GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Gölbaşı Lavabo Açma Tıkanıklık açma servisi 0536 859 85 05

Gölbaşı lavabo tıkanıklık açma hizmeti servisimiz Gölbaşı ilçemizde lavabo tıkanıklık problemlerini gelişmiş makineler ve 360 derece boru içinden görüntü olan kamera ile meydana gelen lavabo tıkanıklığını açıyoruz Gölbaşı ilçesinde her yerleşim yerinde  köy,  kasaba, site ,villa apartman  ayrımı yapmadan hızlı Lavabo Tıkanıklığı Açma  imkanı sağlıyoruz.

Gölbaşı ilçemizde lavabo tıkanıklık açma alanında faaliyet  sürdüren firmamız . Gölbaşı ilçe merkezi ,mahalleleri ve köylerinde karşılaşan lavabo tıkanıklığı  probleminizi. zor değil kolayca ,pahalı değil ucuza  mal edebileceğiniz imkanları Gölbaşı halkına da titizlikle sunmaktan gurur duyuyoruz

Gölbaşı Lavabo Tıkanıklığı Açma

https://www.youtube.com/watch?v=Cpgqd1Irdl8

Mutfakta ve banyoda kullandığımız lavaboların tıkanması ev yada işyerinde sinir bozucucu olduğu gibi lavabonun altındaki mutfak ile banyo dolabında su akmasına ve damlaya yol açar Bu damlatma  ise zamanla kullandığınız dolapların çürümesine sebep olur.

Lavabıo tıkanıklığı açmak basit bir iş değildir. Basit gibi görünen lavabo tıkanıklığı ustasları dahi gerekli makina ve elipmanı olduğu halde  saatlarce çaba harcamasına neden olur.Çünkü lavabo tıkanıklığı oluşumu esnasında lavabo pimaş borusuna yağ tortularının yapışması sonucu katmer katmer pimaş borunun içini kaplar,

Gölbaşı ilçemizde  belli başlı  nedenlerle meydana gelmiş lavabo tıkanmaları sizin ,ailenizin ,misafirin ,komşularınızın dahi rahatsız  olabileceği ve yapılması gereken işleri tehir etmeye zorlama durumu oluşturur .Bunun  başlıca nedeni lavaboların seramik sağlık gereçleri olmasıdır, Ve lavabo yaşamın temizlikle  birleştiği anda karşımıza çıkmasıdır .kimi zaman kuaförde  kimi zaman ise camii de  yani yaşamın  sürdüğü her yapıda lavabolarla iç içeyiz.

Gölbaşı ilçemizde bitişik nizam olarak imar edilen binalarda özellellikle mutfak lavabosu tıkanıklığı  yatay 50 mm pimaş boru mesafesinin 150 cm den uzun olması .Yatay mutfak lavabo pissu taşıma kolon borusun ise70 mm 300 cm den uzun olması sebebi ile mutfak pissu hatlarının yağ tutması sonuncunda tortulaşma nedeni  tıkanıklık oluşturur.

Lavabo tıkanıklığı  uzun zaman  kullanılan lavabo atık suyu 50 mm pvc lavabo borularının ve dirseklerin  iç çeperinde  kısmi daralmaya ,kısmi daralma ise lavabo borularında  kullanılan suyun tümüyle kanalizasyon ulaşmaması sonucu borudan geri gelmesine  denir. Bu yöntem ise tıkanıklığın uzun süre  bir daha yaşanmaması için kullanıcıların  öncelikli başvurduğu seçenektir.

Lavabo tıkanıklığı bazen basit usullerle açılabildiği gibi çoğu zaman ise makine ve uzun helezon boruları bulunan  gelişmiş aletler ve bu aletleri kusursuzca kullanan ustalar tarafından açılması gerekir 

Rem-ar inşaat  Gölbaşı,nda sizlere presyönel lavabo tıkanıklık hizmeti  veren  ve gölbaşı,nda tercih edilen bir firmadır.

Gölbaşı ilçesinde lavabo tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız .lavabo tıkanıklığının açılması için bizimle neden iletişime geçmelisiniz ?

Tıkanıklığı açılan lavabo boruları temizliğini  aynı zamanda yapııyoruz Bu sayede tıkanıklığın kısa zamanda tekrar  etmesinin önüne geçiyoruz.

Gölbaşı  mutfak lavabosu tıkanıklığı açma 

Lavabo tıkanıklığının  açılması ve boru  içi temizliğinin  ardında lavabo gider borularını  bol bol sıcak su  kompleksi  uygulaması yaparak  borunun ısınmasına  ve genleşmesi ile lavabo borusuna yapışan kütlelerin borulardan atılmasını  amaçlıyoruz.

Konut ve  ticari mekanlarda  kırıma ve dökme  işleri yapılmasını son çare olarak  görüyoruz.

Lavabo  tıkanıklığı açarken temiz,düzenli ve kaliteli  ustalık  hizmeti vermeyi ön planda tutuyoruz.

Gerekli  durunda lavabo gider tesisatını 360 derece  yılan kamera ile endoskopi görüntülemesi ile yapıyoruz.

Gölbaşı ilçesinde her yerinde  sizin için  lavabo açma mesaisi yapıyoruz.

Gölbaşı merkez ve tüm mahallelerinde lavabo tıkanıklık açma.

Gölbaşı  ilçemizde mutfak lavabo tıkanıklık açma öznli bir çalışma iile yapıyoruz. Gölbaşında villa yada müstakil yapılarda  oluşan lavabo tıkanıklığı açmadan önce evin yapısı boru  uzunluğu lavabonun bağlı bulunduğı logarın yer tespiti yapılmalıdır. Lavabo tıkanıklığı açıldıktan sonra ise lavabo giderinin hangi logara bağlandığı belirlenmeli belirlene logara lavabo suyunun hangi hızda ve çapta aktığı denetlenmelidir  Bazı villa ve müstakil yapılarda lavabo gider borusu mesafesi 20 metreden uzun tutulmuştur .Uzun ve dar çaplı pimaş borularda lavabo tıkanıklık  çalışması yapmak daha fazla  özveri ve sabırlı çalışma ile mümkündür..

Gölbaşı mutfak lavabosu tıkanıklık açma çalışması.

Gölbaşı Toki Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gölbaşı park eymir Gölbaşı toki pazar yeri Gölbaşı Örencik Toki moğan  bölgesinde  hizmet sağlıyoruz.

Gölbaşı Lavabo açma hizmeti ,sağlarken yapılan işin kullanım ömrünün uzun olması.

Gölbaşı Gölbaşı Gölbaşı
Ahiboz Mahallesi Akörençarşak Mah. Altunçanak Mahallesi
Bağiçi Mahallesi Bahçelievler Mah. Ballıkpınar Mahallesi
Bezirhane Mah. Boyalık Mahallesi Çayırlı Mahallesi
Çeltek Mahallesi Çimşit Mahallesi Dikilitaş Mahallesi
Emirler Mahallesi Eymir Mahallesi Gaziosmanpaşa Mah.
Gökçehüyük Mah. Gölbek Mahallesi Günalan Mahallesi
Hacıhasan Mah. Hacılar Mahallesi Hacımuratlı Mahallesi
Halaçlı Mahallesi İkizce Mahallesi İncek Mahallesi
Karaali Merkez Mahallesi Karaali Yazlık Mahallesi
Karacaören Mah. Karagedik Aydın Mah. Karagedik Ercan Mah.
Karaoğlan Mah. Karşıyaka Mah. Kırıklı Mahallesi
Kızılcaşar Mah. Koparan Mahallesi Mahmatlı Mahallesi
Mahmatlıbahçe M. Oğulbey Mahallesi Oyaca Akarsu Mah.
Oyaca Yeşilçam M. Örencik Mahallesi Seğmenler Mahallesi
Selametli mah

şehit          Emrah Mahallesi

Soğulcak Mahallesi Subaşı Mahallesi
Şafak Mahallesi Taşpınar Mahallesi Tepeyurt Mahallesi
Topaklı Mahallesi Tulumtaş Mahallesi Velihimmetli Mahallesi
Yağlıpınar Mah. Yavrucuk Mahallesi Yaylabağ Mahallesi
Yurtbeyi Mahallesi

Lavabo tıkanmasının etmemesi için neler yapılması gerektiği konusunda firma elemanlarımız müşterileri bilinçlendirmektedir Böylece  bilinçli lavabo kullanımı ise tesisat, tıkanıklık, çevre kirliliği, hijyen, gibi sorunları  en aza indirmeyi  amaçlıyoruz.

 

Call Now Button