GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Gölbaşı gider açma Gölbaşı 0536 859 85 05

Gölbaşı gider açma hizmetleri ile Gölbaşı genelinde tıkalı gider açma işi yapan firmamız. Tıkalı gider açma çalışması yapıyor.

Kullandığımız su giderleri su ile karışan  atıklar sayesinde zamanlara gider borusunu kaplar ve su giderleri düzenli temizlenmediği takdirde tıkanıklık oluşturur.  Su giderleri tıkanıklık yaşanması açısında  oldukça müsaittir.

Gider tıkanıklığı istem dışı kaza ve dalgınlık, unutma gibi durumlarda geniş çaplı gidere sahip olan  tuvalet ve klozetler dahi  ciddi şekilde tıkanmaktadır.

Su giderleri  günlük şehir yaşantısında kullanmak  zorunda olduğumuz ama sorun yaşatmadığı sürece aklımıza dahi gelmeyen  su tesisatının bir parçasıdır.

Teknolojik aletlerin hayatımızda etkin kullanımı ile su gider borularına ve atık su giderlerine olan ihtiyacımız ise her gün artmaktadır. su gideri olan cihaz sayıları ise  her yerde karşımız çıkmaktadır.

Gidere  ihtiyaç duymak ve gider kullanmak günümde sürekli artmaktadır. bir evde  önceden üç , beş  gider yeterli iken günümüzde  sadece mutfakta beş gider kullanır hale  geldik. Giderde su kullanımını artması giderin sorunsuz çalışması , tıkanmaması ve taşmaması su sızdırmaması  önemli bir konudur.

Ev ile  bina içinde  kullandığımız  su giderleri makinelerin  su giderine takılması ve  su arıtma cihazlarının kullanılması ile tıkanıklık riskini çoğaltıyor.

Mutfak, tuvalet , banyo ve süzgeç giderleri önceki zamanlara  orantılı olarak  kısa zaman aralıkları ile tıkanıklık yapıyor. Eski binalarda  bulunan gider boruları  bu kadar atık su yükünü taşımakta zorlanıyor.  Yaşadığımız Apartman ve  sitede kullandığımız ortak su giderinde  ise  gider tıkanıklığı  sayısı her yıl artıyor.

Evlerimizde ve işyerlerimizde, fabrikalarda , toplumun yoğun olarak bulunduğu alanlarda gider tıkanıklığı yaşanmaktadır. Gider tıkanıklığı denildiği zaman insanların aklına mutfak, tuvalet ,banyo , gibi alanlarda  oluşan  ve yaşanan  gider  tıkanıklıklar gelir fakat  gider  tıkanıklığını  bu alanlar ile sınırlandırmak eksik bir yaklaşım olur.

Evet tuvalet, mutfak, banyo ,ebeveyn banyosu ev içinde su gideri bulunan ve  ara sıra tıkanıklık yaşanan yaşamsal ihtiyaçların giderildiği olması gereken   alanların başında gelir.

İnsanların , topluluk halinde  ve ferdi olarak  kullandığı yapılarda su ihtiyacı vardır, su kullanılan  yapılarda yağış suyu toplanan alanlarda su giderine ihtiyaç vardır. Balkon, teras, veranda, garaj, otopark, yemekhane, çatı, abdest hane, hamam  gibi yapılarda bulunan sürekli kullanılan  su giderlerini yol sayamayız.

Gider tıkanıklığı açma işlemi nasıl yapılmalı ?

Gider tıkanıklığı açma işlemleri, profesyonel firmalar tarafından yapılması gereken özel bir faaliyet alanıdır. Gider tıkanıklığın sorunsuz şekilde giderilerek giderin açılması ve kullanımına devam edilmesine ihtiyaç vardır. Bu kapsamda yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Remar inşaat, her türlü gider tıkanıklığı sorununda tıkalı giderin açılmasına yönelik profesyonel işlemler için Tüm olanaklarımız ile birlikte  sizlerin daima yanındadır.

Yapılan Gider açma işlemi ile su  giderinin aktif halde  olmaması  ile  eski aktif haline getirilmesi gerekir. Böylece tıkanıklığın yaşandığı ev ya da işyerinde mağduriyet  gibi  bir eziyet yaşanmasının da önüne geçilir.

Gider açma çalışması otomatik makineler kullanılarak, teknik kabiliyet sahibi tesisat bilgisi  ve deneyimi  fazla olan gider açma şirketleri tarafından dikkatli ve kontrollü şekilde acele etmeden  aşama aşama yapılarak olumlu ve kalıcı sonuçlar alınabilir. İşlem sonrasında ise  kamera  ile gider borusundan görüntü alınmalı ve bol bol su kullanılarak tüketiciye teslim edilmelidir. 

Gölbaşı gider açma servimiz tüm mahallere hizmet veriyor!!

Ankara Gölbaşı ilçesindeki Ahiboz Mahallesi, Akörençarşak Mahallesi, Altunçanak Mahallesi, Bağiçi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıkpınar Mahallesi, Bezirhane Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Çayırlı Mahallesi, Çeltek Mahallesi, Çimşit Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Emirler Mahallesi, Eymir Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gökçehüyük Mahallesi, Gölbek Mahallesi, Günalan Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hacımuratlı Mahallesi, Halaçlı Mahallesi, İkizce Mahallesi, İncek Mahallesi, Karaali Merkez Mahallesi, Karaali Yazlık Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karagedik Aydın Mahallesi, Karagedik Ercan Mahallesi, Karaoğlan Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kırıklı Mahallesi, Kızılcaşar Mahallesi, Koparan Mahallesi, Mahmatlı Mahallesi, Mahmatlıbahçe Mahallesi, Oğulbey Mahallesi, Örencik Mahallesi, Oyaca Akarsu Mahallesi, Oyaca Yeşilçam Mahallesi, Şafak Mahallesi, Seğmenler Mahallesi, Selametli Şehit Emrah Mahallesi, Soğulcak Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Taşpınar Mahallesi, Tepeyurt Mahallesi, Topaklı Mahallesi, Tulumtaş Mahallesi, Velihimmetli Mahallesi, Yağlıpınar Mahallesi, Yavrucuk Mahallesi, Yaylabağ Mahallesi, Yurtbeyi Mahallesi ve tüm yerleşim alanlarına ve Gölbaşı parkeymir toki,Gölbaşı pazaryeri toki, Gölbaşı örencik toki, Buket park konutları ,genelinde gider tıkanıklığı açma hizmetlerini itina ile veriyoruz.

Call Now Button