GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Akyurt Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma Akyurt

Akyurt ilçe genelinde Remar inşaat firmamız, tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı açma hizmeti ihtiyacınızı tam anlamı ile karşılayan firmadır. Akyurt ilçesi ve tüm mahallelerinde  tuvalet tıkanıklığı giderme işlerinde uzman kadro, kaliteli cihazlar ile tuvalet tıkanıklıklarını  gideriyoruz. Akyurt ilçesinde tıkanmış tuvalet kalmayacak anlayışı ile her gün çalışıyoruz . Akyurt ilçesi genelinde tıkanıklık açma  konusunda ileri gelen ve kurumsal firmamız sizlere güveni ve kaliteyi ön planda  tutarak tuvalet tıkanıklığı ihtiyaçlarınızı  acil çözüme  kavuşturuyoruz.

Akyurt otonomi ,Akyurt fuar alanı ve Akyurt organize sanayii bölgelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Akyurt Akyurt Akyurt
Atatürk Mahallesi Balıkhisar Mahallesi Beyazıt Mahallesi
Büğdüz Mahallesi Cücük Mahallesi Çam Mahallesi
Çardakbağı Mah. Çınar Mahallesi Elecik Mahallesi
Galaba Mahallesi Güzelhisar Mah. Haydar Mahallesi
Karacakaya Mah. Karacalar Mah. Karayatak Mah.
Kızık Mahallesi Kozayağı Mah. Samut Mahallesi
Saracalar Mah. Şeyhler Mahallesi Teberik Mahallesi
Timurhan Mah. Uzunlar Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi
Yıldırım Mah.

Tuvalet ihtiyacı canlılar için ertelenemeyecek veya ihmal edilemeyecek bir biyolojik ihtiyaçtır. İhtiyaç gidermede herhangi bir engelle karşılaşıldığında bu engelin ortadan kaldırılması ise acilen gerekir. Tuvalet tıkanıklığı, insanın ihtiyacını karşılamasında son derece büyük bir engeldir. Tuvalet tıkanıklığı oluştuğu zaman, giderilmez ise antihijyenik bir ortam söz konusu olur ve insan sağlığına son derece zararlıdır. Bu yüzden tuvalet tıkanıklığı oluşursa en kısa zamanda tuvalet tıkanıklığının açılması gerekir.

Özellikle toplu kullanım amacı ile kullanılan camii  fabrika, okul ve iş merkezlerinde  ise tuvaletteki tıkanıklık  sadece bir insanı değil o alanı kullanan insan topluluğunun tuvalet ihtiyacı ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamak noktası ciddi sıkıntılar meydana gelir. Bu tür yapılarda bay, bayan ,engelli ve çocuk tuvaletlerinin yanında  her katta ve  ayrı bölümlerde  grup tuvaletler  kalabalık insan kitlelerinin  ihtiyaçlarına  cevap vermek amacıyla  her zaman temiz ve aktif halde tutulur.

 Amatör Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemleri 

1, yöntem , Lavabo açıcı kimyasal ürünlerle tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi.

Lavabo tıkanıklığı için üretilen asit bazlı kimyasal ürünleri aynı şekilde tuvalet için de uygulayabilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki, bahsettiğimiz yöntemler kalıcı çözüm sunmayacağı gibi sonuçsuz da kalabilir.

Bu yöntemi  özellikle kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Lavabo açıcı ürünler asit bazlı ürünler olduğu için tuvalet giderlerinde bulunan boruların contalara zarar verebilir. Zarar vermesi durumunda ileride su kaçağı ile karşılaşırsınız.

2, Yöntem tuvalet giderine  hortum ile su basma ve tıkalı tuvalet açma.

Tuvalet giderine  hortum sokmak ve tuvalet giderine basınçla su verme ile suyun kaldırma kuvveti  özelliğini kullanıp tuvalet giderine  düşen parçayı  tuvaletin içine çıkarmak ve almak .  Katı ve sert  cisimleri  tuvaletten çıkarmak bu yöntem  ile çok kolay tuvaleti tıkayan plastik   ve benzeri parçaları bu şekilde çıkartır ve tıkanıklığı açarsınız.

Tuvalet tıkanması veya klozet tıkanıklığı gibi durumlarda bazen geri tepme yapabilir. Bu durumda eviniz kötü kokuya sebebiyet verebilir. Tuvalet tıkanıklığını açma yöntemlerini okumadan önce tuvalet tıkanıklığının nereden kaynaklandığı konusunda bir bilginizin olması gerekir.

3 , tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi ise maşa ile tuvalete kaçan  nesneyi çıkarmak ve tıkalı tuvaleti açmak.

Uzun  ve L şeklindeki bir maşa yardımı ile tuvalet  giderine ulaşmak ve  tuvalete kaçan nesne ve eşyaları alma yada gider borusuna itekleme ile tıkanmış tuvaleti yada klozeti açma  mümkündür.

4, Yöntem Klozet tıkanıklığı açma yöntemi ise tıkanmış tuvalete ve klozete hava  basıncı uygulama ile tıkalı tuvalet açmak.

İçi su dolu tuvalete veya klozete geniş bir folyo kalınca sarılır  peş peşe iki avuç içi ile  folyoya basınç yapılır tıkanıklık basit  ve küçük  maddelerden  kaynaklı ise basınçla  yerinden  kayan cisim gidere yüzerek kayar ve tıkanmış klozetinizi başarı ile açmış olursunuz.

 Önemli Bilgi. eğer ana gider veya rögara giden boruda tıkanıklık var ise yapacağınız işlemler sonuçsuz kalabilir. Firmamızdan destek alan müşterilerimize, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için gittiğimizde genellikle bahçe katı dairelerde veya müstakil evlerde oturduklarını görüyoruz.

 Akyurt içesinde oluşan Tuvalet ve klozet tıkanıklığında profesyonel kuruluşlardan teknik  destek almak  böyle zor ce pis işi kendiniz yapmak yerine işi ustasına yaptırmakla bir çok avantajla  tıkanıklığa müdahale  etmek imkanı  sunar. Tıkanıklık işinin  ustası tuvalet tıkanıklığının türüne göre bir açma tekniği ile  tıkanmış  tuvaleti usulüne uygun ve kesin olarak açar açtığı tuvaleti dener ve garanti verir,

Call Now Button