GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Gölbaşı Petek Temizleme Gölbaşı

Gölbaşı petek temizleme firmamız Gölbaşın ilçesinde petek temizleme ve yerden ısıtma temizleme hizmetleri veriyor. Gölbaşı genelinde petek temizleme işi yapan firmamız. Kaliteli, güvenilir, garantili hizmetler sunmaya devam ediyor.

Gölbaşı ilçesinde kalorifer  petek temizleme işi ihtiyaçlarınızın eksiksiz ve güvenilir şekilde karşılamak için profesyonel petek temizleme çalışması yapan firmamız .Kalorifer ve kombi tesisatı alanında uzman ve deneyimli personeller ile ileri sevide üretilen cihazlarla donanımlı olarak  kalorifer  tesisatınızı ve peteklerinizi sökmeden ,ortamı pisletmeden ve kirletmeden kalorifer peteklerine ve ısıtma tesisatınıza zarar vermeden  Peteklerinizin temizliğini uzun yılların tecrübesi  ile yapıyoruz.ve mükemmel ısınma performansı yaşamanız için  çalışıyoruz.

Rothenberger ropuls  Kalorifer petek temizleme  makinası  ve termal kamera kullanmamız ile Petek temizliği sektöründe rakiplerimize fark atıyoruz. Tüketicilere ise kaliteli ve garantili petek temizleme hizmeti sağlıyoruz ve peteklerinizin ısı performansını hissedilir  derecede arttırıyoruz.

Petekler neden temizlenmelidir ?

Kalorifer petekleri suda bulunan maddelerin ısı ile birleşmesi ve sistemdeki  metaller sayesinde peteklerde  bulunan ısıtma suyunda çamur ve  tortular oluşur. Kalorifer sisteminde   peteklerde  alt bölümünde yapışan çamur ve tortular ise ısıtma suyunun kombiye gidişini ve kombiden ısınan suyun peteklere hızla ulaşmasını engeller veya azaltır zamanla kaloriferdeki pislikler kombi ve kazan filtresinde tıkanıklık yapar ve sirkülasyonu tamamen durdurur.

Kalorifer tesisatı ve peteklerdeki su ise devir daimin durması ve ısının etkisi ise çamur veya balçık kıvamını alır oluşan çamur ve balçık ise peteklerde ve kalorifer tesisatında sıcak su transferini  engeller veya yavaşlatır  yada kalorifer tesisatında  belli bölgeleri ve kalorifer peteklerinde  tıkanıklık yapar.

Peteklerin  ısı dağılımı anormal hale gelir uzak mesafedeki petekler  ısınmaz hal alır takın ve büyük peteklerde ise  üst sıcak iken alt kısımlar buz gibi ve soğuk kalırken  peteklerden hava almak zorlaşır. Hava aldığınız halde kalorifer petekleri yine ısınmaz. Kombi  kalorifer sisteminde peteklerdeki suyu  filtreye toplanan tesisattaki pislikler yününden devir daim yaptırmaz ve gelen servis teknisyeni filtre söker ve çamur dolu filtreyi temizler gerekli görür ise  ısıtma eşenjörünü de temizlemek yada değiştirmek zorunda kalır sizlere petek temizliği yaptırmanız gerektiğini söyler. Bu arada kalorifer tesisatınız ve kalorifer peteklerinizin  tıkanmış olma riski ise çok yüksektir. 

Kombi ve kalorifer tesisatı kapalı devre ısıtma sistemidir. Kapalı devre ısıtma sistemlerindeki ve tasarruflu  şekilde  ısınmak için kalorifer tesisatı  ile petekler kış öncesi belirli zaman  performans kaybını önlemek , yaşanacak arızaları önlemek verimi artırmak için kalorifer petek temizleme işlemi yapılır.

 Gölbaşı Yerden ısıtma temizliği : Yerden ısıtma sistemleri tıpkı  kalorifer pekleri gibi temizlenmeli ve yerden ısıtma sisteminde kullanılan borularda tıkanıklık problemi ve  ısı verimsizliği sorunların  yaşanmaması ve yerden ısıtma sisteminin uzun  vadeli kullanılması amacı ile  yerden temizliğini  firmamız profesyonel ve garantili olarak yapmaktadır.

İyi bir temizlik işlemi yaklaşık 2 -3 saat sürer. Bu süre içerisinde yapılan işlemler öncellikle tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır. Bu yıkama işlemi makine yardımı ile yapılmaktadır. Yıkamanın ardından bu çamurlaşma ve tortuların tesisat borularının içinden tamamen atmak için kimyasal ve makine kullanılır.

Petek değişimi Gölbaşı : Eski çürük, delik ve demode kalorifer peteklerinizi ve havlu radyatörlerinizi Şık, modern, estetik  görünümlü ve  tam 10 yıl garantili yeni nesil kalorifer petekleri ile anahtar teslimi yeniliyoruz.

 Gölbaşı Petek Bakımı: Peteklerin düzenli bakımı, sistemdeki sorunların erken tespit edilmesini ve önlenmesini sağlar. Peteklerinizdeki hava alma vanalarından, termostatik başlıklara kadar her detayı özenle kontrol ediyoruz ve gerekli bakımı yapıyoruz. Böylece peteklerinizin ömrünü uzatır, daha verimli bir ısıtma sağlarsınız.

 Gölbaşı Petek Bakımı: Peteklerin düzenli bakımı, sistemdeki sorunların erken tespit edilmesini ve önlenmesini sağlar. Peteklerinizdeki hava alma vanalarından, termostatik başlıklara kadar her detayı özenle kontrol ediyoruz ve gerekli bakımı yapıyoruz. Böylece peteklerinizin ömrünü uzatır, daha verimli bir ısıtma sağlarsınız.

Gölbaşı Gölbaşı Gölbaşı
Ahiboz Mahallesi Akörençarşak Mah. Altunçanak Mahallesi
Bağiçi Mahallesi Bahçelievler Mah. Ballıkpınar Mahallesi
Bezirhane Mah. Boyalık Mahallesi Çayırlı Mahallesi
Çeltek Mahallesi Çimşit Mahallesi Dikilitaş Mahallesi
Emirler Mahallesi Eymir Mahallesi Gaziosmanpaşa Mah.
Gökçehüyük Mah. Gölbek Mahallesi Günalan Mahallesi
Hacıhasan Mah. Hacılar Mahallesi Hacımuratlı Mahallesi
Halaçlı Mahallesi İkizce Mahallesi İncek Mahallesi
Karaali Merkez Mahallesi Karaali Yazlık Mahallesi
Karacaören Mah. Karagedik Aydın Mah. Karagedik Ercan Mah.
Karaoğlan Mah. Karşıyaka Mah. Kırıklı Mahallesi
Kızılcaşar Mah. Koparan Mahallesi Mahmatlı Mahallesi
Mahmatlıbahçe M. Oğulbey Mahallesi Oyaca Akarsu Mah.
Oyaca Yeşilçam M. Örencik Mahallesi Seğmenler Mahallesi
Selametli mah

şehit          Emrah Mahallesi

Soğulcak Mahallesi Subaşı Mahallesi
Şafak Mahallesi Taşpınar Mahallesi Tepeyurt Mahallesi
Topaklı Mahallesi Tulumtaş Mahallesi Velihimmetli Mahallesi
Yağlıpınar Mah. Yavrucuk Mahallesi Yaylabağ Mahallesi
Yurtbeyi Mahallesi

 

 

 

 

Call Now Button