GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Etimesgut Logar temzilema Etimesgut logar açma

Etimesgut kanalizasyon temizleme şirketimiz. Etimesgut ilçesi genelinde profeyonel kanal temizliği işi yapıyoruz Etimasgut ilçesinde bina,site villa, gibi yapıların kanal,logar ve atıksu gider borularının  temizlik işlerini gelişmiş makineler  ve uzman ekiplerimiz ile yapıyoruz. Etimesgut kanal temizleme ekiplerimiz haftanın yedi günü günün her saati kanalizasyon temizleme hizmeti sunuyor.Kullandığınız  kanal  ve giderlerin  performansını  maksimum seviyeye loagr açma ve logar temizleme işi yaparak yükseltiyoruz.

Ankara.nın Etimesgut ilçesindeki 30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altay Mahallesi, Aşağı yurtçu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Bahçe kapı Mahallesi, Balıkuyumcu Mahallesi, Elvan Mahallesi, Erler Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fatih Sultan Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Göksu Mahallesi, Güzelkent Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piyade Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehitali Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Şehit Osman Avcı, Şaşmaz mahallesi, Süvari Mahallesi, Tunahan mahallesi, Topçu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilova, Yeni şeker Mahallesi, Yukarı yurtçu Mahallesi ve tüm yerleşim alanlarına logar temizleme ve logar tıkanıklığı açma hizmetleri veriyoruz.

Binalarda yaşanan kronik sorunların başında logar tıkanıklığı ilk sırda yer alır.Temizlik ve bakım yapmadığınız logar kuyuları  binanızda gider, tıkanıklık ,pis koku ve sızıntı sorunlarını  meydana getirir. 

Logar tıkanıklığı ve  logar temizliği işi denildiği zaman ilk olarak akla belediyenin ücretsiz verdiği hizmetler akla gelir.Binaya ait arsa içinde bulunan logarların tıkanması halinde  açılması ve logar temizliği yapılması bina  yönetiminin ve apartman sakini şahısların yapması gereken başlıca işler arasında yer alır.

Logar tıkanıklığı açma  ve logar temizleme çalışmaları firmamız  teknolojik ekipman kullanımı ile  uzman eleman kadrosu sayesinde hem sizlere zaman kazandıracak hemde daha kısa sürede logar tıkanıklığı sorununun, ekonomik  fiyatla ve  çevreyi kirletmeden, hijyen kurallarına uyarak uzun süreli ve çalışır halde çözümlenmesini sağlayacaktır.

Bina  çevresinde yada içinde bulunan  logar kapağından pis koku  geliyorsa ve logarın etrafına  pis sular yaılmaya başlamışsa  logar temizliği zamanı gelmiş  hatta logarınız doluluktan  tıkanmış dahi  olabilir.Logar  borularının  temizlik işinde su jeti makineleri  ile temizlik yapıyoruz.

 Bina Logarı hem sağlığız açısı için hem de atık su tesisat sisteminin düzenli çalışması açısından büyük öneme sahip  ortak giderdir. Logar kuyuları belirli zamanlarda kapakları açılması ve temizlenmesi ve tıkanıklık varsa giderilmesi gerekir. Bunun amacı, mevcut logar boruları için seviye farkını ayarlamaktır. Ayrıca logar kuyularında atıkların dolması sonucunda metan gazı birikmektedir. Metan gazı sıkışması patlamalara sebep olur. Bu durumun önüne geçmek ve metan gazı tahliyesi için logar kapakları delikli olmak zorundadır. Logar kapaklarındaki delikler sayesinde metan gazı dış atmosfere kolayca salınır ve patlama yada sıkışma riski  böylece ortadan kalkar.

Firmamız kaliteli , güvenilir, logar  temizleme ,logar tıkanıklık açma işlerinde sürekli  24 saat hizmetlerine Etiimesgut ilçesinde devam etmektedir.

Etimesgut logar temizleme firması olarak  bina içinde  boru sökmeden temiz çalışma  ile kanal temzileme işi yapıyoruz. Sürekli tıkanan bina içi gider ve pis  su borularda boru değişimi yapmadan gider borularını  ilk günkü haline getiriyoruz.

Logar temizleme ve logar açma işleri için özel üretim makine ekipmanlar elemanlarımız uzmanlık ve titizce kullanıyoruz. Kullandığımız makineler katı ve  sert cisimler tarafından tıkanan logarı kolayca açarken logar temizliği için ise emiş gücü yüksek  vakum  makinesi logarda bulunan  atıkları çeker  ve depolar temiz ve kalıcı logar temizleme ve logar açma çalışması böylece  son bulur.

Etimesgut kanal temizleme hizmetleri, kanal temizliği  binada kullanılan su kanalı ve pis su borularının çalışması için mutlaka yıllık  yapılması gereken  temizlik işlemidir .Kanal ve atık su borularındaki  atıklar boru eklerine ve açılı dirseklerde katman oluşturur yapışan bu pislikler ise su akışını  azaltır. Su akışını  standart  halde tutmak ve  devamlığını sağlamak amacıyla borular sıcak su yardımı ile   ve spiral sistem makine yata su jeti ile temizlenmeli ve kalıntılardan ayrılmalıdır.

Firmamız kanal  ve duvar ,zemin ,beton ,toprak  altında kalan boruların temizlenmesi işi için endüstriyel  ve çok fonksiyonlu  boru temizleme makineler ve kamara sistemine sahip  ilk firmadır.  Firmamız erişimi güç yerlerde bulunan  kanal  ve logar temizliği  işi için 50  mm  borudan  300  mm  kanal borusuna uygun  her tülü makine  ve ekipman ve elman ile malzeme konusunda tedarikçi  konumu ile  sizlere tam  manası ile hizmet veren  tek firmadır. Kanal ve gider borularında detaylı etkili temizlik  yapıyoruz bu sayede kronikleşen tıkanıklıklara son noktayı koyuyoruz.

Call Now Button