GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Ankara Pisuvar tıkanıklığı açma

 Ankara pisuvar tıkanıklığı açma hizmetlerimizi Ankara’nın tüm bölgelerinde  uzman kadromuz ile yapıyoruz. Ankara’da tıkanmış pisuvar açma işi yapıyoruz.   Pisuvar, erkekler için tasarlanmış ayakta küçük abdest yapmak için kullanılan bir tuvalet çeşididir. Evlerde kullanmadığımız bu tuvalet çeşidi genel olarak , sosyal tesislerde bulunur Ankara ili genelinde pisuvar tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz.

Ankara Pisuvar Tıkanıklığı Açma

Pisuvar neden tıkanır ?

İdrarda bulunan kireç  ve diğer mineraller  gider borusunda ve çoğunlukla dirseklerde dirseklerde  kireçlenmeye neden olur. Pisuvarda az su kullanılması  kireç çözücülerin düzenli dökülmemesi ile hiç sıcak su kullanılmaması  pisuvar tıkanıklığını  artıran etkenlerdir.

Pisuvar  pisssu bağlantısı  50 mm çapındaki borularla kanalizasyon hattına  seri bir şekilde bağlanır. Sifonda ve pisuvarda tıkanma genellikle yaşanmaz, İdrar   ilerleyen  zamanla  boru içinde kireçlenmeye neden olur . Oluşan kireçlenme sayesinde pisuvar zamanla  suyu az  iletmeye başlar.  Pisuvar hattı tıkandığı zaman  kullanılan su  pisuvardan taşar .  Bu tür durumlarda  pisuvar ve sifon sökülerek  kanal açma makinası ile tıkanıklık açma   işi yapılır. ve montajın ardında pisuvar kullanımı normal  hale gelir. Pisuvar gider borusu ,lavabo hattında bağlanabilir. Lavabo hattına bağlandığı zaman ise giderlerin çeşitli etkenlerle tıkanması daha kısa sürede olacaktır. Kullanılan deterjan ve saç kılları pisuvarın bağlı olduğu lavabo giderlerini tıkaması sonucunda pisuvarlarda su geri tepecektir. Oluşan tıkanıklığa ise pisuvar giderinden makine ile müdahale etmek kesin çözüm sağlar. pisuvarların tıkanmaması için, bol su kullanılması. belirli zamanlarda kireç önleyici maddeler kullanılmasını öneriyoruz.

Pisuvar yalnızca erkekler tuvaletinde bulunur.

Pisuvar genellikle toplu kullanılan  tuvaletlerde grup halinde , montaj yapılır. dinlenme tesisi ,camii, benzin istasyonu, okul dershane gibi yoğun tuvalet kullanımı olan yapılarda ve büyük ve kalabalık işyerlerinde  kullanılır. Amaç tuvalet kullanımını hızlı ve çabuk hale getirmektir.

Pisuvar tıkanıklığını gider borularını sökme ve takma kırma, dökme sadece tıkalı pisuvarı sökerek yaparız. Sonrasında pivarı tekrar montaj yapmaktayız.

Ankara’nın tüm ilçelerinde tıkalı pisavar giderlerini makine ile açıyoruz. pisuvarınızı çalışır halde sizlere kullanmak üzere teslim ediyoruz

Çankaya ,Keçiören,Yenimahalle,Pursaklar,Mamak,Altındağ,Etimesgut,Sincan,Gölbaşı,Kahramankazan,

Çubuk,  Akyurt, Elmadağ ve diğer ilçelerde yıkalı pisuvar açma hizmeti sunuyoruz

Call Now Button