GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Çankaya Logar temizleme Çankaya logar açma hizmetleri

ankara logar temizleme

Çankaya,da kanalizasyon temizleme işi yapıyoruz. Çankaya kanal temizleme ve kanal açma ekinimiz, Çankaya genelinde profesyonel kanal temizliği hizmetleri sunuyor, Çankaya, ilçesinin tüm mahallelerinde kanalizasyon temizliği ile kanalizasyon kaynaklı yaşanan pek çok  sorunların   çözümünü sağlıyoruz. Çankaya haftanın 7 günü hizmet sağlıyoruz.

Ankara, nın Çankaya ilçesinde yer alan 100.Yıl Mahallesi, 50.Yıl Mahallesi, Ahlatlıbel Mahallesi, Akarlar Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Alacaatlı Mahallesi, Anıttepe Mahallesi, Arka Topraklık Mahallesi, Aşağı Dikmen Mahallesi, Aşağı İmrahor Mahallesi, Aşağı Öveçler Mahallesi, Aşıkpaşa Mahallesi, Ata Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Ayrancı Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Bademlidere Mahallesi, Bağcılar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balgat Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayraktar Mahallesi, Beytepe Mahallesi, Birlik Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Büyükesat Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Çavuşlu Mahallesi, Çayyolu Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cevizlidere Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çukurambar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Devlet Mahallesi, Dilekler Mahallesi, Dodurga Mahallesi, Doğuş Mahallesi, Ehlibeyt Mahallesi, Emek Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Erzurum Mahallesi, Esatoğlu Mahallesi, Eti Mahallesi, Evciler Mahallesi, Fakülteler Mahallesi, Fidanlık Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gökkuşağı Mahallesi, Göktürk Mahallesi, Güvenevler Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Hilal Mahallesi, Huzur Mahallesi, İleri Mahallesi, İlkadım Mahallesi, İlkbahar Mahallesi, İlker Mahallesi, İncesu Mahallesi, İşçi Blokları Mahallesi, Karahasanlı Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Karataş Mahallesi, Kavaklıdere Mahallesi, Kazım Özalp Mahallesi, Keklik Pınarı Mahallesi, Kırkkonaklar Mahallesi, Kızılay Mahallesi, Kızılırmak Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Kömürcü Mahallesi, Konutkent Mahallesi, Korkutreis Mahallesi, Koru Mahallesi, Küçükesat Mahallesi, Kültür Mahallesi, Malazgirt Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Mebusevleri Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Metin Akkuş Mahallesi, Metin Oktay Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Muhsin Ertuğrul Mahallesi, Murat Mahallesi, Mürsel Uluç Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Mutlukent Mahallesi, Naci Çakır Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nasuh Akar Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Ön Cebeci Mahallesi, Oran Mahallesi, Orta İmrahor Mahallesi, Osman Temiz Mahallesi, Öveçler Mahallesi, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Sağlık Mahallesi, Sancak Mahallesi, Şehit Cengiz Karaca Mahallesi, Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Seyranbağları Mahallesi, Söğütözü Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Mahallesi, Tınaztepe Mahallesi, Tohumlar Mahallesi, Topraklık Mahallesi, Ümit Mahallesi, Umut Mahallesi, Üniversiteler Mahallesi, Yakupabdal Mahallesi, Yaşamkent Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Yıldızevler Mahallesi, Yücetepe Mahallesi, Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Yukarı Dikmen Mahallesi, Yukarı Öveçler Mahallesi, Zafertepe Mahallesi ve diğer yerleşim bölgesinde bulunan bina, site, villalarda ,iş yeri ve apartmanlarda logar, kanal,  ve plastik gider  borularında kanal tıkanıklığı açma kanal temizleme hizmetlerini itina ile  veriyoruz.

Yer altına döşenen kanal ve logar yenileme ,değişim, onarım, maliyeti olarak çok yüksek maliyetlere neden olacağı gibi resmi işlemlerde gerektirmektedir. 

Yenilene, değişim, onarma maliyeti son derece pahalı olan kanal ve logarlar ise sürekli  kanal temizliği yaparak  bizlere  ömür boyu kesintisiz hizmet verebilir.

Kanalizasyonu çalışmayan ,tıkanan taşma yapan devamlı sorun çıkaran binalarda yaşamak zorlayıcı  ve eziyet verici bir iş pislik ve lağım kokusu ise cabası olduğu için  için kullanıcılar kanalizasyon sistemi sorunsuz yapıları  ve kanal sorunu olmayan  bölgelerde yaşamı ister ve tercih eder.

Logarın içinde biriken evsel ve temizlik amaçlı kullanılan  atıkları öznele temizliyoruz. ilaçlıyoruz, pisliklerden ve  çöplerden arındırıyoruz. Çıkan atıkları  uygun saklama koşullarında topluyoruz ve atık tesisine  naklediyoruz. Çankaya, da Logar temizleme işinizi özveri  ve sabırla yapıyoruz.

Çankaya, da bina ,site ve konutların, problem yaşatmadıkça bakımı ve temizliği yapılmayan. Zemin ve toprak altında kaldığı için önemsenmeyen fakat hayatımıza  her zaman kullandığımız binamızdaki kanalizasyon sistemi insan ve şehir yaşamında  vazgeçilmezdir .Kullandığımız kanalizasyon sistemi ise yılda  en az iki kez logar kapakları açılmalı  temizlenmeli ve bina kanalının daimi çalışması için kontrol edilmeli .Bu sayede Kanal tıkanıklığı, taşma ve geri tepme gibi hadiseleri konut ve iş yeri sahipleri yaşamayacağı gibi kanalizasyonu faal tutma işi sağlanmış olur.

Çankaya  kanalizasyon borusu temizleme :Kanalizasyon temizleme işi tıkalı olan kanal hattının açılmasından sonra uygulanan  işlemdir. Boruların ve kanalların içlerindeki yağ, çamur, deterjan, mutfak atıkları, yabancı maddeler, atık birikintileri ve katı cisimlerin hatlardaki tıkanmaları önlemek amacıyla  150 psi su basıncı ile kanal boruları  basınçlı temizleme makinesi ile  temizlenir. Boru içinde oluşan ve sertleşen plaklar borudan  ayrılır bu uygulama kanalizasyon borusu tam kapasite çalıştırır. 

Kimyasal ile kanal temizleme: Kanal ve gider borusunu kaplayan yağ, çamur, bakteri ve organik atıklar ile kumaş türü  maddelerin  kanala verdiği zararları  önlemek için  belirli dozda ve  sınırlı sürede kimyasal temizleyici ile  kanal temizleme hizmeti yapıyoruz ve asit bazlı ürün  kullanmıyoruz. Kimyasal temizlik yaptıktan sonra bol su ile kanal yıkama  uygulaması ile sonlandırıyoruz. Kanalizasyon ve gider borularının yapısına zarar vermiyoruz.

Kimyasal ile yapılan  kanal temizliği ise  genelde kanal borularına  yapışan  maddeleri  temizlemek amacıyla  tercih ediyoruz.

Sürekli  tıkanıklık yapan tuvalet ,mutfak, banyo ile  50 mm den 150 mm arası kanal borusu temizlik işlerinizi özen ve deneyim ile su jetleri spiral kanal temizleme ekipmanlarımızı yardımı ile kırım,döküm, sökme takma işlemi  olmadan temizliyoruz.

Çankaya kanalizasyon temizleme ve tıkanıklık açma işleri için bizimle  iletişime geçiniz.

Cazip fiyatlar ve firmamızın sunduğu pek çok  hizmetin kalite ve güvenle bir aya geldiği ve hizmetin uzun süre boyunca sağlanmasını amaçlıyoruz bizimle  çalışmalısınız.

 Çankaya,daМоdеrn cihazlarla  kanal açma: Теknоlojideki değişimleri izliyoruz, еn ѕоn еkірmаnlаrı kullаnаrаk lоgаr аçmа іşlerini başarı gеrçеklеştіrіуоruz. Вu ѕауеdе, ѕоrunlаrı hızlı bіr şеkіldе tеşhіѕ еdір tаmіr еdеbіlіуоr vе gеlесеktе tеkrаr yaşanmasını  еngеllіуоruz.

Çankaya Lоgаr Теmіzlеmе: kanalizasyonun еtkіn çalışma аrtırtmа vе ѕоrunlаrı  giderme ve  tıkanıklık оluşmаѕını еngеllеmеk іçіn düzеnlі zamanlarda  lоgаr tеmіzlіğі уарmаktауız.

Çankaya Lоgаr Тıkаnıklığı Аçmа  firmamız: Lоgаr ve kanal tıkаnıklığı anında, dеnеуіmlі еkірlеrіmіzlе süratle müdаhаlе еdіуоr vе  tıkanıklık açıyoruz.

Call Now Button