GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Elmadağ Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma Elmadağ

Elmadağ ilçesinde tıkanmış tuvalet açma hizmeti veriyoruz. Elmadağ ilçesinde ev, fabrika, iş merkezi  ve diğer yapılarda  zamansız meydana gelen tuvalet tıkanıklıklarını % 100 alman teknolojisi  ile üretilen makineler ile borulara ve tuvalete zarar ziyan vereden açıyoruz. Elmadağ ilçesinde tam gün tuvalet  ve klozet tıkanıklıklarını kısa sürede ve sorunsuz açıyor, tıkamış tuvalet  giderlerini faal duruma getiriyoruz. Elmadağ İlçesinde ve çevresinde tuvalet tıkanıklığı yaşantısına kameralı tıkanıklık açma  makinemiz ile tekrar eden tıkanıklıklara ise köklü çözümler ile son noktayı koyuyoruz.

Tuvaletlerin tıkanması ise oldukça sıkıntılı olaylar yaşamanıza neden olmaktadır. İlk yapılması gereken ise tuvaletteki tıkanıklık hadisesinin hemen açılması için  Elmadağ ,da bir firmadan yardım almak olmalı.

Elmadağ                       Elmadağ                         Elmadağ   

 Taburlar                          Hasanoğlan                           Alacatı

Aşağıkamışlı                   Deliler                                     Edige

Gümşpala                        Karacahasan                   İsmetpaşa

Kayadibi                         Kurtuluş                            Kemalpaşa

Kuşçuali                        Lalebel                                Lalahan

Tatlıca                            Tekkeköy                           Üçevler

Yani                               Yenidoğan                        yenice

Yeni pınar                      Yeşil dere                      Yukarı kamışlı

Kullandığınız tuvaletin , boru ve gider hatlarıyla ilgili tıkanıklık problemleri kişilerin korkulu rüyası haline gelmektedir. Tıkanıklığın açılması için tuvalet borusunun altında kalan Parke, duvar veya fayansların kırılması ilk akla gelen tamir uygulamalarındandır. Ancak Elmadağ genelinde tuvalet tıkanıklığı işi yapan firmamız, günümüzün gelişmiş teknolojisini yakından takip eden bir şirket olarak tüm bu tıkanma problemlerin önüne geçmektedir. Robotik cihazla  açma teknolojisi sayesinde, tıkanıklık olan bölge ve gider borusu cihaz yardımı ile tespit edilir. Her biri alanında uzman olan profesyonel tesisatçı çalışanlarımız tıkanıklık yeri ve nedenini inceleyerek sorun oluşumunun ana nedenini  tek tek tespit eder. Ardından, sadece hasarlı bölgeye odaklı tıkanıklık açma çalışma işlemi gerçekleştirilir. Boru değişimi gerekmez . Bu sayede zahmetsiz bir şekilde tuvalet tıkanıklığı açılır problem ortadan kalkar. Bir başka tuvalet tıkanıklığı nedeni ise giderlerde kullanılan plastik boru ve malzemenin  düşük kalitesidir. Kalitesiz malzemeler zamanla aşınır ve deforme  olarak tıkanmaya neden olabilir. Bu gibi durumların önüne geçilmesi için giderlerde kullanılan boruların ve ek parçaların kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Tuvalet tıkanıklığı açma işi her türlü durum sonucunda  ihtiyaç duyulan acele bir hizmettir. 

Tuvaletiniz mi Tıkandı öncelikle bu işleri yapmalıyız  

Öncelikle evinizde bulunan tuvaletinizi kullanmayınız.!

Tuvalet giderini bir çubuk yada sopa ile karıştırın ama sopayı dibe vurmayın, sert bir cisim  yoksa küçük  cisimler varsa tuvalet tıkanıklığı açılabilir.

Tuvaletin sifonunu çekmeyiniz, Tuvaletin giderine su doldurmayın tuvaletin açılması için yapacağınız bu işlem tuvalet giderinin taşmasına sebep olacaktır.

Pompa ile bir kaç kez tuvalete hava basıncı uygulayın. Tuvalet tıkanıklığı açılabilir  yada suyu sızdırıp boşalacaktır.

Tel kullanarak tuvaletteki tıkanıklığı açmak için uğraşabilirsiniz. Telin ucunu kanca şeklinde ayarlayın. Tel tıkanıklığa yakın mesafede olması durumunda faydalı olacaktır. Fakat yakında değilse, telin bir faydası olmayacaktır.

Tuvalet tıkanıklığını açmak için lavabo açıcıları kesinlikle kullanmayın Tıkalı olan su ile dolu gidere açıcı dökülmez.

Tuvaletteki tıkanıklığı açma  çabanız yetersiz kaldı ise  tuvaletin içindeki suyu boşaltın ve profesyonel tıkanıklık açma hizmeti alın 

Tuvalet tıkanıklığı oluşturan etkenler nelerdir ?

Temizlik yaptığınız su kovasını tuvalete boşalttığınızda içinde unuttuğunuz temizlik bezlerinin ve maddelerin de tuvalete dökülmesi tuvaleti tıkar.

Komşularınız ile kullandığınız genel gider borusunun dolması tuvaletinizin tıkanması neden olur.

Tuvalet giderleri yapılırken yapılan yanlış tesisat döşemesi tıkanıklık yapar

Tuvalet giderinin zamanla asit den dolayı çapının daralması tıkanıklık yapar

Islak mendil, ıslak havlu kullanımı ve atımı tuvaletin gider borularında takılı kalması tıkanıklık yapar.

Tuvalet ve klozetlerde bulunan S şeklindeki boru daralması sizlerin ikide bir tıkanıklık yaşamanıza neden olur.

Eski ve yıpranmış gider boruları tuvaletlerin tıkanmasına neden olur.

Kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı tuvalet giderine atılması tuvaletleri tıkar.

Tuvalete atılacak saç, çöp veya metal plastik oyuncak vesaire gider tıkanıklığına sebep olur

Tadilat esnasında tuvalete dökülen alçı, boya gibi maddeler tuvaletinizi tıkar

Kanal borularında yaşanan  tıkanıklıklar tuvaletin tıkanmasına neden olur.

Her  tuvalete bir çöp kovası kullanılarak, atık peçetelerin ve çöplerin orada toplanması tuvalet tıkanıklığı ile karşılaşmamak için iyi bir tedbirdir.

Tuvaleti pis ve bakımsız bırakmak ve az miktarda su kullanmak tuvaletlerin tıkanması açısında en büyük etkendir. Temiz kullanılan yıkanan ve bol miktarda su kullanılan tuvaletlerin tıkanma şansı yoktur.

 

 

Call Now Button