri   içerisine atılan yabancı maddeler, atılma sıklığına, boyutuna ve miktarına göre su giderlerinde tıkanıklığa sebep olur. Bu bazen sabun ve sabun köpüğü bazen saç ve kıllar bazen de plastik ile kumaş türü cisimler olabilir.

Tuvaletlerin su  giderleri geniş ağızlı yapıda olduğu için buraya düşen ve atılan cisimler tuvaleti ve su giderlerini tıkamaktadırlar.

Hacim olarak küçük plastik yada metal eşyalar ve sabuna nazaran daha ufak olsalar da su giderlerinin tıkanmasına neden olur. Duş ve küvet giderini en çok tıkayan madde önemsenmeyen  saç telleridir. Duş esnasında dökülen saç telleri duşa kabin içerisinde bulunan giderin süzgecinde birikir. Ancak çok az da olsa süzgeçten içeri kaçan saçlar gider borusu içinde birikir ve örümcek ağı gibi  gider borunu kapar bu sayede tıkanıklığa neden olur.

Mutfakta bulunan su giderlerinin tıkanmasının ana neden mutfak lavabosuna atılan  organik atıklar ve bitkisel  yağların  gider borusunu kaplaması  ile  su akışının durması  sonucunda  meydana geliyor.

Gider boruları çeşitli birçok sebepten ve etkenden dolayı tıkanmaktadır. su giderinin tıkanması bazen lavabolarda, bazen tuvaletlerde bazen de zemin süzgeçleri ile balkonlarda ve banyolarda çoğunlukla da binaların  ana gider borusu olan  kısımda meydana gelir.

Gider tıkanıklığı  hizmet ve  üretim amacı ile kullandığımız  makinelerin bağlı bulunduğu  gider borularında da yaşanmaktadır. Makine giderleri mevcut gidere ilave edilerek kullanılan alanlarda  gidere basınçlı su boşaltmasından  dolayı küçük çaptaki gider borularında  tıkanıklık yaşanmaktadır.

Süzgeç gider tıkanıklığı açma:  Su gider süzgeci zeminde  bulunan ve kullanılan bölgenin yıkanması ve temizlemesi için kullanılan suların kanala akması  için kullanılan su toplayıcı  araçlardır. Temizlik işlemi sırasında süzgeçten kaçan pislikler su gider borusunun tıkması için yeterlidir.

Pisuvar giderleri ise genellikle  kireçlenme nedeni ile  tıkanıklık yapar.

Gider  tıkanıklığı açma işi nasıl yapılmalıdır ?

 Günümüzde  gider tıkanıklığı açma işlerinde uzman kişiler tarafından yardım alınması gerekir. Belli önlemleri alınmadan ve yanlış teşhis sonucunda yapılan gider açma olumsuz sonuçlar doğurur. 

Tıkalı giderlerin açılması ferdi gayretler ve eksik bilgi ile  yapılacak bir işlem  değildir.. Gider ve borulara yanlış yapılan   tıkanıklık açma  çalışması sizlere daha zor anlar  yaşatabilir.

Yapılan Gider açma işlemi ile gider aktif durunda olmalı ve eski haline getirilmesi gerekir. Böylece tıkanıklığın yaşandığı ev ya da işyerinde mağduriyet  gibi  bir eziyet yaşanmasının da önüne geçilir.

Gider açma çalışması otomatik su gider açma makineleri kullanılarak, teknik kabiliyet sahibi tesisat bilgisi  ve deneyimi  fazla olan gider açma şirketleri tarafından dikkatli ve kontrollü şekilde acele etmeden  aşama aşama yapılarak olumlu ve kalıcı sonuçlar alınabilir. İşlem sonrasında ise  kamera  ile gider borusundan görüntü alınmalı ve bol su kullanılarak tüketiciye teslim edilmelidir. 

Kahramankazan ilçesinde her tülü gider tıkanıklığı probleminiz için bizleri tereddütsüz  arayabilirsin. Tıkalı gider açma işleriniz  için haftanın bütün günlerinde uzman ekibimizden  destek alabilirsiniz.

Kahramankazan                 Kahraman kazan           Kahramankazan

Ahi Mahallesi Akçaören Mahallesi Akıncı Mahallesi
Alpagut Mahallesi Aşağıkaraören Mahallesi Atatürk Mahallesi
Aydın Mahallesi Bitik Mahallesi Ciğir Mahallesi
Çalta Mahallesi Çimşit Mahallesi Dağyaka Mahallesi
Dutözü Mahallesi Emirgazi Mahallesi Fatih Mahallesi
Fethiye Mahallesi Günbaşı Mahallesi Güvenç Mahallesi
İçören Mahallesi İmrendi Mahallesi İnceğiz Mahallesi
İne Mahallesi İymir Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Mahallesi
Karalar Mahallesi Kayı Mahallesi Kılıçlar Mahallesi
Kınık Mahallesi Kışla Mahallesi Kumpınar Mahallesi
Orhaniye Mahallesi Örencik Mahallesi Peçenek Mahallesi
Sancar Mahallesi Saraç Mahallesi Saray Mahallesi
Sarıayak Mahallesi Sarılar Mahallesi Satıkadın Mahallesi
Soğucak Mahallesi Tekke Mahallesi Uçarı Mahallesi
Yakup derviş Mahallesi Yassı ören Mahallesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi
Yayalar Mahallesi Yazı beyli Mahallesi Yıldırım beyazıt Mahallesi
Call Now Button