GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Gölbaşı Lavabo Tıkanıklığı Açma Gölbaşı tıkalı lavabo açma

Ankara Gölbaşı ilçesinde  lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Gölbaşı merkezi, mahalleleri ve köylerde  lavabo tıkanıklığı açma işinizi özenle yapıyoruz. Gölbaşı ilçesinde lavabo tıkanıklığı açma hizmeti talebiz için 24 saat firmamızı arayabilirsiniz. Gölbaşı ilçesinde lavabo gideri tıkanıklığı açma işini hiç bir gider borusunu söküp takmadan Alman  üretimi  tıkanıklık açma cihazları problem çıkarmadan açıyor ve tıkanmış lavabo giderini faal duruma getiriyoruz. Gölbaşı ilçesinde güler yüzlü ve deneyim sahibi ustalarımız ile  lavabo tıkanıklığını mükemmel şekilde açıyoruz.

Ankara Gölbaşı ilçesinde tıkalı lavabo gideri açma konusunda Gölbaşındaki ilçe merkezinde  ikamet eden şahıslara  her vakit lavabo tıkanıklığı açma hizmeti sunmayı amaçlıyoruz .Tıkalı lavabo gideri sorunu her an başımıza evimizde yada işyerimizde gelebilir Zamanında  bakımı yapılmayan lavabo gideri ile plastik gider boruları  damar tıkanıklığına benzer bir sorun gibi tıkanıklık ortaya çıkarır. Tıpkı damarların içinin daraldığı gibi Plastik lavabo gider borusu her kullanımda biraz daha daralır ve sonunda lavabo gider borusu tıkanır.

Lavabo tıkanıklığını belirtileri  nelerdir ?

Lavabodan suyun yavaş tahliye olması, Lavabo giderinden ağır kokular gelmesi, Lavabo gider borundan su damlaması , giderden gelen şırıltı sesleri, 50 mm çapındaki lavabo borusunda suyun geri tepmesi lavabo tıkanıklığının  habercisidir. Lavabo tıkanıklığı beklemediğiniz bir anda  aniden de ortaya çıkabilir vakum yapan lavaboya fazla miktarda dökülen  yada atılan  yemek artıkları bir anda lavabomun birden tıkanması ile sonuçlanır. Bu duruma hazırlıksız yakalanabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı yaşamamak için Lavabo sifonunu değiştirmeli  ve lavaboları temizlik kurallarına göre kullanmalıyız. Mümkünse  lavabo gider borularınızı her yıl makine  yardımı ile temizletmek lavabo tıkanıklığı yaşamanıza mani olacak en geçerli tedbirdir. Gelişmiş ve yerleşik yaşamın yaşamın sürdüğü binalarda ve evlerde Lavabo gideri ortak kullanılan borular altı ayda bir temizlenir ve ortak lavabo gider borusunda tıkanıklık oluşması önlenir. Fakat evlerde lavabo tıkanması ve taşması yaşanıncaya kadar hiç kimse pislik içindeki lavabo borularını temizletme ihtiyacı hissetmez ama tıkanıklığın maliyeti ağır olur. Mutfak dolabının şişmesi  hatta mutfağınızı   kirli suların  basmasına kaçınılmazdır.

Lavabo tıkanıklığı  açma işi  nasıl yapılmalıdır ?

Lavabo tıkanıklığı açma işi kesinlikle  hobi ,deney, araştırma ,geliştirme değildir. Vasıfız ve yetersiz kişilerin icra edeceği bir uygulama ise asla değildir. Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti ihtiyacı sadece kanalizasyon hizmeti alanında uzman  ve yetkili kuruluşlardan sağlanmalıdır.

Lavabo  tıkanıklığı açma işlemini eksiksiz ve noksansız yapabilecek firma sayısı ise gün geçtikçe azalmakta ve kalifiye personel ise çalışan firmalar  bilinçli tüketiciler tarafından  hizmet alımında özellikle  tercih edilmektedir.

Ankara ili Gölbaşı ilçesindeki Ahiboz Mahallesi, Akören çarşak Mahallesi, Altunçanak Mahallesi, Bağiçi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballık pınar Mahallesi, Bezirhane Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Çayırlı Mahallesi, Çeltek Mahallesi, Çimşit Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Emirler Mahallesi, Eymir Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gökçehüyük Mahallesi, Gölbek Mahallesi, Günalan Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hacımuratlı Mahallesi, Halaçlı Mahallesi, İkizce Mahallesi, İncek Mahallesi, Karaali Merkez Mahallesi, Karaali Yazlık Mahallesi, Karaca ören Mahallesi, Kara gedik Aydın Mahallesi, Karagedik Ercan Mahallesi, Karaoğlan Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kırıklı Mahallesi, Kızılcaşar Mahallesi, Koparan Mahallesi, Mahmatlı Mahallesi, Mahmatlı, bahçe Mahallesi, Oğulbey Mahallesi, Örencik Mahallesi, Oyaca Akarsu Mahallesi, Oyaca Yeşilçam Mahallesi, Şafak Mahallesi, Seğmenler Mahallesi, Selametli Şehit Emrah Mahallesi, Soğulcak Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Taşpınar Mahallesi, Tepeyurt Mahallesi, Topaklı Mahallesi, Tulumtaş Mahallesi, Veli himmetli Mahallesi, Yağlıpınar Mahallesi, Yavrucuk Mahallesi, Yaylabağ Mahallesi, Yurtbeyi Mahallesi ve tüm yerleşim alanlarına ve Gölbaşı park eymir toki,Gölbaşı pazaryeri toki, Gölbaşı örencik toki,Buket park konutları ve Gölbaşı genelimde robot ile lavabo  gideri tıkanıklığı açma hizmetleri veriyoruz.

Lavabo tıkanıklığını açma için kullandığımız elektrikli robot cihazlar ile inatçı ve zor  olan lavabo tıkanıklarını mesafe farkı uzakta olsa açıyoruz. Robot cihazlar tıkanıklığı boru içinde itme ve parçalama yöntemi ile açar ve suyun kanalizasyon istikametine akşını  kazandırır. Lavabo tıkanıklığı gider borundaki atıkları katılaşması sonucunda oluşmuş ise su jeti ile katı atıkların mikro çapta küçülterek lavabo borusundan  parça parça  tahliye ederek boru  ve dirseklere hasar vermeden tıkanıklık açılır. Lavabo gider borusu içinde aşırı yağlanma tespit edilir ise tıkanıklık açıldıktan sonra yağın özelliğini bertaraf eden kimyasal çözücüler  kullanıyoruz.

 

 

Call Now Button