GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Akyurt logar temizleme akyurt logar açma hizmetleri

Akyurt ilçe merkezinde tüm mahalle ve köylerinde logar temizleme,logar tıkanıkılığı açma,vidanjör ile logar atıkları ve su çekimi işleri ve tahliyesi  fabrika,apartman,site ve villalarda firmamızca uzun süredir  itina yapılmaktadır.

Akyurt Akyurt Akyurt
Atatürk Mahallesi Balıkhisar Mahallesi Beyazıt Mahallesi
Büğdüz Mahallesi Cücük Mahallesi Çam Mahallesi
Çardakbağı Mah. Çınar Mahallesi Elecik Mahallesi
Galaba Mahallesi Güzelhisar Mah. Haydar Mahallesi
Karacakaya Mah. Karacalar Mah. Karayatak Mah.
Kızık Mahallesi Kozayağı Mah. Samut Mahallesi
Saracalar Mah. Şeyhler Mahallesi Teberik Mahallesi
Timurhan Mah. Uzunlar Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi
Yıldırım Mah.

Akyurt otonomi,Akyurt osb,Akyurt fuar alanı bölgeleri dahilinde logar temizliği ve logar tıkanıklık sorunlarınız için  hizmetlerimiz sürüyor.Akyurt İlçesi içinde yaşadığınız kanal tıkanıklığı açma logar temizleme işleriniz için son derece ekonomik fiyatlar ile Akyurt ilçesi sakinlerine  geçmişten günümüze hizmet veriyoruz.Zor ve kirli  bir iş olan logar açma temizleme için sizler için pak,dikkatli ve düzenle  çalışma imkanı sunuyoruz.

Akyurt logar temizleme ve logar açma servis araçlarımız  yaşanan logar tıkanıklığı  için tam donanımlı ekip ve özel imalat logar açma makineleri ve teknik aletler sayesinde  tıkanıklık sorunlarına geniş kapsamlı şekilde müdahle ederek açıyor. Sonrasında ise logar temizliği yaparak kullanıcıya sağlam ve temiz işçilik sureti ile uzub süreli sorunsuz kullanım avantajı sağlıyoruz.Çatı ve çevre sularımın birleştiği yağmurluk logarında  toplanan atkları vakum sistemi ile sistemi ile vakumluyor uz basınçlı su ile balçık ve çamurdan arındırıyoruz.Böylece sağanak yağmurda oluşan su baskınına karşı tedbir alıyoruz

Akyurt ve  çevresinde her yerde olduğu gibi  temizlik ve bakım yapılmayan kanal ve logar iş ve yaşamın  devam ettiği alanlarda  sürekli problem  olarak malesef karşımıza çıkmakta ve  yaşantımızı arıza süresi boyunca neğatif şekilde etkilemektedir.

Yapılarda oluşan logar tıkanıklığı ve logar taşması sorunlarının başlıca nedeni  her gün  kullanmakta olduğumuz atık su logarının yılda sadece bir kaz kez temizlenmemesi ve sonunda  logar zeminini atıkların doldurması  ile pis su tahliyesini şehir kanalizasyonuna  akmamasına neden oluşudur.

Yaşadığımız yapıdaki kanal ve  logar ise binadaki herkesin ortak kullandığı,bizlere gece,gündüz demeden temizlik ve hijyen ihtiyaçlarımızı süresiz yer altında hizmet eden, logarın  temizlenmesi ise gereken  temel ihtiyacımız olan tuvalet ihtiyacımız için şarttır.

Tuvalet,banyo,lavabo  ve diğer  giderlerden atılan kumaş, kağıt ve pamuk içeren temizlik bezleri ve yiyecek artıkları logar dibinde birikerek bir kitle  haline gelir.

Logardaki bu kitle kanal borusunun ucunu kapatır ve binada kullanılan suların ve insan atıklarının kanalizasyona gidişine engel olur.Yağmur ve çatı giderlerini logara akması  sayesinde logar kuyusunda taşma yaşanır. Logarda şişen sular bina içine akmaya çevresine sızmaya  devam eder  bina ve etrafını pis kokular kaplarken  atık sular bina mikrop yaymaya devam ederek. Sağlığımıza zarar verir,Yağlı  ve kaygan sularda yürümek ise kaza riskine davetiye çıkartır.Oluşan bu durumda acil teknik destek almak için  bizi her zaman arayabilir siniz.

Akyurt ilçesinde kullandığınız  yağ tutucu hazne ve tank temizliği  ve pompa ile çalışan kanal ve foseptik kuyusu temizlik işlerinde kombine kanal temizleme aracımızla sizlere kanalizasyon hizmeti sunuyoruz.

Akyurt ilçesinde bina iş yeri yada fabrikanızda yaşanan  tıkanıklık açma logar temizliği problemlerinize profesyonel ve teknolojik çözümleri üretmek bizim işimiz.Kanal ve gider sorunlarını gidermek için işi bilen teknik elemanlar ve uygun cihazlar ile kırma,kazma gibi uygulamalar  kullanmıyor. tıkanmış logarı açıyor ve temizliyoruz.

Akyurt kanal açma  şirketi, bir  mekanda  kanal tıkanıklığı her an yaşanabilir.Tıkanıklık ise kısa süre içinde  profesyonelce açılmalı ve  mekandaki yaşanan  konfor ve hijyen eski haline  dönmeli ihtiyaçlar hızlıca giderilmelidir.

Şirketimiz  32 mm ile 250 mm kanal  borusu tıkanıklık açma işleri için  farklı ve güçlü cihazları bulundurmakta ve kullanmaktadır.

Akyurt,ta kanal açma  çalışmalarımızı tüm yapı çeşitlerine göre olan kanal tıkanıklığı ihtiyaçlarını  en kaliteli en kısa sürede hasarsız ve kusursuz işçilik ile temiz ve deneyimli kanal açma elemanlarımız tam donanımlı kanal açma araçlarımız.Akyurt,un her  yerinde kanal açma ve tıkanıklık açma  hizmeti vermeye uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Akyurt kanal açma ustası, Kanal tıkanıklığı açma  hizmeti ihtiyacınız için deneyim ve tecrübemizle tıkanıklık açma  konusunda  her türlü gider açma çalışmalarımız için bilgi ve hizmet  alabilirsiniz günün 24 saati kanal açma ve tıkanıklık açma için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Akyurt Tıkanıklık Açma, tesisat ve gider borularında  oluşan tıkanıklık iş ve yaşam koşullarını  zora sokar üretimi  ve yaşamda müşkül durumlara  yol açar.Yaşamın devamı için tıkanıklık açma  personellerimiz her an  her zaman Akyurt ilçesinde çalışmaya ve tıkanıklık açma işlerine aralıksız çalışıyoruz.

Akyurt vidanjör  hizmetleri,Akyurt ilçesinde vidanjör hizmetleri  ihtiyaçlarınız karşılıyoruz.Mini ve ağır tonajlı vidanjör araçlarımız ile su ve kanal,foseptik kuyusu ile logar çekim  işleriniz için çeşitli vidanjör araçlarımız sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.Kanalizasyonun  sürekli çalışması için vedanjör ile kanal yıkama  hizmeti de veriyoruz.

 

Call Now Button