GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Çankaya su kaçağı tespiti Çankaya

Çankaya, da termal kameralı su kaçağı tespiti yapan firmayız. Çankaya ,da Tesisatında oluşan kaçağını görüntü tespit ediyoruz. Çankaya, da günün  her saatinde  tüm mahallelerimizde   cazip fiyatlarla ve uzman kadromuzla  su kaçağı tespit işini sürdürüyoruz. Çankaya ilçesinde, temiz su su ,atık su ve kalorifer tesisatı kaçaklarında son teknoloji ile üretilen cihazlarla  su kaçak tespiti işinizde her zaman araya bilirininiz.

Ankara Çankaya ilçesinde bulunan 100.Yıl Mahallesi, 50.Yıl Mahallesi, Ahlatlıbel Mahallesi, Akarlar Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Alacaatlı Mahallesi, Anıttepe Mahallesi, Arka Topraklık Mahallesi, Aşağı Dikmen Mahallesi, Aşağı İmrahor Mahallesi, Aşağı Öveçler Mahallesi, Aşıkpaşa Mahallesi, Ata Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Ayrancı Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Bademlidere Mahallesi, Bağcılar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balgat Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayraktar Mahallesi, Beytepe Mahallesi, Birlik Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Büyükesat Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Çavuşlu Mahallesi, Çayyolu Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cevizlidere Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çukurambar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Devlet Mahallesi, Dilekler Mahallesi, Dodurga Mahallesi, Doğuş Mahallesi, Ehlibeyt Mahallesi, Emek Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Erzurum Mahallesi, Esatoğlu Mahallesi, Eti Mahallesi, Evciler Mahallesi, Fakülteler Mahallesi, Fidanlık Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gökkuşağı Mahallesi, Göktürk Mahallesi, Güvenevler Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Hilal Mahallesi, Huzur Mahallesi, İleri Mahallesi, İlkadım Mahallesi, İlkbahar Mahallesi, İlker Mahallesi, İncesu Mahallesi, İşçi Blokları Mahallesi, Karahasanlı Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Karataş Mahallesi, Kavaklıdere Mahallesi, Kazım Özalp Mahallesi, Keklik Pınarı Mahallesi, Kırkkonaklar Mahallesi, Kızılay Mahallesi, Kızılırmak Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Kömürcü Mahallesi, Konutkent Mahallesi, Korkutreis Mahallesi, Koru Mahallesi, Küçükesat Mahallesi, Kültür Mahallesi, Malazgirt Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Mebusevleri Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Metin Akkuş Mahallesi, Metin Oktay Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Muhsin Ertuğrul Mahallesi, Murat Mahallesi, Mürsel Uluç Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Mutlukent Mahallesi, Naci Çakır Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nasuh Akar Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Ön Cebeci Mahallesi, Oran Mahallesi, Orta İmrahor Mahallesi, Osman Temiz Mahallesi, Öveçler Mahallesi, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Sağlık Mahallesi, Sancak Mahallesi, Şehit Cengiz Karaca Mahallesi, Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Seyranbağları Mahallesi, Söğütözü Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Mahallesi, Tınaztepe Mahallesi, Tohumlar Mahallesi, Topraklık Mahallesi, Ümit Mahallesi, Umut Mahallesi, Üniversiteler Mahallesi, Yakupabdal Mahallesi, Yaşamkent Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Yıldızevler Mahallesi, Yücetepe Mahallesi, Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Yukarı Dikmen Mahallesi, Yukarı Öveçler Mahallesi, Zafertepe Mahallesi dahil  Çankaya,da cihazlı su kaçağı tespiti işi yapıyoruz.

Çankaya, da evinizde yada işyerinizde, apartman yada sitenizde, su kaçağı   sorunu mu yaşıyorsunuz ? Su akıntısının  nereden kaynakladığını mı merak ediyorsunuz ? Su  kaçağının   hangi bölgede  olduğunu bulamadınız mı ? Su sayacınız  su kullanmadığınız halde   neden sürekli dönüyor  ?  Tüm   sorularınız doğru cevabı ise sadece cihazla yapılan su kaçağı tespiti ile  doğru yanıt aramak ile mümkündür.

Yaşadığımız  evlerde su tesisatı insanlar  için birinci derecede önem taşır.Su tesisatında yaşanan arıza ve  bozulma  ve aşınma ,kaçırma ve sızıntı tıkanma gibi  hadisler su tesisatının  kullanılmaz kılar. Böylesi  kötü durumlarla karşılaşmamak içi  su tesisatınız  sürekli kontrol etmeniz sizler için  çok faydalı olacaktır.

Su kaçağı hangi sebeplerden oluşur ?

Acemi insanların yaptığı tesisat işleri, Su tesisatına yapılan  eklemeler  ve değişimler, Su  borularında oluşan  tıkanıklık. Boruların eskimesi, Su, tesisatının aşınması ve yıpranması, Ani ısınma ve soğumalar, Su tesisatında aşırı basınç artması ve düşmesi, Su tesisatındaki boruların ve muslukların delinmesi, kırılması ve gider boruların ek yerinden kurtulması, Kalitesi düşük tesisat  malzemelerin kullanılması ile ustaların  tesisatı döşerken yaptığı önemli hatalar. Su tesisatının asit ile  temizlemesi sonucunda  boruların zarar görmesi, Kullanıcı hataları ve ihmal edilen tesisat bakımlarının hepsi  su kaçağının oluşması için oldukça geçerli sebepledir ve sonuçları ise malesef çok külfetlidir. Bozul  eskiyen ve yıpranmış  malzemelerin  su tesisatınızda kullanmaya devam etmeyin ! Contalı musluklar yada  klozet rezervuarı yada tuvalette kullanılan  küresel baslar  su kaçağı için  elverişli ürünlerdir.

Su kaçağının  yaşandığı alanlar; Su kaçağı  su tesisatının  bulunduğu ve suyun yoğun olarak   kullanıldığı  alanlarda daha fazla  meydana gelir ve özellikle sıcak su ve pissu  borularda  sıkça kendini gösterir.  ekonomik olarak  kullanım ömrü dolmuş yapılar ,banyolar ve tuvaletlerin temizliği için aşındırıcı kimyasal maddelerin  kullanılması, mutfaklar ve yemekhaneler ,kazan daireleri, bodrum katlar, hamamlar.

Su kaçağı bulma işlemi  nasıl yapılıyor ? 

 Termal kameralı Su Kaçağı Tespiti: Geleneksel yöntemler ve  basit usüller ile su kaçağı bulmak oldukça zor ziyadesi ile  yanıltıcı olabilir ve zaman alabilir. Ancak firmamız, termal kamera.desibel ölçer gibi son teknoloji ekipmanlar kullanarak tesisat borularının gidiş dönüş hatlarının su kaçağının görüntülü  halde nerede olduğunu hızlıca ve hassas bir şekilde  belirleyebilir. Bu sayede, evinizin veya işyerinizin zarar görmesini önler ve zaman kaybını minimuma indiririz.

 Çankaya, da Termal kameralı su kaçak tespiti nasıl yapılır? Kırmadan su kaçağı tespitinde kullanılan termal  cihazlar ile  tesisat ustalarımız ilk işlem olarak şebeke suyunu görüntüle sistemi ile kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygulama sonucunda eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı dineleme ve barometre ile hassas ölçüm ile tespiti  son halini alır, sorunlu bölgeyi  tekrar termal kamera ile izleyerek bulur ve onaylanır onarımlarını sadece su kaçağı bulunan bölge içinde boru değiştirme olarak gerçekleştirir. Değiştirme işleminde  yeni yenil  kompozit boru ,pprc palstik, yada polietilen su boruları kullanılmalı ve dirsek  ve manşon gibi ek parçaların sayısı en aza indirilmelidir.

Tesisat borusu değişimi yapıldıktan sonra  test işlemi  için  vana yavaş yavaş  açılmalı ve su kademeli olarak tesisata basılır ilen tıkanıklık yaşanmasın ı önlemek için musluklar açılmalı ve tesisatta  bekleyen  pislik ve pas  kısa süre boyunca akıtılmalıdır. Kaçak yoksa tamirat işlemi başarı ile  sonuçlanmıştır.

 Çankaya ilçesinde  su kaçağı tespiti için Neden  bizi tercih etmelisiniz ?

Su kaçağını tespiti yapıldığı zaman; Sıcak, su, soğuk, su, atıks u tesisatı yani pimaş borular, kalorifer  ve ısıtma sistemi, derzler  il e yalıtım kontrolleri ile vanalar ve çekvalfler   özenle kontrol edilmektedir.

Aktif servis araçlarımız; Hizmet bölgemizde   her zaman  yakın  mesafede servis aracımız aktif olarak çalışmaktadır.
 
Gelişmiş Еkірmаnlаr  kullanıyoruz.: Теknоlојіnіn  bize ѕunduğu еn ѕоn  model еkірmаnlаrı kullаnаrаk, su kaçağı ѕоrunlаrınu hızlı vе dоğru bіr şеkіldе tеѕріt еdеr vе çözеrіz. Вu ѕауеdе zаmаndаn tаѕаrruf еdеr vе іşlеrіnіzі аkѕаtmаzѕınız.
 
 Her zaman uуgun Fіуаt Роlіtіkаѕı: Каlіtеlі mаlzеmеlеr kullаnаrаk uzun ömürlü çözümlеr ѕunаrkеn ауnı zаmаndа uуgun fіуаtlаrlа hіzmеt vеrеrеk bütçеnіzі zоrlаmıуоruz.
 
Ekip çalışması ve uzmanlık: Ѕıhhі tеѕіѕаt kоnuѕundа uzmаnlаşmış dеnеуіmlі bіr еkіbе ѕаhіbіz. Еğіtіmlі реrѕоnеlіmіz, ѕоrunlаrı hızlı bіr şеkіldе tеşhіѕ еdеbіlіr vе еtkіlі çözümlеr ѕunаr.
 
7 gün 24 saat su kaçağı tespiti Ніzmеtі: Ѕıhhі tеѕіѕаt рrоblеmlеrі gеnеllіklе bеklеnmеdіk zаmаnlаrdа оrtауа çıkаr. Fіrmаmız, 7 gün 24 ѕааt асіl durum hіzmеtі ѕunаrаk, аnlık ѕоrunlаrınızа hızlı çözümlеr ürеtеbіlіr.

Firma   güvencesi; Su kaçağı tespiti ve tamiri  işini  sıradan kişilere değil kurumsal firma güvencesi ile yaptırmak kullanıcıların kendisini güvende hissetmesi  ve karşılık bulması için oldukça önemlidir.

 Doğru ve Еtkіlі Çözümlеr: Мüştеrі mеmnunіуеtі vе іşlеrіnіzіn аkѕаmаmаѕı bіzіm іçіn önеmlіdіr. Ѕоrunlаrı doğru ve net bіr şеkіldе çözеrеk, nоrmаl hауаtınızа dönmеnіzі ѕаğlаrız.

 

Call Now Button