GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Altındağ kanalizasyon hizmetleri 0536 859 85 05

Altındağ kanalizasyon firmamız Altındağ ilçesi genelinde çok çeşitli kanalizasyon hizmeti veriyor. Altındağ kanalizasyon ekibimiz deneyimli  ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Altındağ bölgesinde çok sayıda bina ve  evde hizmeti sunan firmamız kanalizasyon. Altındağ kanalizasyon hizmetleri sektöründe öncü bir kuruluştur.

Binanızda ve evinizde kanalizasyon  ile alakalı  yaşanan sorunların  gidermesinde  ve yeni kanalizasyon hattı döşeme ,yenileme ,bakım , onarım, ve pek çok sayıda kanalizasyon işlerinde sizlere Mamak ilçesinde  kalifiye personeller ve son sistem cihazlar  ile kaliteli kanalizasyon hizmetleri sunuyoruz. Yenimahalle kanalizasyon hizmetleri firmamız. Sektördeki başarılarını deneyimli kadrosuna ve yıllara dayanan tecrübelerine borçlu olan Ankara kanal açma firmamız, modern alet ve ekipmanlar ile her türlü kanal açma, kanal tıkanıklığı gibi acil müdahale gerektiren işlerin tespiti ve çözümü, kanalizasyon temizleme hizmetlerini uzman kadrosu ile sunmaktadır.

Ankara’nın her kesimine hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunarak, çevre sağlığını korumaya ve şehrin temizlik standartlarını yükseltmeye devam ediyoruz. Ankara kanal açma firmamız, sizlere profesyonel, güvenilir ve çevre dostu kanal açma hizmetleri sunmaktan gurur duyacaktır.

Altındağ ilçesinde kanalizasyon hizmetlerimiz 24 saat sürmektedir. Talep ve ihtiyaç halinde  sizlere en kısa sürede tam teşekküllü araçlarımız ile  servis  hizmeti veriyoruz.

Ankara Altındağ ilçesi Aktaş Mahallesi, Alemdağ Mahallesi, Ali Ersoy Mahallesi, Altınpark Mahallesi, Anafartalar Mahallesi, Atıfbey Mahallesi, Aydıncık Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Bağlariçi Mahallesi, Baraj Mahallesi, Başpınar Mahallesi, Beşikkaya Mahallesi, Çamlık Mahallesi,dışkapı Doğantepe Mahallesi, Doğu Mahallesi, Feridun Çelik Mahallesi, Gicik Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Güneşevler Mahallesi, Hacettepe Mahallesi, Hacı Bayram Mahallesi, Kale Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karapürçek Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Önder Mahallesi, Örnek Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Plevne Mahallesi, Sakarya Mahallesi, siteler, Solfasol Mahallesi, Tatlar Mahallesi, Ulubey Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Ziraat Mahallesi, Yeni ziraat, Zübeyde Hanım Mahallesi dahil Altındağ, da her türlü  kanalizasyon ihtiyaçlarınızda  profesyonel  kanalizasyon hizmetleri özenle  veriyoruz. 

Altındağ kanalizasyon temizleme

Altındağ ilçesinde bina içinde ve bina dışında  bulunan kanalizasyonun makine ve vidanjör ile temizlenmesi  bina içinde bulunan  kanal borularının  temizliği işleri için deneyimli kadromuzla  her zaman  hizmetinizdeyiz.

Kanalizasyon temizleme için su jeti  makinesi ile kanalizasyon   temizleme yöntemi  ve çelik helezon  kanalizasyon temizleme yöntemi  uyguluyoruz ve kanalizasyonun su akışı en üst seviyeye  taşıyoruz. Uyguladığımız Kanalizasyon temizleme sitemleri  sayesinde kötü koku ve sürekli tıkanan kanalizasyona son veriyoruz.

Altındağ kanalizasyon açma

Beklenmeyen zamanda meydana gelen kanalizasyon tıkanıklığı bina sakinleri için zor durumlara neden olur tıkanıklık açılması ise  en öncelikli yapılması gereken  iştir. Tıkanmış kanalizasyonun hızla aktif hale gelmeli  insanlar lağım kokusu ve taşan lağım sularından acilen kurtulması gerekir.

Kanalizasyon açma işinde oldukça deneyimli firmamız  bina içinde ve bina dışında tıkanmış kanal açma konusunda her türlü hizmeti kullanmakta olduğumuz  çeşitli kanal açma teknolojileri ile ve eşsiz kanal açma teknikleri ile kanal tıkanıklığı problemlerinize en iyi ve garantili  kanal açma çözümleri  ile hizmet veriyor.

 Kameralı Kanal arıza tespiti arıza giderme

Hizmet  dışı kalan ve arızalı olan kanalın  arızalı olan yerin bulunması kanal kamerası ile arıza nedeninin belirlenmesi ve  arızanın  en ekonomik ve hızlı şekilde giderilmesi için Keçiören genelinde her mahallede hizmet veriyoruz.

Kanal arıza  tespiti ve arıza giderme konusunda sizlere oldukça fazla alternatif çözüm üretiyoruz ve uygulamasını  profesyonellik ile yapıyoruz. Kanal arıza ekinimiz Keçiören’de uzun yıllar çalışan ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Kanal görüntüleme

Kanal borularında sızıntı, su kaçağı, tıkanıklık nedenleri ve kanal temizliği ile kanalizasyon  borusunda oluşan katmanların  izlenmesi ve sonrasında  inceleme amacı ile  kanal görüntüme hizmeti veriyoruz.

Bina içinde bulunan mutfak, tuvalet, banyo  ve  her çaptaki kanal borusunda kanal görüntüleme yapıyoruz. Her tülü   kanal görüntüleme işlemi ihtiyacınız için  bizden fiyat alabilirsiniz

Rögar bakımı Altındağ

Her binada bulunan  ve kanalizasyon için ortak kullanılan  rögar da   çeşitli sorunlar  yaşanabilir . Rögar kaynaklı sorunların incelenmesi ve sorunsuz şekilde giderilmesi bizim işimiz.

Binamızda yer alan  kanalizasyon siteminin  her altı ayda  bir kontrol edilmesi ve çalışmasını engelleyecek  durumların ortadan kaldırılması kanalizasyonun sürekli aktif halde olması için  en önemli kuraldır. kanalizasyon bakımı  yapılmayan binalarda kanalizasyon sorunları eksik olmaz.

Rögar temizleme

Rögar  içinde toplanan atıkların temizlenmesi kanalizasyonun sorunsuz ve hızlı çalışması açısından hayati öneme sahiptir. Rögar temizliği işinizi itina ile yapan temizlik  ekiplerimiz  sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Rögar  onarımı  Altındağ

Binanızda rögarın  bakım ,onarım, tamiratı ve yenilenmesi  gibi ihtiyaçlarınızı kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanarak sağlam  ve temiz işçilik ile rögar bakımı  işleriniz için  en iyi hizmeti veriyoruz.

İhtiyacınız dahilinde yeni logar yapımı ve logar yükseltme  işlerinizi  kaliteli ürünler kullanarak tüm çap ve ölçülerde garantili olarak yapıyoruz. 

Rögar kapağı değiştirme ve yenileme

Rögar kapağı değişimi ve yenilenmesi  konusunda sizlere  geniş ürün çeşitleri sunarak  kaliteli Rögar kapağı takılması hizmeti de vermekteyiz. Eski kapakları yeniliyor kırık ve  bozuk rögar kapaklarını  en iyi ürünler ile değiştiriyoruz.

Çekvalf  Takma Keçiören

Kanalizasyon ve  rögarda kullanılan bir çok avantaj sunan  kanalizasyon çekvalfi  binanınız kanalında yada rögarında bulunmuyorsa . Eski ve veya bozuk yada kırık durumda  görevini yerine getiremiyor  ve sizlere problem çıkarıyorsa 

çekvalf montajı işlemi  yaptırmayı düşünüyor  yada araştırıyorsanız  doğru  yerdesiniz 

Keçiören  ilçesinde  kanalizasyon  ve rögar çekvalfi satışı ve montajı hizmeti veren  şirketimiz sizlerin tüp çapta çekvalf  ihtiyaçlarınızı karşılamanızda ithal ve yerli  her kanal çapına uygun geniş ürün seçenekleri ve sorunsuz  montaj hizmeti ile sizlere kanalizasyon çekvalfi takma konusunda mükemmel hizmetler sunuyor.

Kanalizasyon döşeme ve  yenileme

Keçiören ilçesinde kanalizasyon döşeme ve yenileme ile değiştirme işleri içinde ayrı bir ekip ile hizmet veren firmamız  Tünel kazma, açık kazı,  yatay sondaj ve çeşitli  yöntemler ile  kanalizasyon şebekenizi yeniliyoruz kanalizasyon kaynaklı sorunlar ile karşılaşmamanın  en geçerli yöntemi sorunlu kanalizasyonun yeniden döşenmesidir.

Vidanjör hizmeti

Kanal ve logar da  biriken çamur ve balçık gibi maddelerin vidanjör  yardımı ile  vakumlanması  ve kanaldan temizlenmesi  ile  atık su çekimi ve  tahliye işleri içinde vidanjör araçlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Vidanjör ile  lağım ve  foseptik kuyusu temizlik ve tahliye işlemleri de yapan      firmamız küçük veya büyük  vidanjör   taleplerinizi karşılıyoruz.

Kanalizasyon yıkama

Kanalizasyonun  tıkanmasını  ve  özellikle yaz aylarında  çevreye  ve  evlere pis koku yaymasını  önleyen ve kanalizasyonu  % 100 kapasite ile   çalıştırmak  kanalizasyondaki organik atıkların ve biriken taş ve toprakları  kanalizasyondan ve kanal borusundan temizlemek için  tüksek basınçlı su jeti ile   kanal yıkama  işinde  öncü firmamız  her türlü kanal  tıkama  ihtiyacına  göre  çözümler  üretir.

 

Call Now Button