GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Akyurt Gider Açma Akyurt 0536 859 85 05

Akyurt gider açma hizmetleri veren firmamız Akyurt genelinde gider tıkanıklığı açma  işlerinizi uzman kadrosu ve gider açma makineleri ile Akyurt ilçesinde geçmişten günümüze başarı ile sürdürmektedir.

Su giderleri tüm yapılarda insanların yaşam için gerekli  biyolojik ve temizlik ihtiyaçlarını karşılamak hem de su ile  çalışan teknolojik ve mekanik aletlerin  çalışması için evlerde, ticaret hanelerde, genel kullanım alanlarında  sayıları her gün artan su giderlerini rahat rahat kullanıyoruz. Yaşantımızda konforun ve keyfin tadını çıkartıyoruz.

Yaşantımızda  geçmişten gelen bir kural vardır  ‘Her akarın bir gideri vardır ! Su tesisatının  genel çalışma mantığı kısaca bu basit ve etkili kurala bir örnek verecek olursak su değirmeni hem akarı var hem gideri.

Her  çeşit su  su giderinin ise  mutlaka çalışın  her sistemde olduğu gibi  bakım ve temizlik ihtiyacı vardır. Çünkü su giderleri istekle  veya istek dışı durumlarda tıkanıklık yapar. Su  giderleri  akan suyun taşıdığı atıklarla  eğimli ve geniş boru içinde  kanalizasyona taşıma sistemidir. Gider boruları suyu % 50 kapasite  ile taşıdığı  ve 24 saat bir fiil kullanılmadığı ve içinden geçen atıklar ve gidere düşen cisimler  nedeni ile ne kadar temiz kullanmaya özen göstersek te yine de gider tıkanır.

Gider açma işlemini  sırasında  kişilerin gider borularına zararlı işlemler yapmasını engellemek ve olası kazaları önlemek amacıyla  amatör yöntemleri kullanmaktan kaçınmalıyız. 

Özellikle  asit derecesi yüksek gider açıcı asitler ,delici ve kırıcı aletler yardımı ile kişisel gider açma metotlarına  başvurmayınız.

Aksi halde su giderlerinde delinme, çatlama ,kırılma  gibi riskli işlere yol açarsınız.

Gider Tıkanıklığı Açmak için gider açma makisine  kullanılır. 16-22 mm ölçüler aralığında çelik spiral helezonlar gider açmak için makine içerisinden geçirilerek makine kontağı açılır. Ardından kumanda kolu aşağı istikamette bastırılarak helezonların makine tarafından dakikada 220 devirde dönmesi sağlanır. Helezonların ucuna bağlanan parçalayıcı başlıklar ilave edilerek tıkanıklığa hücum ederek nesneleri parçalar ve ana kanalizasyon hattına gönderir. Böylelikle tıkanmalar açılmış olur. Makineler, gider hatlarına ve borulara herhangi bir şekilde asla zarar vermez. 

Akyurt gider tıkanıklığı açma  servisimiz ile  Akyurt  ilçesinde her mahallede tıkalı su giderlerinizi uzmanlık ve  teknik cihazlarla açıyoruz.

Akyurt Akyurt Akyurt
Atatürk Mahallesi Balıkhisar Mahallesi Beyazıt Mahallesi
Büğdüz Mahallesi Cücük Mahallesi Çam Mahallesi
Çardakbağı Mah. Çınar Mahallesi Elecik Mahallesi
Galaba Mahallesi Güzelhisar Mah. Haydar Mahallesi
Karacakaya Mah. Karacalar Mah. Karayatak Mah.
Kızık Mahallesi Kozayağı Mah. Samut Mahallesi
Saracalar Mah. Şeyhler Mahallesi Teberik Mahallesi
Timurhan Mah. Uzunlar Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi
Yıldırım Mah.

 

 

 

Call Now Button