GSM: 0536 859 85 05 Etlik / ANKARA

Tuvalet tıkanıklığı açma teknikleri nelerdir ?

Tuvalet tıkanıklığı açma teknikleri belerdir, Tuvalet tıkandı nasıl açılır ? Tuvalet tıkanıklığı hangi tekniklerle açılır ? Tuvalet tıkanıklığını açabilir miyim ? Tıkanmış tuvaleti açmak için neler gerekir 

Tuvaletiniz tıkandı, Ankara gibi bir büyükşehirde  ikamet etmiyorsanız. Tuvalet tıkanıklığını kendi imkanlarınızla  açmak durumda kaldınız. Sizlere  kendi imkanlarınızla tuvalet tıkanıklığı  açma ,teknikleri ni paylaşıyoruz. 

 1. Teknik .  Tuvalet ten su  az gidiyorsa tuvalet  borusunun içine bir metreden fazla hortum gönderip bir ucunu ,musluğa  takın. Hortuma  musluğu açarak  on dakika su verin.  Su rahat bir şekilde gidiyorsa , tuvalet tıkanıklığı açılmış demektir. Su tuvaletin içine doluyor ve yükseliyorsa tuvalet tıkanıklığı açılmamıştır.

 2. teknik pet şişe tekniği. Bir buçuk litre pet meşrubat şişesi su şişesi olmaz.  Cam şişe olmaz. Tuvalet  taşının içindeki suyu  bez yardımı ile  alın. Açılmamış  pet meşrubat  şişesini, tuvaletin deliğine  basınçla , bir kaç defa şişenin dibi ile  pompalama yapın . Pet şişenin  basıncı ile tuvalet tıkanıklığı açılabilir.

 3 çelik tel. Tuvalete düşen ve tuvalet tıkanıklığına  yol açan cismi almak için. çelik telin ucunu U biçiminde bükün  ve tuvalete atılan yada düşen maddeyi

Call Now Button