GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Etimesgut su kaçağı tespiti Etimesgut

Etimesgut su kaçağı tespiti firmamız Etimesgut’ da su tesisatı kaçak tespiti işlerinizde her zaman yanınızda. Etimesgut ilçesinde su kaçağı sorunlarınıza  teknoloji ve tecrübe  ile çözümler üretiyoruz.

Su tesisatı ve gider boruları  birbirine bağlantılı çok sayıda  eklentiye sahip duvar ve  zemin içinde bulunan sıcak su, soğuk su ve gider borularından oluşan  bir dağıtım sistemidir.

Su kaçakları, genellikle tesisat borularında meydana gelen deformasyon ve hatalı kurulum nedenleri ile su ve gider tesisatında  çatlaklar, delinmeler, bağlantı sorunları veya basınçlı ve kireçli suyun etkisiyle su tesisatında  oluşabilecek hasarlar sonucunda su kaçakları oluşur..

Su kaçağı  sorununun kaynağını kullanıcı ve tüketicilerin bulması ise  nerede ise imkansızdır.

Su kaçağı hadisesi ise basit bir nedenle veya ciddi bir su tesisatı  arızası nedeni oluşması ile birden çok etkene bağlıdır.

Sıhhi tesisat ve  gider borularında istem dışı oluşan su kaçağı ve su sızıntısı genelde su  tesisatında amatörlükle  yapılan müdahaleler su tesisatı işine vakıf olmayan bilgi ve belgesiz kişiler ve su tesisatı işine yeni başlayan tecrübesi az kişilerce döşenen  su tesisatı ve gider  borularında  yaşanan  montaj hataları sonucu başımıza gelmekte ve  çözüm aramak zorunda kalıyoruz.

Ankara. nın Etimesgut ilçesindeki 30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altay Mahallesi, Aşağı yurtçu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Bahçe kapı Mahallesi, Ballı kuyumcu Mahallesi, Elvan Mahallesi, Erler Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fatih Sultan Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Göksu Mahallesi, Güzel kent Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piyade Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehit ali Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Şehit Osman Avcı, Şaşmaz mahallesi, Süvari Mahallesi, Tunahan mahallesi, Topçu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilova, Yeni şeker Mahallesi, Yukarı yurtçu Mahallelerinde Eryaman birinci ,Eryaman ikinci  etap . Eryaman üçüncü etap  ile Eryaman dördüncü etapta ve Etimesgut ilçesinde her türlü su kaçağı tespiti  hizmetleri talebiniz için 24 saat  iletişime  geçebilirsiniz.

 
 

Su kaçağı tespiti işindeki  farkımız

 Su kaçağı tespiti işinde deneyimli ve tesisat alanında  uzman personel kadromuz. Modern cihazlar, cazip fiyat avantaları, müşteri memnuniyeti, çözüm odaklı çalışma ve kaliteli ve sağlam malzemeler temiz ve garantili işçilik ile  su kaçağı sorunlarınıza profesyonel pencereden bakıyor su kaçağı tespitini sorumluluk bilici ile yapıyoruz.

Evinizde kullandığınız su tesisatının su kaçırdığını bireysel kullanıcı olarak anlamanız  oldukça zordur. Alt kat komşunuzun banyo yada mutfak tavanımızdan su akıtıyor gibi bir uyarı ile karşılaşmanız  sonucunda evinizde su kaçağı olduğunu  anlarsınız fakat su kaçağının  tesisat borusu patladığı için mi, yada farklı bir   bir şekilde  mi oluştuğunu  anlayamazsınız. Su kaçağının  yerini ise duvar içinde yada zeminde  gerçekleştiğini  bulmanız imkansız gibi bir  şeydir.

Su kaçağı tespiti yapan firmalar, su kaçağını   bulmada ve onarım yapma işinde sizlere klasik su tesisatçılarından  çok daha  kaliteli  hizmet verdiği gibi su kaçağı sorununuzla  çok daha detaylı incelemeler yaparlar. Yerine göre   su kaçağı basınçlı ise nokta atışı diye tabir edilen  su kaçağı tespitinde bulunurlar.

Su kaçağı tespiti yaptığımız alanda su kaçağının yer tespitinin ardında tamir ve yenileme işlerinde en az  zararla su kaçağının giderme işini yapıyoruz.

Kullandığımız su kaçağı tespiti cihazları !

Akustik fonlu dinleme cihazı

Termal  kamera yüksek hassasiyetli

Gider borusu içini görüntüleme kamerası 

Tesisat test kontrol  cihazı

Basınç ölçer gösterge

Beş adet cihazla  yapılan  su kaçağı tespiti işlemi sayesinde tüm su tesisatınız sızıntı ve damlatma kontrolü ise oldukça sağlıklı ve net sonuç elde etmeye  su kaçağı tespiti işinin başarı yüzdesini artırmak ve ihtimalleri ise en aza indirmek amacıyla kullanıyoruz.

Su kaçak tespiti  hizmeti ile canlılar  hayat kaynağı  suyun verimli kullanımı, su kaynaklarının ve korunması ve su kaçağının yol açtığı maddi kayıpların engellenmesi açısından önemli bir hizmettir. Profesyonel bir firma ile evinize düzenli olarak yapılan su kaçak tespiti sayesinde ev veya işyerinizde oluşabilecek su sızıntılarının erken tespit edilmesini ve önlenmesini sağlayarak su tasarrufu ve daha sağlıklı bir yaşam alanı sunar. Bu nedenle su kaçak tespiti hizmetinden faydalanarak rutin kontroller yaptırmanız, su tesisatınızın sağlığını ve verimliliğini korumanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Call Now Button