GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Etimesgut Petek Temizleme Etimesgut

Etimesgut petek temizleme ekibimiz Petek temizleme işlerinizi Etimesgut ilçesinde profesyonel ve modern makine ve  ekipmanlar ile garantili olarak yapıyoruz.

Kalorifer tesisatı ve peteklerde ısınma sorunu mu yaşıyor musunuz peteklerin yeterince ısıtmadığını hissediyorsunuz yada kalorifer tesisatınızda  ısıtma performansı düşük mü ? kalorifer peteklerinizin altı ısınmıyor ve soğuk mu ?

Kalorifer ve kombi ısıtma  tesisatı  kolay kolay  sorun  yaşatmaz ta ki kazan yada kombi arıza geçer ve yetkili servis evinize gelir filtreyi söker ve temizler  kısa süre sonra  aynı  işlem tekrar ederse kalorifer tesisatı ve petekler  çamur ve pislik ile dolu hatta kalorifer tesisatı ve peteklerde tıkanıklık yapmış dahi olabilir. kombi veya kazan ise sirkülasyon sırasında çamur ve pasları filtreye  çekiyor aniden ısıtma cihazı ise kendini koruma amacı ile sistemi kapatıyor.

Rothenberger ropuls  Kalorifer petek temizleme  makinası  ve termal kamera kullanmamız ile Petek temizliği sektöründe rakiplerimize fark atıyoruz. Hiç bir  durumda petek sökme işlemi yapmıyoruz. Kalorifer peteklerini  tek tek özenle temizliyoruz. Tüketicilere ise kaliteli ve garantili petek temizleme hizmeti sağlıyoruz ve peteklerinizin ısı performansını hissedilir  derecede arttırıyoruz.

Bu sorun ise kesinlikle kombi ile alakasız ve tamamen kalorifer petek ve filtre temizliği yaptırmadığınız için arka arkaya  ısıtma sorunları ile soğuk kuş  günlerinde zaman harcamak zorunda kalırsınız.

Kalorifer tesisatı ve peteklerinizin temizlik işlemi için günümüzde  profesyonel firmalardan hizmet alımı yapılmaktadır. Petek temizleme ve kalorifer tesisatı ve filtre temizliği ise  kalorifer sisteminin sürekli ve sorunsuz çalışması için olmasa da olur diyebileceğimiz umursamazlık yapabileceğimiz bir kesinlikle değildir.

Kalorifer petekleri suda bulunan maddelerin ısı ile birleşmesi ve sistemdeki  metaller sayesinde peteklerde  bulunan ısıtma suyunda çamur ve  tortular oluşur. Kalorifer sisteminde   peteklerde  alt bölümünde yapışan çamur ve tortular ise ısıtma suyunun kombiye gidişini ve kombiden ısınan suyun peteklere hızla ulaşmasını engeller veya azaltır zamanla kaloriferdeki pislikler kombi ve kazan filtresinde tıkanıklık yapar ve sirkülasyonu tamamen durdurur.

Kalorifer petek temizleme ve filtre  temizliği  işlemini düzenli yaptırmak ile sorun yaşamak  yerine ekonomik ve konforlu ısınmanın  keyfini çıkartın

Kalorifer tesisatı ve kombinin kullandığınız peteklerin  ömrünü uzatmak ,yakıt tasarrufu sağlamak üst düzeyde ısı kalitesi sağlamak amacıyla  firmamız Mamak ilçesinde  petek temizliği ve yerden ısıtma temizliği hizmetini eğitimli ve deneyimli uzman personeller ve  yeni sistem cihazlar ile temizliyoruz. işlem sonunda ise yüksek ve verimli ısıtma rahatlığını peteklerinde hissetmenizi öz veri  ile sağlıyoruz.

Kombi petekleri belirli zamanlarda periyodik olarak temizlenmesi gereken ve ısıtma sisteminin en önemli parçalarından biridir. Ankara petek temizleme firmamız, uzman kadrosu ile modern ve teknolojik ekipmanlar kullanarak petek temizliği hizmeti vermektedir. Ankara petek temizleme firması olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile garantili olarak vermekteyiz.

 Etimesgut Yerden ısıtma temizliği : Yerden ısıtma sistemleri tıpkı  kalorifer pekleri gibi temizlenmeli ve yerden ısıtma sisteminde kullanılan borularda tıkanıklık problemi ve  ısı verimsizliği sorunların  yaşanmaması ve yerden ısıtma sisteminin uzun  vadeli kullanılması amacı ile  yerden temizliğini  firmamız profesyonel ve garantili olarak yapmaktadır.

İyi bir temizlik işlemi yaklaşık 2 -3 saat sürer. Bu süre içerisinde yapılan işlemler öncellikle tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır. Bu yıkama işlemi makine yardımı ile yapılmaktadır. Yıkamanın ardından bu çamurlaşma ve tortuların tesisat borularının içinden tamamen atmak için kimyasal ve makine kullanılır.

Petek değişimi Etimesgut : Eski çürük, delik ve demode kalorifer peteklerinizi ve havlu radyatörlerinizi Şık, modern, estetik  görünümlü ve  tam 10 yıl garantili yeni nesil kalorifer petekleri ile anahtar teslimi yeniliyoruz.

 Mamak Petek Bakımı: Peteklerin düzenli bakımı, sistemdeki sorunların erken tespit edilmesini ve önlenmesini sağlar. Peteklerinizdeki hava alma vanalarından, termostatik başlıklara kadar her detayı özenle kontrol ediyoruz ve gerekli bakımı yapıyoruz. Böylece peteklerinizin ömrünü uzatır, daha verimli bir ısıtma sağlarsınız.

 Etimesgut Petek Bakımı: Peteklerin düzenli bakımı, sistemdeki sorunların erken tespit edilmesini ve önlenmesini sağlar. Peteklerinizdeki hava alma vanalarından, termostatik başlıklara kadar her detayı özenle kontrol ediyoruz ve gerekli bakımı yapıyoruz. Böylece peteklerinizin ömrünü uzatır, daha verimli bir ısıtma sağlarsınız.

Amacımız ,Etimesgut ilçesinde  kalorifer petek temizliği ile yerden ısıtma temizleme hizmetinde  doğru uygulamalar ve teknik bakış açısı  ile tecrübe eşliğinde ileri teknoloji sayesinde konforlu ve ekonomik ısınmayı tüketicilere ulaştırmak ve ısıtma sistemi sorunlarına kalıcı ve köklü çözümleri geliştirmek kendimize özel yöntemler ile  uygulamaktır

Etimesgut Etimesgut Etimesgut
30 Ağustos Mah. Ahi Mesut Mah. Alsancak Mahallesi
Altay Mahallesi Aşağıyurtçu Mah. Atakent Mahallesi
Ayyıldız Mahallesi Bağlıca Mahallesi Bahçekapı Mahallesi
Balıkuyumcu Mah. Elvan Mahallesi Erler Mahallesi
Eryaman Mah. Etiler Mahallesi Fatih Sultan Mah.
Fevziye Mah. Göksu Mahallesi Güzelkent Mahallesi
İstasyon Mahallesi K. Karabekir Mah. Oğuzlar Mahallesi
Piyade Mahallesi Süvari Mahallesi Ş. Osman Avcı Mah.
Şehitali Mahallesi Şeker Mahallesi Şeyh Şamil Mahallesi
Topçu Mahallesi Tunahan Mah. Yapracık Mahallesi
Yavuz Selim Mah. Yeşilova Mah. Yukarıyurtçu Mahallesi

 

 

 

Call Now Button