GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Çankaya gider tıkanıklığı açma 0536 859 85 05

Çankaya gider  açma hizmetlerimiz ile tıkanmış her türlü gideri açıyor. Çankaya ilçesinde her bölgeye gider açma işi yapıyoruz.. Çankaya’ genelinde tıkalı gider sorunlarına hızlı ve teknik  çözümler üretiyoruz.

Su giderleri  günlük şehir yaşantısında kullanmak  zorunda olduğumuz ama sorun yaşatmadığı sürece aklımıza dahi gelmeyen  su tesisatının bir parçasıdır.

Teknolojinin hayatımızda etkin kullanımı ile su gider borularına ve atık su giderlerine olan ihtiyacımız ise her gün artmaktadır. su gideri olan cihaz sayıları ise  her yerde karşımız çıkmaktadır.

Ev ile  bina içinde  kullandığımız  su giderleri makinelerin  su giderine takılması ve  su arıtma cihazlarının kullanılması ile tıkanıklık riskini çoğaltıyor.

Mutfak, tuvalet , banyo ve süzgeç giderleri önceki zamanlara  orantılı olarak  kısa zaman aralıkları ile tıkanıklık yapıyor. Eski binalarda  bulunan gider boruları  bu kadar atık su yükünü taşımakta zorlanıyor.  Yaşadığımız Apartman ve  sitede kullandığımız ortak su giderinde  ise  gider tıkanıklığı  sayısı her yıl artıyor.

Gider  tıkanıklığı açma işi nasıl yapılmalıdır ?

 Günümde  gider tıkanıklığı açma işlerinde uzman kişiler tarafından yardım alınması gerekir. Belli önlemleri alınmadan ve yanlış teşhis sonucunda yapılan gider açma olumsuz sonuçlar doğurur. 

Tıkalı giderlerin açılması ferdi gayretler ve eksik bilgi ile  yapılacak bir işlem  değildir.. Gider ve borulara yanlış yapılan   tıkanıklık açma  çalışması sizlere daha zor anlar  yaşatabilir.

Yapılan Gider açma işlemi ile gider aktif durunda olmalı eski haline getirilmesi gerekir. Böylece tıkanıklığın yaşandığı ev ya da işyerinde mağduriyet  gibi  bir eziyet yaşanmasının da önüne geçilir.

Gider açma çalışması otomatik makineler kullanılarak, teknik kabiliyet sahibi tesisat bilgisi  ve deneyimi  fazla olan gider açma şirketleri tarafından dikkatli ve kontrollü şekilde acele etmeden  aşama aşama yapılarak olumlu ve kalıcı sonuçlar alınabilir. İşlem sonrasında ise  kamera  ile gider borusundan görüntü alınmalı ve bol su kullanılarak tüketiciye teslim edilmelidir. 

yapAnkara, nın Çankaya ilçesinde yer alan 100.Yıl Mahallesi, 50.Yıl Mahallesi, Ahlatlıbel Mahallesi, Akarlar Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Alacaatlı Mahallesi, Anıttepe Mahallesi, Arka Topraklık Mahallesi, Aşağı Dikmen Mahallesi, Aşağı İmrahor Mahallesi, Aşağı Öveçler Mahallesi, Aşıkpaşa Mahallesi, Ata Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Ayrancı Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Bademlidere Mahallesi, Bağcılar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balgat Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayraktar Mahallesi, Beytepe Mahallesi, Birlik Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Büyükesat Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Çavuşlu Mahallesi, Çayyolu Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cevizlidere Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çukurambar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Devlet Mahallesi, Dilekler Mahallesi, Dodurga Mahallesi, Doğuş Mahallesi, Ehlibeyt Mahallesi, Emek Mahallesi, Ertuğrul gazi Mahallesi, Erzurum Mahallesi, Esatoğlu Mahallesi, Eti Mahallesi, Evciler Mahallesi, Fakülteler Mahallesi, Fidanlık Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gökkuşağı Mahallesi, Göktürk Mahallesi, Güven evler Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Hilal Mahallesi, Huzur Mahallesi, İleri Mahallesi, İlk adım Mahallesi, İlkbahar Mahallesi, İlker Mahallesi, İncesu Mahallesi, İşçi Blokları Mahallesi, Karahasanlı Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Karataş Mahallesi, Kavaklıdere Mahallesi, Kazım Özalp Mahallesi, Keklik Pınarı Mahallesi, Kırkkonaklar Mahallesi, Kızılay Mahallesi, Kızılırmak Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Kömürcü Mahallesi, Konut kent Mahallesi, Korkut reis Mahallesi, Koru Mahallesi, Küçük esat Mahallesi, Kültür Mahallesi, Malazgirt Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Mebus evleri Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Metin Akkuş Mahallesi, Metin Oktay Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Muhsin Ertuğrul Mahallesi, Murat Mahallesi, Mürsel Uluç Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Mutlukent Mahallesi, Naci Çakır Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nasuh Akar Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Ön Cebeci Mahallesi, Oran Mahallesi, Orta İmrahor Mahallesi, Osman Temiz Mahallesi, Öveçler Mahallesi, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Sağlık Mahallesi, Sancak Mahallesi, Şehit Cengiz Karaca Mahallesi, Şehit Cevdet Özdemir Mahallesi, Seyran bağları Mahallesi, Söğüt özü Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Mahallesi, Tınaztepe Mahallesi, Tohumlar Mahallesi, Topraklık Mahallesi, Ümit Mahallesi, Umut Mahallesi, Üniversiteler Mahallesi, Yakup abdal Mahallesi, Yaşam kent Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeşil kent Mahallesi, Yıldız evler Mahallesi, Yücetepe Mahallesi, Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Yukarı Dikmen Mahallesi, Yukarı Öveçler Mahallesi, Zafertepe Mahallesi ve diğer yerleşim bölgesinde bulunan bina, site, villalarda ,iş yeri ve tüm yapılarda gider açma ve gider temizleme  hizmetlerini itina  ile  her saat  veriyoruz.  

Çankaya  gider açma hizmetleri için bizleri  çekinmeden günün her saati  arayabilirsiniz.

Call Now Button