GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Çubuk Logar Temizleme Çubuk Logar açma Hizmetleri

Ankara,nın çubuk ilçesi merkezi ,tüm semtleri ve köylerinde logar temizleme ve logar açma hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Logar temizleme hizmeti talep ve ihtiyaçlarınızı tam manası ile karşılıyoruz.Çubuk ilçesinde iç kapasitesi dolan ve tıkanan logarııız aktif hale  getiriyoruz.

Çubuk Çubuk Çubuk
Ağılcık Mahallesi Akbayır Mahallesi Akkuzulu Mahallesi
Aşağıçavundur Mah. Aşağıemirler Mah. Aşağıobruk Mah.
 Atatürk Mahallesi Avcıova Mahallesi Barbaros Mahallesi
Camili Mahallesi Cumhuriyet Mah. Çatokcular Mahallesi
Çitköy Mahallesi Dağkalafat Mah. Dalyasan Mahallesi
Dedeler Mahallesi Demirci Mahallesi Dumlupınar Mahallesi
Durhasan Mahallesi Eğriekin Mahallesi Esenboğa Merkez Mah.
Eskiçöte Mahallesi Fatih Mahallesi Gökçedere Mahallesi
Güldarpı Mahallesi Gümüşyayla Mah. Hacılar Mahallesi
İkipınar Mahallesi İmamhüseyin Mah. Kapaklı Mahallesi
Karaağaç Mah. Karaçam Mahallesi Karadana Mahallesi
Karaman Mah. Karataş Mahallesi Kargın Mahallesi
Kavaklı Mahallesi Kışlacık Mahallesi Kızılca Mahallesi
Kızılören Mahallesi Kızılöz Mahallesi Kösrelik Mahallesi
Kuruçay Mahallesi Kutuören Maha. Kuyumcu Mahallesi
Küçükali Mahallesi Mahmutoğlan Mah. Melikşah Mahallesi
Meşeli Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Mahallesi Mutlu Mah.
Nusratlar Mah. Okçular Mahallesi Ovacık Mahallesi
Oyumiğde Mah. Ömercik Mahallesi Özlüce Mahallesi
Saraycık Mahallesi Sarıkoz Mahallesi Sarısu Mahallesi
Sele Mahallesi Sığırlıhacı Mah. Susuz Mahallesi
Sünlü Mahallesi Tahtayazı Mah. Taşpınar Mahallesi
Tuğla Mahallesi Uluağaç Mah. Yakuphasan Mahallesi
Yavuzselim Mah. Yaylak Mahallesi Yazır Mahallesi
Yenice Mahallesi Yeşilkent Mahallesi Yıldırım Beyazıt Mah.
Yıldırımaydoğan M. Yıldırımelören Mah. Yıldırımevci Mahallesi
Yılmazköy Mah.  Yiğitli Mahallesi Yukarı Çavundur Mah.
Yukarıemirler Mah. Yukarıobruk Mah.

Çubuk ilçesinde kanal temizliği  ve kanal açma işleriniz için alanında uzman  işinin ehli ve fiyatı ekonomik .garantili ve  güvenilir hizmet veren şirketi internette arıyorsanız   bizimle iletişime  geçin  ve  firmamızla çalışın. Yeni teknolojiye sahip ekipmanlar . teknik  cihazları işimizle entegre ettiğimiz kameralı kanal temizleme  ve kanal açma sistemleri ile  A kalite  hizmet  veren öncü  firmayız.

Çubuk ilçesinin tamamında servis araçlarımız ve uzman personeller ile  haftanın 7 günü tam kapasite laogar temizleme ve logar açma hizmeti vermeye yıl boyu devam ediyoruz.

Evinizde logar tıkanıklığı yaşamak oldukça pis kokulu ve pis sularla uğraşmak zorunda kaldığınız pisliğini arıtmak ile baş edemediğiniz berbat ve rezil durumların başında gelen olaydır.

Günlük kullandığımız gidere atılan  ve dökülen atıklar binamızın ortak gider toplanma merkezi olan logar içinde birleşir ardından şehir kanalizasyonuna  dökülür. Logarda  atıklar tepeleme birikmesi sonucunda logar işlevini yerine getirmez ve kullanılan sular basıncın etkisi ile daire giderlerinden  çıkmaya başlar. Uzun zaman temizlik yapılmayan logarda tıkanmalar sonucu arızlar yaşanmaya başlar.
Çubuk ilçesinde bina ve sitelerde bulunan logarların  temizlik, bakım ,onarım ihtiyacı kanal içinde bulunan atıkların tahliyesi işleri ile logarın yıkanması  ve dezenfekte işlerini bir arada yapan Çubuk,, ta ender firmayız. Logar temizleme işlemi yaptırarak su kullanmanızı kesintiye uğratmayın, Binanızda ve evinizde logar temizliği yaptırın kanal sorunlarını bertaraf edin.

Kullanım sonucunda logarda sürekli atıklar yoğunlaşmakta  ve kısa zamanda  logarlar tıkanmakta  .Logarda bulunan  atıklar belediye kanalına su akışını azaltmakta yada belediye kanalına kaçan atıklar belediye kanalını tıkamakta ve daha büyük tıkanıklıklara  ve çevre kirliliğine  yol açmaktadır.

Çubuk  ilçesinde  yüksek  basınçlı su jeti makinesi ile kanal ve gider borularda  biriken  pislikleri  180 bar basınçla temizliyoruz .Küçük çaplı kanallar  ve temizlene işi imkansız  borularda etkin ve derimlemesine temizlik  imkanı ile kanal problemine  kalıcı  çözümler üretiyoruz.

Remar inşaat  Çubuk  logar açma ve temizleme hizmetleri.  Rem-ar Insaat Logar açma ve temizleme Çubuk, ta öne çıkıyor ve bu alanda özellikle teknolojinin olanaklarından en üst seviyede yararlanmak gerektiğini biliyor. Çünkü teknoloji hayatın her alanında büyük değişimlere neden olan, olmaya da devam etmektedir. Bu nedenle özellikle ürün ve hizmetlerini Çubuk ilçesinde daha geniş kitlelere logar açma ve temizleme işlerinde sorunsuz  ulaştırmak amacı ile çalışıyoruz . Rem-ar Insaat olarak teknoloji alanında yaşanan bütün gelişmeleri  takip ederek işimize entegre ediyoruz. Kanal ve gider sorunlarınızın çözümü için  internette er web de doğru firmayı tercih etmeniz için  yıl boyunca çalış

Logar tıkanıklığı açma işinde tecrübeli elemanlarımız  binanızda tıkanmış logarı  borulara ve giderler zarar vermeden ,kırmadan, dökmeden, boruları sökmeden alman teknolojisi kullanılan kanal açma makinesi ile açıyoruz. Kısa zamanda bilgi ve  beceri ile sorunsuz logar tıkanıklığı açıyoruz. Temiz ve özenle çalıştığımız bölgeyi aynı hassasiyet ile tertemiz bırakıyoruz.

Binamızda devamlı su kullanmak, giderleri faal tutmak, lağım kokusu hissetmemek, evimizde rahat ve gider problemi yaşamadan zaman geçirmek içim logar temizliği yaptır malıyız. binamızda bulunan logarı temizletmek ile belediye kanalını tıkama riskinden kurtulduğumuz gibi taşkın ve sağanak yağış koşullarına karşı önlem alıyoruz ve çevre ve insan sağlığına yararlı bir iş yapıyoruz hem de kanal  alt yapısını  koruma altına altına alıyoruz.

Call Now Button