GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Akyurt petek temizleme Akyurt

Akyurt petek temizleme  ihtiyaçlarınız  Akyurt petek temizleme hizmetlerimiz ile  Akyurt ilçesinde kalorifer petek, yerden ısıtma ve filtre temizliği  işlerini itina ile yapıyoruz.

Kalorifer petekleri suda bulunan maddelerin ısı ile birleşmesi ve sistemdeki  metaller sayesinde peteklerde  bulunan ısıtma suyunda çamur ve  tortular oluşur. Kalorifer sisteminde   peteklerde  alt bölümünde yapışan çamur ve tortular ise ısıtma suyunun kombiye gidişini ve kombiden ısınan suyun peteklere hızla ulaşmasını engeller veya azaltır zamanla kaloriferdeki pislikler kombi ve kazan filtresinde tıkanıklık yapar ve sirkülasyonu tamamen durdurur

Kalorifer tesisatı kalorifer petekleri ve filtre temizliği yaptırmadığınız takdir de ise  sizleri ısınma ihtiyaçlarınız konusunda bir çok bekliyor olacak.

Kombi pompası ve  ısıtma eşanjörü bozulması ile kombi ve kazanda meydana gelebilecek arızalar. Kalorifer peteklerinde  homojen olmayan ısı dağılımlar ve kalorifer ve yerden ısıtma sisteminde oluşacak tıkanıklıklar ve ısı derecesini yükselttiğiniz halde  ortamın ısınmaması ile başlayan çok sayıda ısıma sorununu yaşıyor olacak sınınız.

Kalorifer ve  kombi tesisatında  peteklerin  tam kapasite ısınması için tesisat kurulumu ve montajı kadar kalorifer petekleri ve filtrenin  temiz tutulması  konforlu ısınmanın  en önemli etkenlerindendir.

 

Kalorifer tesisatı ve kombinin kullandığınız peteklerin  ömrünü uzatmak ,yakıt tasarrufu sağlamak üst düzeyde ısı kalitesi sağlamak amacıyla  firmamız Mamak ilçesinde  petek temizliği ve yerden ısıtma temizliği hizmetini eğitimli ve deneyimli uzman personeller ve  yeni sistem cihazlar ile temizliyoruz. işlem sonunda ise yüksek ve verimli ısıtma rahatlığını peteklerinde hissetmenizi öz veri  ile sağlıyoruz.

Kombi petekleri belirli zamanlarda periyodik olarak temizlenmesi gereken ve ısıtma sisteminin en önemli parçalarından biridir. Ankara petek temizleme firmamız, uzman kadrosu ile modern ve teknolojik ekipmanlar kullanarak petek temizliği hizmeti vermektedir. Ankara petek temizleme firması olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile garantili olarak vermekteyiz.

 Akyurt Yerden ısıtma temizliği : Yerden ısıtma sistemleri tıpkı  kalorifer pekleri gibi temizlenmeli ve yerden ısıtma sisteminde kullanılan borularda tıkanıklık problemi ve  ısı verimsizliği sorunların  yaşanmaması ve yerden ısıtma sisteminin uzun  vadeli kullanılması amacı ile  yerden temizliğini  firmamız profesyonel ve garantili olarak yapmaktadır.

İyi bir temizlik işlemi yaklaşık 2 -3 saat sürer. Bu süre içerisinde yapılan işlemler öncellikle tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır. Bu yıkama işlemi makine yardımı ile yapılmaktadır. Yıkamanın ardından bu çamurlaşma ve tortuların tesisat borularının içinden tamamen atmak için kimyasal ve makine kullanılır.

Petek değişimi Akyurt : Eski çürük, delik ve demode kalorifer peteklerinizi ve havlu radyatörlerinizi Şık, modern, estetik  görünümlü ve  tam 10 yıl garantili yeni nesil kalorifer petekleri ile anahtar teslimi yeniliyoruz.

Akyurt Petek Bakımı: Peteklerin düzenli bakımı, sistemdeki sorunların erken tespit edilmesini ve önlenmesini sağlar. Peteklerinizdeki hava alma vanalarından, termostatik başlıklara kadar her detayı özenle kontrol ediyoruz ve gerekli bakımı yapıyoruz. Böylece peteklerinizin ömrünü uzatır, daha verimli bir ısıtma sağlarsınız.

Petek Tamiri Akyur: Eğer peteklerinizde su sızıntısı, ısıtmama veya diğer sorunlar yaşıyorsanız, uzman ekiplerimiz sorunu tespit eder ve hızlı bir şekilde çözüm sunar. Peteklerinizi tekrar çalışır duruma getirir ve konforlu bir ısınma sağlarız.

Petek değişimi Akyurt  : Eski çürük, delik ve demode kalorifer peteklerinizi ve havlu radyatörlerinizi şık, modern, estetik  görünümlü ve  tam 10 yıl garantili yeni nesil kalorifer petekleri ile anahtar teslimi yeniliyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzmanlık ve Deneyim: Ankara’nın her köşesine hizmet veren tecrübeli ve uzman ekibimizle, petek temizleme ve bakımında en iyi hizmeti sunuyoruz.

Güvenilirlik: Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. İşimizi titizlikle yapar ve sizinle şeffaf bir iletişim kurarız.

Hızlı ve Etkin Çözümler: Sorunlarınızı en kısa sürede çözmek için gereken ekipman ve bilgiye sahibiz. Acil durumlarda bile size yardımcı olmak için hazırız.

Ankara’nın her semtine hizmet veren firmamız, sizin konforunuz ve memnuniyetiniz için çalışıyor. Isıtma sistemlerinizdeki sorunları ortadan kaldırmak ve daha verimli bir ısıtma deneyimi yaşamak için bizi hemen arayın.

Akyurt Akyurt Akyurt
Atatürk Mahallesi Balıkhisar Mahallesi Beyazıt Mahallesi
Büğdüz Mahallesi Cücük Mahallesi Çam Mahallesi
Çardakbağı Mah. Çınar Mahallesi Elecik Mahallesi
Galaba Mahallesi Güzelhisar Mah. Haydar Mahallesi
Karacakaya Mah. Karacalar Mah. Karayatak Mah.
Kızık Mahallesi Kozayağı Mah. Samut Mahallesi
Saracalar Mah. Şeyhler Mahallesi Teberik Mahallesi
Timurhan Mah. Uzunlar Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi
Yıldırım Mah.

Amacımız ,Akyurt ilçesinde  kalorifer petek temizliği ile yerden ısıtma temizleme hizmetinde  doğru uygulamalar ve teknik bakış açısı  ile tecrübe eşliğinde ileri teknoloji sayesinde konforlu ve ekonomik ısınmayı tüketicilere ulaştırmak ve ısıtma sistemi sorunlarına kalıcı ve köklü çözümleri geliştirmek kendimize özel yöntemler ile  uygulamaktır

 

Call Now Button