GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Kahramankazan tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma

Kahraman kazan İlçesinde tıkanmış tuvalet ve klozetlerinizi sorunsuz açıyoruz. Kahraman kazan ilçesinde tıkanan klozet ve tuvalet gideri açma işiniz için bizi 24 saat çekinmeden arayın. Kahraman kazan ilçesinde tıkanmış tuvalet ve klozet açma bizim işimiz. Kahraman kazan ve Saray mahallesinde tuvalet tıkanıklığı açma işinde deneyimli ve güler yüzlü kadromuz ile günün her saatinde hizmet veriyoruz.

Kahraman kazan ,da tuvalet ve klozetlerin tıkanıklığı sorun olmaktan çıkıyor !!!

Kahraman kazan Saray keresteciler sitesi, Saray Aydemsan , Saray marangozlar sitesi ,Kahraman kazan  lojistik üstü ve tüm sanayii alanlarıile fabrika binalarında  tuvalet ve klozet tıkanıklığı  açma işlerini itina ile yapıyoruz.

Kahramankazan                 Kahraman kazan           Kahramankazan

Ahi Mahallesi Akçaören Mahallesi Akıncı Mahallesi
Alpagut Mahallesi Aşağı karaören Mahallesi Atatürk Mahallesi
Aydın Mahallesi Bitik Mahallesi Ciğir Mahallesi
Çalta Mahallesi Çimşit Mahallesi Dağyaka Mahallesi
Dutözü Mahallesi Emirgazi Mahallesi Fatih Mahallesi
Fethiye Mahallesi Günbaşı Mahallesi Güvenç Mahallesi
İçören Mahallesi İmrendi Mahallesi İnceğiz Mahallesi
İne Mahallesi İymir Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Mahallesi
Karalar Mahallesi Kayı Mahallesi Kılıçlar Mahallesi
Kınık Mahallesi Kışla Mahallesi Kumpınar Mahallesi
Orhaniye Mahallesi Örencik Mahallesi Peçenek Mahallesi
Sancar Mahallesi Saraç Mahallesi Saray Mahallesi
Sarıayak Mahallesi Sarılar Mahallesi Satıkadın Mahallesi
Soğucak Mahallesi Tekke Mahallesi Uçarı Mahallesi
Yakup derviş Mahallesi Yassı ören Mahallesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi
Yayalar Mahallesi Yazı beyli Mahallesi Yıldırım beyazıt Mahallesi

 Kahraman kazan ilçesinde Kırma ve Dökme işi olmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma İşlemini Son Derece kaliteli ve aktif Şekilde Yapıyoruz !!!

Üstün Alman teknolojisi ile dizayn edilmiş Rothenberger marka cihazlar ile kırmadan dökmeden, profesyonel hizmet vererek Kahraman Kazan genelimde bay ve bayan tuvalet tıkanıklığımı sorunsuz açıyoruz. 

Tuvaletlerin tıkanıklık nedenleri bir kaç etken

Gider borusu  kusursuz döşenen ve temiz tutulan , titiz kullanılan bakımlı tuvaletlerde tıkanıklık oluşması  nerede ise imkansızdır. Gider borusunda yeterli eğim olmayan ve tesisatta çok sayıda 90 derece kullanılan tuvaletler ise  tıkanıklık oluşması gayet normaldir. Tuvalet ve klozette bulunan S borusundan geçmeyecek kadar  büyük maddeler ise tuvaletinizde suyun yavaş akması ve kısa zamanda art arda tıkanıklıklar yaşanmasına neden olur ve kesin çözüm ile S şeklindeki parçayı  değiştirmek ile ancak sorunlar tamamen çözülür.

Bir diğer etkende tuvalet tıkanıklığı nedeni ise tuvalete atılan yabancı ve büyük cisimlerdir. Bunlar: Hazır yiyecek paketleri, mutfak malzemeleri, inşaat atıkları ve gereçleri, su ile temasa geçtiğinde katılaşacak toz maddeler, tuvalet fırçası, temizlik malzemesi şişeleri, tuvalet kokuları ve nadir de olsa telefonlardır.

Mutlaka  tuvalete bir çöp kovası konularak, atık peçetelerin orada toplanması gerekir. Eğer peçeteler tuvalete atılırsa, diğer atıklarla birleşir. Bu birleşmenin sonucunda katı bir cisim halini alarak, suyun tuvalet deliğinden geri tepmesine sebep olur.

Tuvalete giden insani atıklar, bol su ve temizlik maddesi döküldüğü sürece olası bir tıkanıklık yaşanması söz konusu değildir. Fakat  bol su ve temizlik malzemelerinin kullanımından kaçılması tuvalet tıkanıklığına sebep olan en büyük etkendir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma işi nasıl yapılır ?

Tuvalet tıkanıklığı oluştuğunda yapılan ilk amatörce müdahale ise demir çubukla tıkanıklığı açmaya çalışmaktır. Demir çubuk ile tuvalet tıkanıklığı açma çok eskilerden bilinen ve alışılagelmiş bir yöntemdir. Fakat bu yöntem sizin tuvaletinizin “S” borusuna son derece zarar vererek pis su kaçağı, boru kırılması hatta patlamalara bile yol açabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca bu yöntem kullanılmamalıdır.

Tuvalet tıkanıklığı açma için bir diğer yöntem, tuvalet tıkanıklığı olan yere bol miktarda kimyasal dökmektir. Bu yönteme kısaca “kimyasal ile tuvalet tıkanıklığı açma” diye adlandırılır. Her ne kadar etkili ve çözüm önerisi sunan bir yöntem olarak görünse de bu yöntem boru malzemelerini, ek boru ve dönüş yerlerini aşındırır, zayıflatır hatta deler. Bunun sonucunda sizlere zaman ve para masrafı yaratır.

Ayrıca kimyasallar insan vücuduna karşı son derece tehlikeli bileşenler içerdiği için kullanmak tehlikeli olabilir. Bu yöntemde oldukça kaçınmak ve uzak durmak gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için nalburlarda satılan mini spiraller, tuvalet tıkanıklığı açmak için küçük işlere yarayabilir. Fakat bu tıkanıklıklar kendiliğinden de geçebilecek çok ufak tıkanıklıklardır. Büyük çaplı tıkanıklıklarda mini spiraller yine tıkanıklık açma için işe yaramayacaktır.

Tuvalet tıkanıklığı açmak için geçerli yöntemlerden biriside su ile dolu tuvalete pompa ile basınç vermektir lakin tuvalet giderine yapışkan veya su ile hacmi genişleyen maddeler atıldı ile pompa kullanımı ile bu tür tıkanıklar açılmaz.

Kahraman kazan ilçesinde Tuvalet tıkanıklığını açmak için düşük devirli güçlü motorlu ileri geri manevra yapabilen Tıkanıklık açma cihazı  ve cihazı kullanacak tıkanıklık açma işinde ehil personeller ile Remar inşaat sayesinde tuvaletteki  Tıkanıklık tam manası açılmaktadır.

Call Now Button