GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Altındağ logar Temizleme Altındağ Logar Açma

Altındağ İlçesi ve semtlerinde kanalizasyon kanalizasyon temizliği hizmeti veren firmayız.Tüm yapı tür ve tipindeki kanal çaplarına göre kanal ve logar temizleme imkanı sunan şirketimiz. uzman personel kadrosu, servis araçlarımız, gerekli teknik ve teknolojiye makine ve cihazları kullanmakla, gelişmiş ülkelerde sunulan kalite ve standartlarındaki Altındağ,da kanalizasyon ve logar temizleme hizmetlerini geçmişten günümüze her geçen gün artan tecrübemizle yapmaya devam ediyoruz.

Ankara Altındağ ilçesi Aktaş Mahallesi, Alemdağ Mahallesi, Ali Ersoy Mahallesi, Altınpark Mahallesi, Anafartalar Mahallesi, Atıfbey Mahallesi, Aydıncık Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Bağlariçi Mahallesi, Baraj Mahallesi, Başpınar Mahallesi, Beşikkaya Mahallesi, Çamlık Mahallesi,dışkapı Doğantepe Mahallesi, Doğu Mahallesi, Feridun Çelik Mahallesi, Gicik Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Güneşevler Mahallesi, Hacettepe Mahallesi, Hacı Bayram Mahallesi, Kale Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karapürçek Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Önder Mahallesi, Örnek Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Plevne Mahallesi, Sakarya Mahallesi,siteler, Solfasol Mahallesi, Tatlar Mahallesi, Ulubey Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Ziraat Mahallesi,Yeni ziraat, Zübeyde Hanım Mahallesi dahil Altındağ,da logar, kanalizasyon ve gider temizleme hizmetleri veriyoruz.

Site ve apartman yada villada yaşayan sakinler için problemlerin en büyüğü ve en pisi kanal ,logar, ve gider sorunlarıdır.kanalda oluşan tıkanıklık, koku, taşma,geri tepme,baskın gibi bir çok sorunun kaynağı ise kanal boruları ve logar temizliği işini göz ardı etmek ,erteleme ve sorunlar artmadan müdahale etmemekten geçiyor.
Kanalizasyon temizliği yaptırmakla tüm bu sorunların üstesinden geleceğiniz gibi.bina kanalını belirli zaman aralıkları ile araç bakımı gibi düzenli yaptırmak sizlere sıfır sorun yaşatır.

Logar temizliği: işinde  derin yapıda olan logarda temizlik vidanjör yardımı ile yapılır.derin olmayan kanal için uzman personellerin yardımı ile  logar temizlenmelidir.

Bina sakinlerinin hataları ve ihmali ile sonıçlanır logar tıkanıkları
zor ve güçlü tıkanıklıklar olarak nitelendirebiliriz. Logar tıkanıklığı açma ve logar temizleme işleminde ve öncelikle kameralı ekipmanlar ile tıkanıklığın sebebini tespit ediyoruz. Sonraki aşamada robotlu sistemle kanal temizleme işlemi ile sorunu çözüyoruz. Üstelik yapılan işlem esnasında müşterilerimize ekstra bir maliyet yansıtmıyoruz. Herhangi bir kırma, dökme,hafriyat işlemi olmadan sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Altındağ ilçesinde bina içindeki kanalizasyon ve gider borularının temizliğini işini firmamız tarafından yapılması halinde gider sistemini adete yeni yapılmış hale getiriyoruz. Kanal borularında Yaşanacak pek çok sorunu ise ortadan engelliyoruz.Fakat bina içi kanalizasyon ve pissu borularında yapılacak kanal temizlik işlemi amatör kişiler ile bina sakinlerince yapılacak bir kesinlikle değildir.Mutlaka işinin uzmanı firmalar tarafından kanal ve kanalizasyon boruları temizlenmelidir gerekmektedir.

Logar: binalarda  kanalizasyon sularının  toplanıp döküldüğü  ortak yuvarlak kapaklı ve derin kuyudur,Logar zemini her zaman  temiz olması gerekir ve temiz tutulmalıdır.Aksi takdirde  logar  tıkanır şehir kanalizasyonuna su akışı yapmaz ve kullanılan sular ise zemin katta bulunan giderlerden bina içine yayılmaya ve yükselmeye başlar.

Altındağ logar temizleme ustası, Altındağ ilçesinde  logar temizleme ustası  temizlenmesi gereken logar için bir inceleme yapar ve gerekli hazırlıklar yapar  iş güvenliği  çerçevesinde tedbirlerini almak sureti ile gerekli cihazları  ve aletleri ile logara biriken kalıntıları temizleme ve yıkama işlemini çalışma alınını dezenfekte ederek, Logar atıklarının  ambalajlanması,nakliyesi ve imhasını binanızı kirletmeden kokutmadan yapıyoryz.

Altındağ kanal borusu temizliği: bina içinde tuvalet, banyo, mutfak ve diğer gider borularının yatay bölgelerinde  tıkanıklık yaşanmasını önlemek ve giderleri aktif tutmak amacı  ile  her iki yılda bir temizleme cihazları ve su jeti  sistemi ile temizlik  işini itina ile yapıyoruz. yapıyoruz.

Altındağ ilçesinde, kanalizasyon temizliği özellikle mutfak giderlerinde oldukça etkilidir,yağ tortuları,yemek artıkları ve posalar pimaş boru içini kaplaması sayesinde suyun gidişi yavaşlar sürekli mutfak ve kanallarda tıkanıklık oluşur.mutfak kanalı temizliği sayesinde mutfak giderinde oluşan su jeti kullanarak yağlar ile tortular temizlenir ve atılır.Mutfaklarda tıkanıklık ve koku uzun süre oluşmaz.

Altındağ ilçesinde,zor ve pis bir iş olan kanalizasyon temizliği için firmamız, uzman eleman kadromuz,gelişmiş cihazlarımız,hizmet araçlarımız ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ederken müşteri memnuniyetini daima ön planda tutar.Bu sayede her geçen gün mutlu müşterilerimize  yenisi eklenir.

Altındağ kanalizasyon temizleme şirketimiz.mutfak ,banyo,tuvalet,yağmurluk ve çatı suyu kanallarında  yaşanan sürekli ve inatçı tıkanıkları kanal yıkama işlemi uygulaması ile son veriyoruz. Water jet kanal yıkama ve temizleme teknolojisi sayesinde 50  mm den 300 mm  çapa kadar kanal borusunda mükemmel temizlik.360 derece  boru iç çapı kadar etkili kanal temizlik yapma imkanı.

Ulaşılmayan  yada erişimi imkansız boru ve dirsek mesafesine erişim imakanı sunar karcher su jeti kanal temizleme ve yıkama makinesi ile araç girmeyen bodrum,depo,zemin. gibi kapalı alanlar ve çatı,teras gibi çalışma alanı zor mekanlar için alternatifsiz kanal temizliği hizmeti veriyoruz.

Altındağ logar temizleme hizmeti için firmamızı tercih edin

Uzamnlık ve tecrübe,hızlı,güvenilir servis,temiz ve titiz çalışma,müşteri memnuniyeti  odaklı çalışma,garanti kapsamı ve faturalı kurumsal firma ile çalışma  imkanlarından yararlanmak için bizle çalışın.

Altındağ kanal açma Altındağ  tıkanıklık açma

Altındağ ilçemizde kanal tıkanıklığı  her meskende olduğu gibi  aniden oluşan bir kanal sorunudur.Tıkanan kanal kullanılan suyun doğru yöne gitmesini engeller ve aksi yöne konutların içine  akmaya  başlar.Kanal tıkanıklığı  bu yüzden acil müdahale  edilmesi  ve  kısa sürede tıkanıklık açılması gereken organize ekip işidir. 

Altındağ ilçesinde Karapürçek  semti ve tüm Altındağ ,da tıkanmış kanal açma işi için en kısa sürede Altındağ,da  hangi mahallede olursanız olun tıkanmış kanalınızı  süratle açıyoruz.Kanal tıkanıklığının  oluşma  zamanı  belli olmaz  bu yüzden .Vidanjör ve kanal açma  araçlarımızla   günün  her saati Altındağ ilçesinde faal kanal açma işi yapıyoruz.

Altındağ ilçemizde bina içi ve dışında hangi nedenle olursa olsun tıkanan kanal borularını  sökmeden,yerinden çıkartmadan,ezip bozmadan teknoloji ve üstün yeteneklerim sayesinde açıyor. ara verdiğiniz  su kullanımını yeniden başlatıyoruz.

Altındağ ilçesinde kanal açma hizmetleri veren şirketimiz  sizlerin yaşama konforunu olumsuz etkileyen kanal tıkanıklığına  yerinde son vermek için daima hazırız. 

Call Now Button