GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Akyurt Lavabo tıkanıklığı açma Akyurt

Akyurt lavabo tıkanıklığı açma servisimiz, Akyurt  genelinde lavabo gideri açma hizmeti veriyor. Tıkalı lavabo ve lavabo gideri borularını kırmadan robot makine yardımı ile zor ve inatçı  lavabo tıkanıklığını profesyonel  tıkanıklık açma taktikleri ile güler yüzlü elemanlarımız titizlikle tıkanmış lavabonuzu açıyor. Akyurt genelinde  haftanın yedi günü tıkalı lavabo giderinizi açıyoruz

Akyurt otonomi ,Akyurt fuar alanı ve Akyurt organize sanayii bölgelerinde lavabo tıkanıklığı açma hizmet vermeye devam ediyoruz.

Akyurt Akyurt Akyurt
Atatürk Mahallesi Balıkhisar Mahallesi Beyazıt Mahallesi
Büğdüz Mahallesi Cücük Mahallesi Çam Mahallesi
Çardakbağı Mah. Çınar Mahallesi Elecik Mahallesi
Galaba Mahallesi Güzelhisar Mah. Haydar Mahallesi
Karacakaya Mah. Karacalar Mah. Karayatak Mah.
Kızık Mahallesi Kozayağı Mah. Samut Mahallesi
Saracalar Mah. Şeyhler Mahallesi Teberik Mahallesi
Timurhan Mah. Uzunlar Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi
Yıldırım Mah.

Lavabo tıkanıklığı nasıl oluşur  ?

Lavabo giderlerinin tıkanma nedenleri farklıdır. İlk olarak hatalı tüketici kullanımları nedeniyle lavabo tıkanıklığı yaşanmaktadır.  Bu nedenle mutfak lavabo tıkanıklığı açma konusunda bireysel lavabo tıkanıklığı açma uygulamalardan faydalanma oranın daima başarısız olduğu bilinmektedir. Haliyle mutfak giderine dökülen bitkisel yağlar, ekmek kırıntıları ve diğer maddeler, tıkanıklığın asıl nedenlerini oluşturmaktadır. Bu nedenle tıkanmış lavabo açma çözümlerinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Mutfak giderlerinin tıkanma nedenleri arasında sabun ve deterjan da bulunmaktadır. Bulaşıkları yıkarken çay, kahve telvesi yada diğer artıkların mutfak giderine dökülmesi, ilerleyen zamanda lavabo gider borusunda tıkanıklığa sebep olacaktır. Firmamız kırmadan lavabo tıkanıklığı açma konusunda ihtiyacınız olan ekipmanlar  ile lavabo açma çalışmalarını tamamlarken sizlere test  ve kontrol imkanı sunmaktadır.

Lavabo tıkanıklığının başka  nedenleri ise  lavabo gider tesisatının acemi kişiler tarafından yapılması, gider borularının dar çaplı  ve eski olması ile lavabo gider borusunun  uzun ve su akıntısının ters veya sıfır olması sizlere her yıl lavabo tıkanıklığı yaşatır. Bu  lavabo tıkanıklığı gider tesisatından kaynaklı olduğu için  kronik  lavabo tıkanıklığı olarak adlandırılır.

Lavabo tıkanıklığı açma teknikleri 

Lavabo tıkanıklığı açmak için  insanlar imkansızlık ve  sınırlı imkanları dahilinde  tıkalı lavabo açma teknikleri araştırmış, geliştirmiş ve tecrübe etmişler ve anlık  yada geçici  çözüm yolları bulmuşlardır. 

Lavabo sifonunu değiştirmek veya temizlemek. Lavaboya tuz ve kaynamış su dökerek açmaya çalışmak, Lavaboya kireç ve yağ çözücü dökmek .elma sirkesi ve kabartma tozu dökerek lavabo tıkanıklığını açmak. Lavabo giderine kablo. boru, demir şiş yada plastik bir hortum göndermek ve tıkanış lavaboya basınçlı su vermek ile tıkalı lavaboya pompa yardımı ile hava basıncı yapmakla lavabo tıkanıklığını bir an evvel açmak.

Lavabo tıkanıklığı açma  için bu sıraladığımız işler kısa vadeli ve günü birlik yapılan insanların elindeki kısıtlı  imkanlarla yaptığı lavabo tıkanıklığı açma işleridir. Yaşanan sorunu kökten ve kalıcı bir çözüm sağlamak ise ancak  lavabo tıkanıklığı açma işi yapan uzman firmalardan alacağınız garantili hizmet ile mümkündür.

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılması  gerekir ?

Akyurt lavabo tıkanıklığı açma firmamız evinizde ve ticari işletmenizde yaşanan lavabo tıkanığı sorununa pratik ve teorik prensipleri sıralı şekilde aynı anda uygulayarak tüketiciler ve kullanıcılar açısından zor ve pis bir iş olan  lavabo tıkanıklığına her türlü teknolojik  imkanlarımızla beraber yaptığımız lavabo açma çalışması ile olumlu sonuçlar alıyoruz.

Ustalarımız tarafından lavabo tıkanıklığının bölgesi tespit edildikten sonra ustalarımız  tıkanıklığın tününe ve yerine göre gerekli profesyonel lavabo açma çalışmasını adım adım yerine getirirler
Mekanik robot Aletler: Hafif ,sert ve zor tıkanıklıklarda özel üretim mekanik robot aletler kullanılarak tıkanıklık açılır. Bu aletler, tıkanıklığı fiziksel olarak boru içinde parçalayıp çözerek suyun lavabo giderinden kanalizasyona akışını yeniden sağlar. Lavabo tıkanıklığı gider borusundaki atıkların katılaşmasından kaynaklanıyor ise yüksek basınçlı su jeti yardımı ile giderdeki atıkların küçük parçalar haline getirmeli lavabo gider borusu içinde en ufak atık kalmayacak şekilde temizlemek gerekir.

Lavabo tıkanıklığında, yağlanma ve yapışmanın yoğun ve olduğu durumlarda robot ile tıkanıklık açma işleminin ardından kimyasal çözücüler kullanılabilir. Bu ürünler, Lavabo giderindeki atıkları  eriterek giderin temizlenmesini  sağlar.

Akyurt lavabo tıkanıklığı açma profesyonel hizmet, lavabo giderlerinde oluşan tıkanıklıkların profesyonel yöntemler kullanarak ve profesyonel robot cihazlar ile birlikte lavabo gider borusunun tam kapasite açılması işlemidir. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi robot cihazla açıldıktan sonra sıcak suyu belirli bir süre lavabo giderine akıtmak ve test etmek tıkanıklığın tekrar oluşmasını engeller. Lavabo gideri açma işleminiz sonrasında  giderden kamera ile görüntü alınır ve Lavabo tıkanıklığı açma işi firmamızca sonlandırılır.

 

Call Now Button