GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Çubuk su kaçağı tespiti Çubuk 0536 859 85 05

Çubuk su kaçak tespiti servisimiz Çubuk ilçesinde su kaçağı  tespiti hizmetleri veriyor. Çubuk ilçesinde su kaçağı sorunlarını  su kaçak tespit cihazları ile  çözüyoruz.

Su kaçağı oluşturan etkenler nelerdir?

Acemi insanların yaptığı tesisat işleri, Su tesisatına yapılan  eklemeler  ve değişimler ,Su  borularında oluşan  tıkanıklık. Boruların eskimesi ,Su, tesisatının aşınması ve yıpranması, Ani ısınma ve soğumalar, Su tesisatında aşırı basınç artması ve düşmesi, Su tesisatındaki boruların ve muslukların delinmesi, kırılması ve pis  su borularında boruların ek yerinden kurtulması, Kalitesi düşük tesisat  malzeme kullanılması ile ustaların  tesisatı döşerken yaptığı önemli hatalar. Su tesisatının asit ile  temizlemesi sonucunda  boruların zarar görmesi, Kullanıcı hataları ve ihmal edilen tesisat bakımlarının hepsi  su kaçağının oluşması için oldukça geçerli sebepledir ve sonuçları ise gerçekten çok külfetlidir. Bozulması  ile eskiyen ve yıpranmış  malzemelerin  su tesisatınızda kullanmaya devam etmeyin ! Contalı musluklar yada  klozet rezervuarı yada tuvalette kullanılan  küresel baslar  su kaçağı için  elverişli ürünlerdir.

Su kaçağının  yaşandığı alanlar; Su kaçağı  su tesisatının  bulunduğu ve suyun yoğun olarak   kullanıldığı  alanlarda daha fazla  meydana gelir ve özellikle sıcak su ve pissu  borularda  sıkça kendini gösterir.  ekonomik olarak  kullanım ömrü dolmuş yapılar, banyolar ve tuvaletlerin temizliği için yıpratan kimyasal maddelerin  kullanılması, mutfaklar ve yemekhaneler, kazan daireleri, bodrum katlar, hamamlar.

Su kaçağı tespitinin önemi

Su kaçağı için detaylı kontrol ve tespit işlemi mekanda en yakın net sonuca ulaşmak için yapılan analiz ve ölçümlerden  elde edilen değerlendirmelerin sonucunda sizlerin çok yararında sonuç elde etmenizi sağlar. Su tesisatında kaçak olup olmaması eğer kaçak  oluşmuş ise su kaçağının oluştuğu yerin ortaya çıkartılması su kaçağı yoksa problemin neden ileri geldiği anlaşılır. Tesisatta su kaçıran bölgenin en az hasarla tamiri yada su kaçağının garantili bulunması ve onarılmasına  için yapılması gerek incelemeler olmazsa olmazdır.

Ankara’nın su tesisatıyla ilgili sorunlarında güvenilir bir çözüm arıyorsanız, Ankara su kaçağı tespiti firmamız hizmetinizdedir. Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız, ileri teknolojiyle donatılmış ekipmanlarımız ve deneyimli personelimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Termal kamera ve gereken diğer her türlü teknolojiyi kullanarak su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Su kaçak tespiti hizmeti, Su tesisat işinde uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir. Bu ekipler, özel ekipmanlar ve teknolojik cihazlar kullanarak su sızıntılarının kaynağını belirler ve hızlı bir şekilde müdahale ederler. Akustik dinleme cihazları, termal kameralar, nem ölçer gibi profesyonel ekipmanlar kullanılarak su kaçakları tespit edilir ve onarım işlemi başlatılır. Bu sayede, su sızıntıları erken aşamada tespit edilerek daha büyük sorunların önüne geçilmiş olur.

Su Kaçağı Tespiti: Geleneksel yöntemlerle su kaçağı bulmak oldukça zor olabilir ve zaman alabilir. Ancak firmamız, termal kameralar gibi son teknoloji ekipmanlar kullanarak su kaçağının nerede olduğunu hızlı ve hassas bir şekilde belirleyebilir. Bu sayede, evinizin veya işyerinizin zarar görmesini önler ve zaman kaybını minimuma indiririz.

Çubuk ilçesinde  su kaçağı tespiti  yaptırmak için  bizler her zaman ve bilgi alma için çekinmeden arayabilirsiniz.

Çubuk Çubuk Çubuk
Ağılcık Mahallesi Akbayır Mahallesi Akkuzulu Mahallesi
Aşağıçavundur Mah. Aşağıemirler Mah. Aşağıobruk Mah.
 Atatürk Mahallesi Avcıova Mahallesi Barbaros Mahallesi
Camili Mahallesi Cumhuriyet Mah. Çatokcular Mahallesi
Çitköy Mahallesi Dağkalafat Mah. Dalyasan Mahallesi
Dedeler Mahallesi Demirci Mahallesi Dumlupınar Mahallesi
Durhasan Mahallesi Eğriekin Mahallesi Esenboğa Merkez Mah.
Eskiçöte Mahallesi Fatih Mahallesi Gökçedere Mahallesi
Güldarpı Mahallesi Gümüşyayla Mah. Hacılar Mahallesi
İkipınar Mahallesi İmamhüseyin Mah. Kapaklı Mahallesi
Karaağaç Mah. Karaçam Mahallesi Karadana Mahallesi
Karaman Mah. Karataş Mahallesi Kargın Mahallesi
Kavaklı Mahallesi Kışlacık Mahallesi Kızılca Mahallesi
Kızılören Mahallesi Kızılöz Mahallesi Kösrelik Mahallesi
Kuruçay Mahallesi Kutuören Maha. Kuyumcu Mahallesi
Küçükali Mahallesi Mahmutoğlan Mah. Melikşah Mahallesi
Meşeli Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Mahallesi Mutlu Mah.
Nusratlar Mah. Okçular Mahallesi Ovacık Mahallesi
Oyumiğde Mah. Ömercik Mahallesi Özlüce Mahallesi
Saraycık Mahallesi Sarıkoz Mahallesi Sarısu Mahallesi
Sele Mahallesi Sığırlıhacı Mah. Susuz Mahallesi
Sünlü Mahallesi Tahtayazı Mah. Taşpınar Mahallesi
Tuğla Mahallesi Uluağaç Mah. Yakuphasan Mahallesi
Yavuzselim Mah. Yaylak Mahallesi Yazır Mahallesi
Yenice Mahallesi Yeşilkent Mahallesi Yıldırım Beyazıt Mah.
Yıldırımaydoğan M. Yıldırımelören Mah. Yıldırımevci Mahallesi
Yılmazköy Mah.  Yiğitli Mahallesi Yukarı Çavundur Mah.
Yukarıemirler Mah. Yukarıobruk Mah.

 

 

 

 

Call Now Button